może ktoś wie gdzie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 2 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 9 października 2011, 14:01

a propos zdjęć Piotra to w Warszawie w Muzeum Kolejnictwa jest wystawa i sa wystawione kilkanaście fotografii Piotrai te fotografie kupili na własność, Piotr nie chciał pieniedzy, ale maja procedury więc zapłacili

Jesli ktoś jest chętny to Piotr poleca do odwiedzenia wystawy :)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 13 października 2011, 23:09

Piotr mnie pyta, czy moze stać się jeszcze cos gorszego ?
ja - ale z czym
Piotr - z tą reka ?
ja - nie z ta ręka juz nie może być gorzej,
Piotr - a z czym może ...?????
ja - z drugą reką. :lol:

........ to nie jest okrutne , to mu pomaga, że nie robie z tego tragedii
współczuje , ale nie przejmuje się i nie płacze , bo to by go zabiło, woli gdy zartuje
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Pt, 14 października 2011, 07:07

Lamka pewnie to co się stało jest nieodwracalne masz racje utyskiwaniem na temat tego defektu w niczym byś mu nie pomogła.Mogło by przynieść odwrotny skutek.My faceci lubimy być dopieszczani ale zbytnia troska o nasze dysfunkcje mogła by prowadzić do permanetnego stresu,że oto my herosi nie jesteśmy wcale tacy wspaniali.Widać Piotr ma zdrowy stosunek do tego, czas pozwolił mu nabrać dystansu do siebie. Dzięki właśnie Tobie bo potrafisz żartować z oczywistej dysfunkcji Piotra.Nic bardziej budującego dla Piotra nie mogło się przytrafić jak mieć Takiego Przyjaciela w Twojej Osobie.Pozdrawiam Oboje życząc sukcesów i spełniania się. :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Galandir Cz, 20 października 2011, 20:30

ahh ten Pitr nie dosyć że stracił rękę to i traci głowę teraz. jemu po prostu trzeba w dupę dać.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 25 października 2011, 19:52

byliśmy dziś w klinice protetycznej
nie jest rózowo
jeśli Piotr nie bedzie ćwiczył mieśni dłoni i reki , zawiazywał jakimś specjalnym bandażem , to i protaza nie pomoze

wiele pracy przed nim
a potem to trzeba być bardzo bogatym , najlepsze proteza kosztuje prawie 200tyś dolarów
a oni proponuja taka za 60 tyś , niestety taka proteza nie jest na całe zycie tylko 5-10lat , a na dodatek wkładka silikonowa wymieniana co roku na nowa , bagatela 8 tyś .................

nie wiem , co takiego drogiego jest w takiej wkładce silikonowej? albo w kilku blaszkach i śrubkach obciągnietych rekawiczka chirurgiczna ... oczywiście przesadzam , ale koszt jest wg mnie mocno zawyżony
Przesadne zarabiaie na ludzkim nieszczęściu :dobani:
rozumiemże bilet na lot w kosmosie moze kosztować 200tyś dolców dla mnie moze nawet 2 mln , na biednych nie trafii.
.....
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona

cron