jak walczyć z bólem podczas tworzenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez jola Śr, 28 grudnia 2011, 14:23

Madziu jedno jest pewne że powinnaś ćwiczyć - zapisz się na jakąś gimnastykę taką lekką rozciągająca i będzie lepiej - innych też boli,tylko w trakcie malowania jakoś się zapomina o tym bólu ponieważ człowiek zmaga się z własną niedoskonałością - ja się wkurzam jak mi nie wychodzi to co chcę, albo jestem zafascynowana tym malowanie i wtedy nie czuję bólu sama nie wiem jak to działa :)
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Krakusia Śr, 28 grudnia 2011, 14:45

Mój kolega jest po rehabilitacji kręgosłupa i jest zadowolony z rezultatów. Trwało to chyba 3 mies, ale efekty widoczne i odczuwalne. Specjalnie dla niego dobrano i rozpisano stosowne ćwiczenia. Oczywiście wszystko na NFZ. Terminy odległe (kilkumiesięczne), dlatego szybko należy się zapisać w kolejce i poczekać.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 28 grudnia 2011, 17:55

wiec, wybrałam sie do naszego szpitala i na zdjeciu rentgenowskim wyszło, że miałam złamany obojczyk i kość sie źle zrosła ( ja sobie nie przypominam abym kiedyś złamała obojczyk ) i niestety przy takiej pozycji reki, będzie mnie bolało i nic na to nie poradzi .
trudno, będe musiała sie z tym bólem pogodzić.
( mam róznice miedzy lewym , a prawym ramieniem pewnie podczas wypadku narciarskiego musiał sie złamać )
nic, to, trzeba malować dalej
oby nie było tego bólu widać na obrazach :D
a moze i lepiej bo ręka mi się trzęsie i linie sa krzywe ;)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez jola Śr, 28 grudnia 2011, 19:00

Czyli masz zgrubienia na kości -ale jeśli to prawa ręka to może nauczysz się malować lewą ?
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 28 grudnia 2011, 19:25

nie zgrubienie , tylko kość obojczyka jest zapadnięta , pasek torebki mi wpada w ten dołek. nawet pożyteczny , bo torebki mi z ramienia nie spadają , hehe
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez jola Śr, 28 grudnia 2011, 19:31

ojejku niedobrze hm
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Krakusia Śr, 28 grudnia 2011, 19:35

Jak można nie wiedzieć, że się miało złamany obojczyk? Przecież to jest ból do zwariowania. Ja miałam tylko lekko pękniętą kość a nie mogłam oddychać z bólu przez kilka tygodni.
I czemu to teraz wyszło? Przecież malujesz już kilka lat. Może klisze pomylili? Nic nie kumam, oooj
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jagoda Śr, 28 grudnia 2011, 19:42

...oj, faktycznie Magda, złamany obojczyk to nie złamany paznokieć , to się pamięta, może w szpitalu coś nie tak odczytali...
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez olgaannahm Cz, 29 grudnia 2011, 01:22

Odpisałam Wam wcześniej, ale widzę, że chyba zapomniałam kliknąć "wyślij" bo nie ma tego postu. :o
czyli jeszcze raz - ja maluję raczej przy biurku, bo mniejsze rzeczy i na stojąco, i na siedząco. Mam klękosiad - rewelacja- nie boli nic. Za to jak odchodzę od komputera - kark, szyja - mało co nie pękną..
Ale radzę wszystkim jogę. Wróciłam do niej po dłuższej przerwie. Jak ćwiczyłam nie czułam żadnych naprężeń, bóli...uelastyczniają się kości i mięśnie. Jest naprawdę uzdrawiająca. I nie chodzi o to aby robić kwiat lotosu ( on akurat jest łatwy) czy zakładać nogę za głowę - każdy ma swój własny zakres, którego trzeba pilnować aby nie zrobić sobie krzywdy. A z czasem zobaczycie różnicę , zwiększy się elastyczność ciała, wytrzymałość a nawet pogoda ducha... ;)
Wygląda jak reklama, ha, ha...
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 29 grudnia 2011, 01:29

no, własnie , tez mi to mówili , jak mogłam nie wiedzieć o złamanym obojczyku , patrzyli na mnie jAK na czuba , a ja robiłam wielkie oczy jak koła młyńskie ....
myślę, że jedynym wytłumaczeniem jest zerwanie waszystkich wiazadał podczas wypadku narciarskiego w Tigne
1 rok wyjety z zyciorysu 4 operacje , ból nad bólami i chyba wtedy połamany obojczyk utonał w bólu operowanych , ściecien od dawcy . Z rastanie sie wiazadeł jest tak barrdzo bolesne , że jakis obojczyk po prostu uciekł

Lekarz jak obrjrzał foto , to mi wmawiał , że mam złamany obojczyk wlaśnie teraz , mam złamanny , nie chciał przyjac do wiadomości , ze nie mam ..... on opierał sie na fotce = konował
sorry moz e, ze konował , nie chce obrazac , przepraszam , ale rentgen mówi to co widzi , a ja to co czuje i pamietam ,
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona