Czy bezmyślnie idzemy za modą

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez Jagoda Cz, 17 marca 2011, 11:56

Nie tak dawno, zupełnie przypadkowo oglądałam w TV jakąś galę z udziałem naszych "gwiazd", w oczy rzuciły mi się stroje pań, prawie wszystkie w beżu, kolorze wyjątkowo nie twarzowym, jeśli już to dla osób o wyrazistej urodzie.
Podobno ten kolor ma dominować w nadchodzącym sezonie, czyli modny, nie ważne jak w nim wyglądamy, musimy go mieć ?! Oczywiście , tak nie uważam, ciekawa jestem co sądzicie na ten temat ? Czy MY POLACY potrafimy się ubrać z gustem i tzw. "smakiem"? Czy potrafimy ubrać się "dobrze" ? Czy idziemy bezmyślnie za modą , która niekiedy jest "wpadką" projektantów ( czytałam kiedyś na ten temat).
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Indygo Cz, 17 marca 2011, 12:41

Od czasów licealnych noszę beżo-brązy. Zeszłego lata moim ulubionym połączeniem było: malinowa góra z beżowym dołem - właśnie się dowiedziałam, że to najmodniejsze zestawienie na najbliższe lato. Moda podąża za mną :D
:-? Skąd pomysł, że beże są nietwarzowe? Całe życie je noszę, na zmianę z szarościami...
Indygo
 

Postprzez Jagoda Cz, 17 marca 2011, 12:55

Indygo, to tylko moje zdanie, ja ten kolor tak odbieram, pewnie,że w zestawie z innymi ,może i fajnie wygląda, zresztą nie wiem jaka Twoja uroda, bo nigdy Cię nie widziałam :) Skoro się w nim dobrze czujesz to pewnie to Twój kolor i ja nie mam nic do tego, akurat te aktorki, które widziałam wyglądały fatalnie ( wg mojego gustu).
Ja od zawsze chodzę w różnych odcieniach niebieskiego, granatu , grafitu. czerni.....pewnie też nie wszyscy przepadają za takim zestawem. Poruszyłam ten temat jako "ogólne" spojrzenie na modę .
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Irranea Blathin Cz, 17 marca 2011, 20:28

w ogóle nie ubieram się modnie. :P ubieram się w to, co mi się podoba, a mam swój wypracowany styl. ubieram się tylko w czerń, ewentualnie mogę mieć zielone lub turkusowe dodatki w postaci biżuterii, czy rajstop. a i nie noszę spodni. spodnie zakładam tylko, jak mam uprawiać, jakiś sport, bądź jeździć na motorze.

ogólnie podoba mi się gotycka klastyczna estetyka oraz stroje w stylu pin up i tak też właśnie się ubieram najczęściej. nie sądzę, żeby to były popularne stroje. ;)
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez columb26 Cz, 17 marca 2011, 20:59

Ja to się ubieram jak typowa łachudra :lol: na wiosne dopiero zaczynam dbać o to co na siebie zakładam, jak nie jest tego dużo, a płeć przeciwna zaczyna pokazywać swoje wdzięki :-*
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 18 marca 2011, 00:18

MNIE , moda nie obchodzi , nigdy mną nie sterowała, a moge powiedzieć ze odwrotnie , jak sobie cos wymyśle , to za pół roku , albo rok to jest modne
rok temu wymyśliłam sobie duzy dekold i piękny biustonosz co go widać i co....? hehe
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Pt, 18 marca 2011, 10:37

Jeśli chodzi o mnie to z aktualnie " panującej mody" biorę to ,co mi odpowiada, a jest tego niewiele .Preferuję styl sportowy, niezastąpione dżinsy i coś do nich. Kolory moje , o których już pisałam, oczywiście jednokolorowe, żadnych wzorków.......no i mam słabość do szali, szalików, apaszek i butów- kozaczków , w których mogłabym chodzić nawet latem gdyby nie było mi za ciepło :) Nie lubię i nie noszę żadnej biżuterii. Sukienki zakładam tylko
na wymagające tego okazje.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Krysia karo konin Pt, 18 marca 2011, 11:35

Jeśli chodzi o mnie to często się łapie na tym,że wszystkie kolory dobre,ale najlepsze czarne.Jestem szczupła i powinnam uciekać od tego koloru,a w mojej szafie dominuje właśnie czerń.Jestem kolekcjonerką jeansów.Na bieżąco w szafie mam ok.50 par.Nie wspomnę o tych ,które jako posezonowe przekładam do garderoby.
Ale chodzę też w sukienkach,najczęściej w maxi,płaskich butach i bawię się dodatkami.Moje ulubione buty są wykonane ze sznurka w kolorze czarnym i sznurkowym.Do kostki,wiązane.Są super wygodne.
Z modnych rzeczy wybieram coś odpowiedniego dla siebie.
Aha,lubię lumpeksy.Można wyszukać oryginalne ciuszki za grosze.Ostatnio kupiłam za 7,00 bluzeczkę z jedwabiu i kapelusz,ale jaki ? w kolorze toffi.
Mój dyżurny strój to jeansy,biała,niebieska lub różowa klasyczna koszula,czarna marynarka i buty na płaskim obcasie.Uwielbiam marynarki.
A w ogóle lubię się stroić jak mam dobry humor,a kupować ciuchy jak mam zły,żeby go poprawić.
To tyle.Pozdrawiam. ;)
Krysia karo konin
 

Postprzez Irranea Blathin Pt, 18 marca 2011, 20:05

też mam słabość do szalików, apaszek i butów wszelkiego rodzaju. a najlepiej, jak są na wysokim obcasie i z platformą. do tego też lubię lumpeksy. można tam wyszukać nieraz bardzo fajne rzeczy. :)
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Galina Pt, 18 marca 2011, 20:45

Ja mam ostatnio fizia na punkcie spódniczek i sukienek, głównie w drobne kwiatki, albo ażurowe, albo falbaniaste. Łącze je oczywiście z gładką górą:D W ogóle doszłam do wniosku, że żeby czuć się dziewczęco/kobieco to jednak nie ma jak odsłonięta noga :) I wiem, że spodnie też mogą być kobiece, i są wygodne, ale spódnica i buty na wysokim obcasie są niezastąpione :D
Avatar użytkownika
Galina
1...
1..

1...
1..
 
Posty: 81
Dołączył(a): Śr, 23 lutego 2011, 18:00

Następna strona

cron