plenerowisko

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez Gluch Pt, 20 stycznia 2012, 19:43

Mistrz Waldemar Jarosz i i Kuchmistrz Columb 26

Ponieważ w czasie mojego pleneru , obydwa będziecie na plenerze równoległym u Mecenas Madzi S. lub seniora plenerów Zdzicha P.,\Oświęcim\
gorąco Was zapraszam \Waldemara ze studentką , Columba z panienką\ prywatnie \od maja do września \,
w gości do mojej maleńkiej "Bacówko-Rajcówki" dla artystów w Makowie Podhalańskim. Pobyt bezpłatny, jeżeli coś przyjemnego przeżyjecie to zostawicie jakaś swoją pracę na pamiątkę pobytu. Oryginalne i autorskie prace
Jarosza w mojej kolekcji to moje ciche marzenie . Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 20 stycznia 2012, 20:29

Masz dobrze, w mojej okolicy nie wiele osób interesuje sie sztuką, a wyciagnąć "coś " na sponsorowanie imprezy kulturalnej graniczy z cudem. Kiedyś wymigiwali sie sponsorowaniem imprez sportowych, gdy Dyskobolia Groklin była w pierwszej czy drugiej lidze. ...
Tak wiec Burmistrz 25%, ja 75% i sobie radzimy , a niczego artystom nie żałuje. :)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Gluch Pt, 20 stycznia 2012, 22:00

Na takie zaufanie finansujących pracowałem parę lat, ale jest i druga strona nie zawsze przyjemna dla zapraszanych
artystów , że prosimy o konkrety ,z góry zakładając ... że nie każdy jest prof. Zebrowkim ,czy też cyt. tutaj
Tadeuszem Drozdowskim których sztuka u każdego człowieka wyzwala jakieś emocje. Większość naszych
" sponsorów" prosi o konkrety. Samorządy chcą by malować swoje tereny, zabytki coś, co mogę wręczać w miastach
partnerskich w Europie, prywatni , portrety swoich dzieci, czy swoje w strojach szlacheckich czy góralskich, swoje rezydencje i tp. I jest
to malarstwo trudne wymagające talentu i umiejętności. Ciekawostka , lepiej sprawdzają się w tym temacie
artyści ...ja ich nazywam bez dyplomowi.... Identycznie jest z rzeźbą , u ciebie Magdaleno też na plenerze
2011 roku klepali 2 SW. Bernardów , ja też u Was go klepałem \tylko u Zdzicha \ 3 lata wcześniej \ za darmo nie tak jak teraz/. Na plenerze w Złotych Horach w Czechach było nas 20 i wszyscy musieliśmy robić SW Barbary.
I takie jest życie twórców teraz.
Jak pisałem na FC , Ciebie szanuję za to 70 % o których piszesz i niech ten klub KTS Boga prosi żeby Twoja
firma nie upadła bo w tedy i portal padnie.

Panie Boże miej w opiece naszą dobrodziejkę LAMKĘ
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 20 stycznia 2012, 22:13

twu, twu juz o tym myslałam, że gdyby co , to ja zostanę kloszardem , nie umiem wstawać rano, pracować na rozkaz . Musiałabym tylko przenieść się w jakieś ciepłe kraje , bo nie cierpie marznąć. Mniejmy nadzieję , że to nigdy sie nie stanie, ale jak tak patrzeć na całe moje życie , to raz na wozie , raz pod wozem , kazdy dzień to stres i strach , bo nigdy nie wiadomo co przyniesie dzień nasępny , ale tak chyba wszyscy mają.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez columb26 So, 21 stycznia 2012, 00:34

Gluch napisał(a):Mistrz Waldemar Jarosz i i Kuchmistrz Columb 26

Ponieważ w czasie mojego pleneru , obydwa będziecie na plenerze równoległym u Mecenas Madzi S. lub seniora plenerów Zdzicha P.,\Oświęcim\
gorąco Was zapraszam \Waldemara ze studentką , Columba z panienką\ prywatnie \od maja do września \,
w gości do mojej maleńkiej "Bacówko-Rajcówki" dla artystów w Makowie Podhalańskim. Pobyt bezpłatny, jeżeli coś przyjemnego przeżyjecie to zostawicie jakaś swoją pracę na pamiątkę pobytu. Oryginalne i autorskie prace
Jarosza w mojej kolekcji to moje ciche marzenie . Hej


Dziekuję za zaproszenie, pewnie się zjawię na 99%, coś się upichci i coś się zmaluje ;) Pozdrawiam. Hej :)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez olgaannahm N, 22 stycznia 2012, 13:15

Głuch, rzeczywiście , p. Drozdowski to wielkiej miary artysta, trudno mi Go oceniać... nie znam się na niuansach malarstwa - po prostu robi wrażenie, nie pozostawia obojętnym, Jego portrety, mitologia czy pejzaże są poetyckie , ulotne, z marzeń sennych. Martwa natura jest delikatna , pięknie robi laserunki, widać przejrzystość, przezroczystość...
Ja jestem zachwycona.. :brawo:
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Gluch N, 22 stycznia 2012, 15:49

Bardzo dziękuje , że odwiedziliście jego stronę , jego malarstwo na mnie robi ogromne wrażenie, nie wiem dlaczego, ale potwierdza to moją teorię , że dobre obroni się samo i nie koniecznie trzeba się na tym "znać" ,
jak w moim wypadku . Tadzio był u nas 2 razy i może będzie tego roku. Piszę może bo ...kto się lubi ten się czubi.... a my z Tadziem od początku i od tego zaczęła się nasza znajomość. Jeszce raz polecam kontakt z twórczością tego mocnego artysty bo może to być inspiracją jak i analizą własnego miejsca w szeregu. Pozdro
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez jola N, 22 stycznia 2012, 18:41

Masz rację jego prace mają ogromną siłę przyciągania, jakieś misterium jest w nich zawarte bardzo subtelny kolor - pewnie Pan Tadeusz jest bardzo wrażliwym człowiekiem
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Jagoda N, 22 stycznia 2012, 20:00

...facet jest niezwykły, jestem zachwycona tak jego twórczością jak nim samym...
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Poprzednia strona

cron