Porady dla zdrowia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

Postprzez muszka111 N, 22 stycznia 2012, 17:22

Ratunek przy wylewie krwi.......Rewelacja w medycynie! ..
IGŁA RATUJE ŻYCIE !!!
Porada chińskiego profesora jak udzielić pierwszej pomocy ofiarom wylewu:
Trzymaj w domu strzykawkę lub nawet zwykłą igłę do szycia lub prostą szpilkę.

To jest zdumiewające jak w nietypowy sposób można odwrócić skutki wylewu.
Kiedy dochodzi do wylewu, naczynia krwionośne w mózgu stopniowo pękają.
Kiedy zdarzy ci się być świadkiem wylewu <n i e p a n i k u j >

Nie ma znaczenia, w jakim miejscu znajduje się chory.
Nie ruszaj go z miejsca, ponieważ naczynia krwionośne popękają.
Pomóż choremu usiąść w bezpiecznym miejscu, aby zabezpieczyć przed ponownym upadkiem.

Wez strzykawkę z igłą, jeżeli nie masz, to wystarczy igła do szycia lub szpilka.
1. Umieść igłę nad ogniem, aby ją wysterylizować i nakłuj czubki wszystkich 10-ciu palców.
2. Nie ma specjalnego punktu, nakłuwaj w odległości 1 mm od paznokcia.
3. Nakłuwaj, aż pokaże się krew.
4. Jeżeli krew nie wypływa, uciskaj opuszki palców chorego, aż do wypłynięcia krwi.
5. Kiedy wszystkie 10 palców już krwawi, poczekaj kilka minut aż odzyska przytomność.
6. Jeżeli usta chorego są wykrzywione, nacieraj uszy chorego aż będą czerwone.
7. Nakłuj płatki uszu dwukrotnie, aż wypłyną po 2 krople krwi z każdego płatka .
8. Poczekaj aż chory powróci do normalnego stanu I zabierz go wtedy do szpitala.

Jeżeli nie zrobi się tego co powyżej a chory jest zabrany przez pogotowie, to w czasie transportu od wstrząsów na drodze popękają naczynia krwionośne w mózgu. Nauczyłem się, że upuszczanie krwi ratuje życie, od chińskiego lekarza Ha Bu Ting, który mieszka w Sun Juke, potem w praktyce, dlatego też mogę powiedzieć, że metoda ta jest skuteczna w 100 %. W 1979 roku uczyłem w Fung Gaap College w Tai Chung. Pewnego popołudnia miałem wykład, kiedy inny wykładowca wpadł do mojej sali i w przerażeniu wykrzyknął: <Panie Liu, chodź natychmiast, nasz kierownik dostał wylewu.> Kiedy zobaczyłem naszego kierownika, Pana Chen Fu Tien, był blady, jego mowa była bardzo niewyraźna, jego usta były wykrzywione i miał wszystkie objawy wylewu. Natychmiast poprosiłem jednego ze studentów, aby pobiegł do najbliższej apteki I kupił strzykawkę, którą ponakłuwałem opuszki palców chorego. Kiedy wszystkie 10 palców krwawiły (krople krwi wielkości ziarna grochu), nacierałem jego uszy. Po kilku minutach twarz pana Chen odzyskała kolor i pojawił się blask w oczach, ale jego usta ciągle były wykrzywione. Więc pociągałem jego uszy, aby napłynęła krew. Kiedy uszy były już czerwone , nakłułem płatki uszu dwukrotnie do pojawienia się dwóch kropli krwi na każdym uchu. W przeciągu 3-5 min usta powróciły do normy i jego mowa stała się wyraźna. Pozwoliliśmy mu odpocząć przez chwilę, a następnie podaliśmy filiżankę herbaty. Po czym doprowadziliśmy go do pojazdu i zawieźliśmy do szpitala.Pozostał w szpitalu przez noc, a następnego ranka powrócił na uczelnie na zajęcia. Wszystko powróciło do normy. Nie było żadnych zmian chorobowych. Zwykle ofiary wylewu cierpią z powodu nieodwracalnych pęknięć naczyń krwionośnych w mózgu w czasie transportu do szpitala, w wyniku czego nigdy nie powracają do pełnego zdrowia.Szczęśliwcy pozostają przy życiu - sparaliżowani do końca życia.

Jeżeli będziemy pamiętali o metodzie upuszczania krwi i rozpoczęciu ratowania życia natychmiast, w krótkim czasie ,ofiary wylewu będą uratowane i powrócą do normalnego życia w 100 %
PRZEŚLIJ PROSZĘ INNYM!
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez muszka111 N, 22 stycznia 2012, 17:34

CEBULA...

W 1919 r. Gdy grypa zabiła 40 milionów ludzi (to jest więcej niż cała ludność Polski), był lekarz, który odwiedzał wielu farmerów, żeby sprawdzić czy może im pomóc w walce z grypą. Wielu fermerów i ich rodziny zaraziło się i wielu zmarło.

Lekarz przybył do jednego z farmerów i zaskoczony był, że każdy tam był bardzo zdrowy. Gdy lekarz zapytał, co on takiego robił, co było inne, żona odpowiedziała, że umieszcza nieobraną cebulę w koszyczku w pokojach jej domu. (prawdopodobnie tylko dwa pokoje, w tamtych czasach). Lekarz nie mógł uwierzyć temu i zapytał czy może wziąć jedną cebulę i sprawdzić ją pod mikroskopem. Ona dała mu jedną i gdy ją sprawdził znalazł w niej
wirus grypy. Oczywistym było, że cebula wchłaniała bakterię i w ten sposób cała rodzina była zdrowa.

Spróbuj i zobacz co się stanie.

My zrobiliśmy to ubiegłego roku i nikt nie miał grypy.

P. S. wysłałem to do przyjaciłki w Oregon, która regularnie wysyła do mnie materiały na temat zdrowia. Ona odpowiedział na to z najbardziej interesującym doświadczeniem o cebuli: ...znam historię o zapaleniu płuc, na którą sama zachorowałam i byłam bardzo chora.

. Zetknęłam się z artykułem, w którym proponują odciąć obydwie końcówki cebuli i włożyć ją do pustego słoika umieszczając go na noc obok chorego. Rano cebula będzie czarna od zarazków ...dokładnie tak się stało.

... cebula była całkowicie zmieniona, a ja zaczęłam czuć się lepiej.

W innym artykule czytałam, że cebula i czosnek umieszczone

w pokoju uratowały, kilka lat temu, wielu od plagi czarnej ospy.

Mają one mocne antybakteryjne i antyseptyczne właściwości.

To jest inna nota.
Wiele razy, mamy problem z brzuchem, nie wiedząc dlaczego.

Może cebula jest skutkiem problemu. Cebula pochlania bakterie,
jest powodem tak dobrej prewencji, żeby się nie przeziębić
i nie złapać grypy i to jest powodem, dla którego
nie powinno się jeść cebuli, która przez jakiś czas była przekrojona.

RESZTKI CEBULI SĄ TRUJĄCE


Wytłumaczył, że cebula jest jak magnes dla bakterii, szczególnie nie duszona.

Nigdy nie powinno się trzymać pokrojonej cebuli ...rzekł Ed,

nie jest nawet bezpieczna jeśli ją włożysz w zip-lock do lodówki.

Jest zatruta wystarczająco przez to, że została pokrojona lub nawet nadkrojona, może ona być niebezpieczna dla każdego (patrz też na cebulę,

Pamiętaj proszę, że jest bardzo niebezpieczne używać

przekrojoną cebulę i próbować użyć ją następnego dnia.

Stanie się bardzo trująca nawet po jednej nocy

i zawiera trujące toksyny bakteryjne,

które mogą spowodować w najleprzy wypadku ból brzucha

lub nawet zatrucfie pokarmowe.
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 22 stycznia 2012, 18:04

cebuli przekrojonej nie wolno zostawiac nawet na drugi dzięń , juz kilka godzin po przekrojeniu robia sie toksyczne , dlatego zawsze kupuje malutkie cebule.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 22 stycznia 2012, 18:09

a ja dla zdrowia hoduje
grzybka tybetańskiego ( dostałam od Mietka )
kombuchę
algi japońskie
troche z tym roboty, to z nimi to jak z dziećmi trzeba dbać i karmić.
To cuda natury.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda N, 22 stycznia 2012, 19:50

...miałam kiedyś tego grzybka, mama moja piła go, ale nie było jakiegoś skutku widocznego, a roboty z tym od metra...
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez jola N, 22 stycznia 2012, 20:15

ja też piłam go kilka lat bez efektu jednak- roboty i przemywania moc
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Krakusia N, 22 stycznia 2012, 20:19

Muszka, przeczytałam. Nie wierzę aby to było skuteczne, bo cóż znaczy klika kropli w morzu krwi. Poza tym nie ma możliwości nie panikować i samemu właściwie zdiagnozować. Ja się poddaję, ale zapamiętam.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 22 stycznia 2012, 22:58

Algi Morskie
Algi MorskieOd niepamiętnych czasów mieszkańcy Kaukazu znają działanie alg morskich. Już jako dzieci piją wodę z alg i przeciętnie żyją do 110 lat. To jest jedyne miejsce na świecie, gdzie ludzie przy pełnym zdrowiu dożywają takiego wieku. Prof. Menkiw, który całe swoje życie poświęcił badaniom tych alg, stwierdził że w tym rejonie takie choroby jak gruźlica, rak, schorzenia żołądka zupełnie są nieznane. W Niemczech potwierdzał lecznicze działanie algi dr Drasek już przed 2 wojną światową. Algami uzdrawiał katary i schorzenia układu oddechowego, żołądka, chroniczne zapalenie jelit, zapalenie wątroby i kamienie żółciowe, choroby pęcherza i wspierał rekonwalescentów po ciężkich chorobach. Japońscy naukowcy stwierdzili, że algi powodują aktywność systemu immunologicznego organizmu w szczególności komórek tzw. "walczących" z T - lymphozytem, które mają niszczenie komórek nowotworowych. Algi znakomicie nadają się do usuwania zmarszczek lub jako odżywka dla włosów i skóry głowy. Bardzo dobre i widoczne efekty przynoszą stosowani nacieranie głowy algami np. w stanach łupieżowych, łuszczycowych.

JAPOŃSKIE KRYSZTAŁY (Algi Morskie)

Algi należy hodować w szklanym naczyniu ( w żadnym wypadku metal)
1. 3 łyżeczki od herbaty kryształków +4-5 łyżeczek cukru + 6 – 8 rodzynek włożyć do szklanego naczynia.
2. Całą ilość zalać 1 litrem wody zamknąć naczynie i odstawić na 24 godziny.
3. Dziennie zlewać wodę przez plastikowe sito algi przepłukać ponownie zalać 1 litrem wody’ dodać
2 łyżeczki cukru (łyżeczka plastikowa).
4. Zlaną wodę jako lecznicza należy codziennie pić.
5. Raz w tygodniu należy wymienić rodzynki.
UWAGA. Brak cukru i rodzynek oraz używanie metalowych przedmiotów spowoduje zniszczenie alg
STOSOWANIE:
Kuracja powinna trwać 5 – 6 miesięcy. Kryształy stosuje się do leczenia wysokiego ciśnienia dolegliwości
Sercowych, nerwic, wszystkich schorzeń wewnętrznych oraz schorzeń skórnych. Prawdopodobnie zapobiegają rozprzestrzenianiu się nowotworów.
Po zakończeniu okresu kuracji należy kryształy (tak jak wyżej) pielęgnować, a nieużytą wodę wylewać.
Ponieważ kryształy ciężko zdobyć, nie należy ich niszczyć, lecz przekazać innym osobom.
Możliwości zastosowania przy schorzeniach:
ü schorzenie układu nerwowego,
ü wrzody wewnętrzne,
ü bronchit,
ü sklerozy,
ü zawały serca,
ü woreczek żółciowy,
ü wątroby,
ü nerek,
ü żółtaczki zakaźnej,
ü żołądek i jelita,
ü biegunki,
ü zaparcia,
ü anemia,
ü różnego rodzaju wysypki, egzemy i łuszczycy.
Algi zapobiegają procesom gnilnym materii w jelitach, dzięki czemu uzdrawiają i przedłużają życie.

WIĘC TAK - moja Basia ma okropne żylaki, wylewy i bóle stóp, nie wiem na ile jej pomogło picie i wcieranie a na ile to placebo , bo mówi, ze jak reka odjął ból i nie ma juz wylewów , opuchlizny - CO prawda to prawda ,- nie ma -
Może pomaga
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 16 października 2012, 21:26

zdrowie i cena za zdrowie , wiec jak już Wam pisałam dostałam ŁOKIEĆ tenisisty, ból kosmiczny , przerazajacy ze nawet szklanki w ręku nie utrzymasz , a o ubieraniu sie nie wspomnę
Poszłam do specjalisty no i sie tu historia zaczyna
rozumiem , że cena jednego zastrzyku moze być kosmiczna w tym wypadku 1800zł
rozumiem,że za jakiś cudowny lek, nad którym robiono całe lata badania - rozumiem
ale koszty tego zastrzyku , to : strzykawka jednorazówka , wacik z odkazaczem, wenflon fiolka i prąd wirówki
a reszta to moja własna krew
zastrzyk międzystawowy z własnej krwi , to skąd taka kosmiczna cena ?????????????????????/ :o
a niby co? jest takie drogie?

co wy na to?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Krakusia Wt, 16 października 2012, 21:40

co ja na to? idź do innego lekarza
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

cron