Wiadomość o Andrzeju...

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez Jagoda Pn, 2 czerwca 2014, 17:59

Tak Muszko, nie jestem , dlatego bardzo , bardzo dziękuje :-*
...a co do dobrych ludzi, do których niewątpliwie należysz , to teraz coraz mniej takich po świecie chodzi :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez muszka111 Pn, 9 czerwca 2014, 01:17

Dalsze wiadomości od Pani Ireny:

Witam byłam dzisiaj u Andrzeja zaczyna coraz lepiej ruszać prawą ręką coś drgnęło w prawej nodze jak byłam w czwartek,a dzisiaj poruszyła się lekko lewa noga.Niestety lewa ręka nadal bezwładna.Zapalenie płuc ustępuje gorączka 36,7 i zaczyna kaszleć,aby odkaszleć z płuc wydzielinę ,po chorobie.W czwartek znowu pojedziemy z córką bo ona go goli i obcina paznokcie,również leczy odleżyny są malutkie,ale jednak są.Z każdym dniem Andrzej malutkimi kroczkami wraca do mnie.Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez qoogh Pn, 9 czerwca 2014, 06:28

Dobre wiadomości. Trzeba czasu.
qoogh
1..

1..
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pn, 9 lipca 2012, 20:23

Postprzez yoland2 Pn, 9 czerwca 2014, 10:36

Dobra wiadomość !!Czasu ,nadziei i siły jego bliskich jak najwięcej życzę.Dla Andrzeja dużo szczęścia i zdrowia .
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 17 lipca 2014, 13:57

właśnie otrzymałam maila , że mam usunąć wszystkie posty Zibeliusa odpisałam tej Pani
to:

Konto Andrzeja oczywiście usunę, ale postów, nie, ze względu na jego pamięć, ze względu na jego przyjaciół, którzy uwielbiali czytać to co pisał.
Nie rozumiem dlaczego Pani chce zatrzeć ślad po Andrzeju, tak jakby nigdy nie istniał, właśnie jego wypowiedzi na tematy sztuki jego malarstwo zawsze będzie między nami w naszej pamięci , my zawsze będziemy wspominali, nie może Pani nam tego zabrać, rozumiem Pani ból, ale Andrzej nie chciałby, aby jego wiedza umarła razem z nim Andrzej szerzył wiedzę i miłość do sztuki ,a to należy do nas wszystkich.
Składam szczere kondolencje.
Z wyrazami szacunku.
Magdalena
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez yoland2 Cz, 17 lipca 2014, 15:03

Witam!!
Ja również popieram aby nie likwidować postów Andrzeja .Dla osób które odkrywają świat sztuki (mam namyśli siebie) to bezcenna wiedza płynąca z talentu i doświadczenia Andrzeja .Ja osobiście wiele się z jego postów nauczyłam i dowiedziałam .Jak znikną zdjęcia Jego obrazów to zatrze się pamięć o Nim i Jego twórczości Miliony słów wypowiedzianych zapomnimy a obraz się tak szybko nie zatrze w pamięci .Łącze się w bólu z bliskimi Andrzeja .
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez MPietak Cz, 17 lipca 2014, 15:34

Lamka uważam ,że postąpiłaś słusznie Oczywiście nie odbieram nikomu z bliskich prawa do własnej oceny sytuacji .Po stracie kogoś bliskiego często trudno o zachowanie nie emocjonalne Rozumiem ,że na tak przedstawioną argumentacje przez Lamkę odpowiedź o ile będzie może być tylko jedna i słuszna .Andrzej nie porzucił nas a jedynie nie będzie zabierał głosu Zostanie jednak z nami na zawsze jak długo starczy nam pamięci .Łatwiej się pamięta mając coś ? co przypomina na pewno ta pani nie chciała by Andrzeja ani nas pozbawić tego ??? :-?
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 17 lipca 2014, 17:34

słuchajcie, gdyby tak było że,
po śmierci człowieka, artysty, trzeba usunąć, zniszczyć jego spuściznę, to……
chyba nie muszę dalej pisać ….
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Cz, 17 lipca 2014, 18:32

może to co powiem ktoś odebrać ,że nie na miejscu ale !!!. Andrzeja już nie ma a to co pisał czy Tworzył jest spuścizną po nim .Czy się to komu podoba czy nie to właśnie ta spuścizna będzie stanowić jak go zapamiętali inni
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 17 lipca 2014, 18:51

no własnie, o tym pisze.
rozumiem ból, po stracie bliskiej osoby, ale gdyby każda "żona" nakazywała niszczenie dzieł po śmierci męża, to nie istniały by muzea, filharmonie, biblioteki ……………..
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron