...zostań na dłużej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

Postprzez jola Wt, 31 marca 2015, 12:59

fajna zmiana MADZIU wcześniej musiałam przeglądać galerie z komentarzem czy przypadkiem nie ma tam pracy która mogę wstawić na konkurs - dlatego wstawiałam do galerii bez komentarza :) :dance:
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 31 marca 2015, 16:09

tamten regulamin był na podobieństwo forum Tersy , no i było kilka osób mocno roszczeniowych, którym zawsze było coś nie tak i robiły draki i awantury i petensja do całego świata. Teraz jesteśmy wszyscy przyjaźnie nastawieni do wszystkiego co tu sie dzieje i jesteśmy sobie życzliwi, więc idiotyczne regulaminy sa niepotrzebne :)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Wt, 31 marca 2015, 20:35

jola napisał(a):Beatko prac do dyskusji nikt już nie chce wstawiać z powodu wcześniejszych zadrażnień na forum i chyba związane to jest z wygodą jak wstawisz prace do komentowania to już nie masz szansy wstawiać do konkursu i wtedy trzeba sprawdzać czy była komentowana czy też nie.
natomiast jeśli chodzi o Fb to ja uważam że to fajna sprawa można poznać wielu ludzi ich prace i działania -ja tez poznałam dzięki temu forum fajne malarki w realnym - jestem w kilku galeriach i rożnych forach teraz mam mało czasu w związku z zajmowaniem sie wnukiem ale takie kontakty rozwijają i uczą - w KTS jestem najczęściej ale obecnie też na krótko -pozdrawiam :)


Jeśli nie galeria z komentarzem to mamy jeszcze galerię bez komentarzy w której nie ma opcji aby dochodziło do zwad a i dla osób nie mających czasu na aktywność na forum też jak znalazł ;) Jest tam też przejrzysty wgląd w twórczość artysty. Jakby nie patrzeć są to miejsca dzięki którym widać, że na forum są osoby malujące a nie tylko piszące ;) Fajnie by było jakby była w tych miejscach większa aktywność...lubię popatrzeć na to co robią nasi forumowicze :)

FB na pewno jest oknem na szersze grono odbiorców i nie tylko tych związanych ze sztuką. Nie ze wszystkimi znajomymi mam bliższy kontakt, szczególnie tymi z dawnych lat.Wiele osób trochę zaskoczyłam moją pasją :D Chyba ostatnia rzecz o którą by mnie podejrzewano :lol: Dzięki FB jest też możliwość bliższego poznania artystów z całego świata. Na pewno znajdą się plusy ale dla mnie to za bardzo pędzi tak jak cały ten świat. Czasami warto zatrzymać się ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 31 marca 2015, 20:53

ja obiecuje się poprawić
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Wt, 31 marca 2015, 22:38

:ok: :-*
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Jagoda Śr, 1 kwietnia 2015, 18:44

Kts ma duże możliwości, jest poczta, można dyskutować na wszystkie tematy, są galerie, jest sklep , a najważniejsze,że nie ma takich co idiotyczne fotki wrzucają , co "parcie na szkło" rozum odbiera...o fb tego powiedzieć nie można , niestety :dobani:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 1 kwietnia 2015, 22:54

masz rcje, ja juz nie mogę i mi nie dobrze jak widze filmiki z rzępolące na skrzypcach dziewczynki , czy ubierajace w sklepie buciki , tudzież wyjace do ksiezyca niczym kojoty z niech zyje nam…..
a najgorsze jest to , że ja nie mam wyboru - wy macie - ja niestety nie , bo jak nie zrobie lika , to juz jestem beeee
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Cz, 2 kwietnia 2015, 19:04

Lamka napisał(a):a najgorsze jest to , że ja nie mam wyboru - wy macie - ja niestety nie , bo jak nie zrobie lika , to juz jestem beeee


Każdy ma wybór. Lubienie za lajki...tak się teraz kupuje przyjaźń na FB :D Może czas zrobić redukcję wśród znajomych ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 2 kwietnia 2015, 20:33

to niestety nie sa znajomi tylko były i jego dzieci, , nasza ksiegowa to wszystko likuje , a mnie sie rzygać chce ….. po co to robi nie wiem , jest dobrym pracownikiem nie musi włazić ….. w d……ę . . Nigdy tego nie zrozumiem
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart Pt, 3 kwietnia 2015, 00:46

Moze to tylko moje zdanie ale , . . . na fb należy od początku dobierać znajomych, a czasem i niektórych po prostu wywalić... , i nie uczestniczyć we wszystkich grupach które się pojawiają, . . . ale to tylko moje zdanie.
KTS to całkiem inna sprawa, inny zasięg i inny cel, . . . przynajmniej ja to tak odbieram. Uwazam też że taki cel miała Magda zakładając KTS, promocja ludzi ,rodzimych twórców itd.
Zastanawiałem się jak poprawić obecność na KTS i szczerze mówiąc nie mam pojęcia.
Wczesniej byłem na podobnym serwisie netowym dla rzeźbiarzy, założył go jeden z pomylonych rzeźbiarzy, sorki, znaczy dobry rzeźbiarz ale" walnięty" człowiek były alkoholik.
W tym serwisie rzeźbiarskim mimo jakiejś tam komitywy też były niesnaski, wreszcie po kilku latach dawny pierwszy założyciel postanowił ze jest geniusz i trzeba stworzyć serwis tylko dla profesjonalistów (i elity w jego mniemaniu).
Tłumaczenia że należało by się podzielić wiedzą z młodszymi wiekiem i doświadczeniem, bo to ma sens nie trafiały do niego. Dla wybrańców i d...włazów przeniósł serwis na inny serwer.
Do dziś czuję niesmak ze uczestniczyłem w tym przedsięwzięciu.
Nie dałem mu w mordę do tej pory tylko dlatego ze go nie spotakłem (mieszka na drugim krańcu Polski), i może dobrze, . . bo jak można mieć pretensje do człowieka który pił w swim życiu wszystko co się pali ;) Po takim etapie życia jak zdrowie wysiądzie, trudno mieć pretensje do goscia że ma nie równo pod sufitem.

Tak po skrótach to też takie moje doswiadczenia z netam , pewnie ze nie zawsze miłe ale, . . takie jest życie, tacy też niestety czasem sa ludzie.
. . . ale istotne jest pytanie jak skłonić użytkowników aby pozostali dłużej, . . . nie wiem czy to coś da ale może wprowadzić na stałe (przynajmnie na jakiś czas , na próbę konkursy interdyscyplinarne, po prostu dla wszystkich, nie tylko dla malarzy, po prostu wazny temat a kazdy uczestnik stosownie do swojej możliwości i dziedziny wypowie sie twórczo.
Wydaje mi się ze podniosło by to pozim konkursów , dało możliwość wypowiedzi nie tylko malarzom i same konkursy były bardziej nie przewidywalne a tym samym ciekawsze. . .
To tylko taka moja nieśmiała propozycja, . . . ale czy to coś da, na prawdę nie wiem. Pozdrawiam serdecznie :)
:-* :ok: :-*
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Poprzednia stronaNastępna strona