...zostań na dłużej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez Beata N, 29 marca 2015, 16:06

Czasami bywam na FB ale dla mnie to taka kraina próżności nic wartościowego nie wnosząca do naszego życia i straszny zjadacz czasu ;) Kameralne forum bardziej zbliża ludzi i daje szanse na rozwój poprzez wymianę własnych doświadczeń a to że niektórzy tylko na trzy posty...hmmm :hmm: Wiele osób zaczyna przygodę z malarstwem i zniechęcają się. To świat dla wytrwałych i zostają tylko Ci którzy zostali kochankami sztuki ;) Znajdą się też tacy co po prostu odchodzą gdzie indziej ale myślę, że czasami pomimo braku aktywności i tak zaglądają ;)

Mnie zastanawia dlaczego nawet "starzy" użytkownicy przestali prezentować swoje prace w galeriach? Czy przychodzi taki etap, że nie wypada dawać swoich prac pod osąd? Kiedyś byliście aktywni w swoich galeriach a teraz?
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 29 marca 2015, 19:45

tak, :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda N, 29 marca 2015, 20:10

Beatko, dużo prawdy w Twoim poście...sama prawda :hmm: ...wezmę pod uwagę Twoje słowa ;) :)
co do fb, to teraz podobno obciach być na tym forum...mnie tam nie ma ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez rudiart N, 29 marca 2015, 23:20

Moi Drodzy , nie popadajmy w skrajności, co innego FB a co innego KTS , internet to wolność i każdy szuka tego co mu potrzebne, . . . mnie na wszystko nie starcza czasu.
Fb to globalna wioska, ja mogę szybko zobaczyć , dowiedzieć się co się dzieje na drugim krańcu świata lub kraju u moich przyjaciół i znajomych a to co mnie nie interesuje "mam w wielkim powazaniu"
KTS to prywatna inicjatywa jednej osoby która dała możliwość uczestnictwa w czymś świetnym wielu osobom i tylko od Nas samych i od relanych możliwości życiowych, ile czsu poświęcamy na forum KTS.
Od czasu gdy dołączyłem KTS odwiedziło bardzo dużo osób, czasem fajnych ludzi, czasem ciekawych i wartosciowych twórców, wielu z róźnych sobie znanych powodów odeszło, czasem żal i szkoda ale to tak jak w życiu ;) tak to jest i nie ma na to rady.
Z doswiadczenia wiem , przekonałem się że często ludzie udają czasem w życiu a czasem w necie, nie ma na to reguły.
Internet powoduje że jak ktoś się wygłupia, jest wredny czy nie szczery nikt mu nie powie w oczy co o nim myśli. W normalnym życiu wielu ludzi też albo traci albo zyskuje przy bliższym poznaniu, TO JEST PO PROSTU ŻYCIE
Dlatego cieszmy się ze jest FB i szanujmy to że jest KTS a jak komuś mało może zlogowć się na portalu randkowym czy innym ;) kazdemu wedle potrzeb ;)
Na FB mamy mniejszy wpływ na to co się dzieje, ale też nie musimy uczestniczyć we wszystkim i z każdym , sa grupy, możliwości wyboru. . .
W KTS jest większa możliwość wpływania na to co się dzieje ale trzeba chcieć no i mieć czas. W kazdej społeczności jesdnostka , uczestnik nie wiele może, kilka osób już tak, a więc moim skromnym zdaniem cieszmy się z netu , z tego ze jest FB jak też że Administrator- właściciel udostępnił nam KTS :ok: :-*
Pozdrawiam serdecznie :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez MPietak Pn, 30 marca 2015, 07:03

internet kraina szczęśliwości ,tu można udawać każdego nawet frustrat znajdzie zajęcie a może własnie on przede wszystkim .Na forum sa ludzie którym sie coś jeszcze chce ,ale wiadomo w całej masie uczestników forum tylko nieliczni sa aktywni jak w życiu :hmm: ja jestem aktywny ;) może nawet za ? .. :lol:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez jola Pn, 30 marca 2015, 14:15

Beatko prac do dyskusji nikt już nie chce wstawiać z powodu wcześniejszych zadrażnień na forum i chyba związane to jest z wygodą jak wstawisz prace do komentowania to już nie masz szansy wstawiać do konkursu i wtedy trzeba sprawdzać czy była komentowana czy też nie.
natomiast jeśli chodzi o Fb to ja uważam że to fajna sprawa można poznać wielu ludzi ich prace i działania -ja tez poznałam dzięki temu forum fajne malarki w realnym - jestem w kilku galeriach i rożnych forach teraz mam mało czasu w związku z zajmowaniem sie wnukiem ale takie kontakty rozwijają i uczą - w KTS jestem najczęściej ale obecnie też na krótko -pozdrawiam :)
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Jerzus Pn, 30 marca 2015, 14:33

FB ? Świetna forma darmowego marketingu i tyle. Przydatna rzecz :D
Avatar użytkownika
Jerzus
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 438
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 14:44

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 30 marca 2015, 18:59

Ana, możemy zmienić przepisy konkursu i zaraz to zrobie

jednynym warunkiem bedzie że ne można wstawiać obrazu drugi raz do innego konkursu na KTS sie
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Wt, 31 marca 2015, 06:47

Lamka napisał(a):
jednynym warunkiem bedzie że ne można wstawiać obrazu drugi raz do innego konkursu na KTS sie

To mi ułatwi życie bo bywało ,ze maziam tylko dla potrzeb konkursu a potem zamazuje a tak mogę wybrać z całej swojej galerii to co mi podpasi tematycznie ,no chyba ,ze mnie natchnie ,że nie pomnę kto jak i kogo ? :hmm:
A tak miedzy nami ochy w galerjach wcale nie przekładaja się na punktacje w konkursie i dobrze ,ze się z tego wycofałaś .jestem za :ok:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Jagoda Wt, 31 marca 2015, 12:03

...zmiana korzystna Lamko :) , co do fb, to nie przesadzajmy z niezastąpioną możliwością komunikacji tym sposobem, reklamą itp. , w dzisiejszych czasach takich możliwości jest dużo...chyba o wiele lepszych niż fb.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Poprzednia stronaNastępna strona

cron