kobiety ...a może lalki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 10 listopada 2009, 02:04

przypadkowo obejrzałam program dotyczący Kenzo i kobiety które coś napisały na ten temat, ja wymiękłam i jestem przerażona pojemnością mózgu takiej klientki domu mody..... to tragedia, że takie domy bazują na "czymś" takim ... i to nazywa się sztuką .... moim zdaniem projektant( a to jest mój zawód) powinien określić swoje oczekwania .... a jaj jaj
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Fen Wt, 10 listopada 2009, 12:30

Już od malutkiej dziewczynki wymaga się ,aby "ładnie" wyglądała.Wpina się jej we włosy krzykliwych kolorów -sto spinek i sto gumek.Od najwcześniejszych lat kupuje jej się jako wzór "noszenia się" i wzór kobiecej wyidealizowanej fizjonomii -lalkę barbie.Dziewczynki maja podobać się ,mają mieć w sobie zaszczepione przeświadczenie,że w przyszłym dorosłym życiu będą lalkami barbie.Seksualnie atrakcyjnymi kusicielkami,a ich pozycja w społeczeństwie zależeć będzie od tego ,jak będą wyglądały.Ufff....
Fen
 

Postprzez Gonieczkaa6 So, 29 września 2012, 16:47

Jakiś czas temu oglądałam taki program "Mała piękność" na TLC. Tam małe dziewczynki ubierają się,stroją, mają makijaże, to opalenizny, nie wspomnie o sztucznych rzęsach ,przyczepionych włosach, wyrywaniu brwi,manicure,pedicure,ćwiczą pozy z profesjonalistami, mają makijażystów itd.Wszystko po to aby wygrać i być miss. A matki dopingują wydają pieniądze na prawo i lewo aby ich córka była jak najlepsza.
A jeśli dziecko ich nie wygra to albo ukazują złość , albo zawiodły się na tym dziecku. A dziecko płacze przed kamerami.
Dla mnie to chore bo już psychika tych małych dzieci jest taka ze one mają wygrać bo one są piękne. :dobani:
Avatar użytkownika
Gonieczkaa6
 
Posty: 259
Dołączył(a): Śr, 5 września 2012, 18:56

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 29 września 2012, 18:26

w Wenezueli rodzice od urodzenia dziewczynki szykują ja do konkursu na Miskę , to chore i ta biedna dziewczynka...
operacje plastyczne ....... uszy, nosy, usta, nawet nogi wydłużają ......
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez anta So, 29 września 2012, 20:45

Chore na pewno, ale co dziś nie jest chore...?, a czy podobają się Wam np. ludzie starzy?, bo tylko młodzi, coraz młodsi się liczą w wyścigu szczurów. A tak na marginesie, to dokąd te szczury dobiegną....... ;( :D :o
anta
1...
1..

1...
1..
 
Posty: 678
Dołączył(a): Cz, 6 maja 2010, 09:25

Postprzez Jagoda N, 30 września 2012, 18:03

Jeśli chodzi o te dziewczynki -miski , to ich matki są chore psychicznie, bo inaczej tego stanu rzeczy nazwać się nie da :dobani:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34


cron