zlecenie na obraz

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez olgaannahm Pt, 16 maja 2014, 23:12

Na ogół ludzie chcieliby za półdarmo... ja rozumiem, że nie każdy ma NAZWISKO..ale każdy musi mieć wenę, kupić materiały, poświęcić czas.itd...ze wszystkim tak jest. Przychodzą do mnie dzieci - zadowolone i one i mamy, poświęcam im swój czas - mogłabym coś wtedy ulepić, namalować albo nawet ugotować obiad. Zajmuję się nimi z poświęceniem, indywidualnie, cieszę się, że są twórcze, że się nauczą czegoś..ale i niszczą dużo gliny ( choć glina akurat nie jest droga) , szkliw ( a te są bardzo drogie..potem wypał ( prąd...) a taka mama mówi, że fitnes, na który chodzi też tyle kosztuje....ale ona nie widzi, że tam jest grupa i nie ma materiału i nic nie ma indywidualnego...
Ale nauczyłam się - mój czas też kosztuje, nie chce to niech nie chodzi....myślicie, że jestem egoistką??
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez Jagoda So, 17 maja 2014, 12:25

...wiesz Olga, jeśli jakaś mama porównuje fitnes z Twoimi zajęciami ....no to ja nie mam więcej pytań (jak to się mówi) :)
...i spoko, nie jesteś egoistką , wszystko kosztuje a myślę ,że i tak na wiele rzeczy "przymykasz oko" , wiem jak tego typu zajęcia wyglądają , prowadziłam kiedyś podobne plastyczne z dzieciakami w podstawówce, więcej traciłam jak zarabiałam :) ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez wesara Wt, 28 marca 2017, 14:23

Witam wszystkich miło.

Sama maluję 5 lat.Z poprzedniego FORUM,pamiętam co niektórych..Super.

Jeśli biega o namalowanie Obrazka to jestem tak jak i WY zniesmaczona.

Wręcz wściekła....Tak drogo,jak słyszę to chce mnie szlag trafić.

Kup se Tapetę,będziesz miała na lata.Tylko co niektórzy nie wiedzą że wymiar 50x70,

czasami przekracza tą cenę którą ja zaproponowałam.Teraz wśród tych co im odmówiłam,

już nie ma zapytań bo "Burknę"okropnie.NA allegro kupta se..

Na allegro obrazek 30x30 poszedł za 380zl..

Inne ceny samej zwaliły mnie z nóg..Urocza chwila,była dla mnie..

Ludzie nasi nie znają się jak przytoczyła to,pierwsza Userka Lamka, Olga,Zibelius i inni,pomyliłam się pardon.

o pracy nie mówię,ale dobry Blejtram,Farby + Vernix i po trochu czas...

Moich Obrazków najwięcej wisi w Urzędach,Szpitalach,Schronisku dla Zwierząt w Gabinetach Lekarskich itp.

CIeszę się z tego powodu,osobiście bo to jest fajnie,przychodząc a spotyka się swoje prace na ścianach...

Tą Internetową Tandetą zaleją całe miejsca a potem juź na oryginały to jedynie w Muzeach....

No cóż mi przyszło jak tylko śmiać się z nieświadomości o sztuce.. :-P :-P
Avatar użytkownika
wesara
 
Posty: 121
Dołączył(a): So, 18 marca 2017, 18:51
Lokalizacja: w świecie u kotów.opolszczyzna..

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 30 marca 2017, 20:16

mój obraz wisiał w gabinecie burmistrza, było mi miło , ale jak były wybory bał sie że przegra i zabrał obraz do domu, teraz tam wisi jakiś z allegro................
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez wesara Pt, 31 marca 2017, 11:24

Napiszę WAM komplement na temat tego FORUM.

Wspaniałę,przejrzyste i poruszanie się nie sprawia KŁOPOTU......

TAK TRZYMAĆ,miło pozdrawiam... :ok: :ok:
Avatar użytkownika
wesara
 
Posty: 121
Dołączył(a): So, 18 marca 2017, 18:51
Lokalizacja: w świecie u kotów.opolszczyzna..

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 31 marca 2017, 16:38

:-* :-* :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona