Cisza na Forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 27 września 2017, 18:58

śpi, może jak w bajce kiedyś się obudzi , fb wygrywa, ale jak to bywa z mastodontami , wielkimi cywilizacjami , sami sie unicestwia i tu też sie tak stanie, kiedyś. właściciele fb moga portal sprzedać, zamknąć, nigdy nie wiadomo co przyjdzie do głowy znudzonym, zblazowanym milonerom.......
tak czy inaczej KTS sobie śpi ...
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Wt, 17 października 2017, 06:53

Lamka napisał(a): kiedyś. właściciele fb moga portal sprzedać, zamknąć, nigdy nie wiadomo co przyjdzie do głowy znudzonym, zblazowanym milonerom.......
tak czy inaczej KTS sobie śpi ...
w dzisiejszym swiecie gdzie pogoń za pieniądzem ogarnęła wszystkich nikt nie pozbywa się kury znoszącej złote jaja .Tak czy inaczej już nic nie jest tak samo :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 18 października 2017, 17:38

w biznesach, rózne rzeczy sie dzieja, niektórzy sprzedaja kurę i zajmuja sie czyms innym ..... znam takie sytuacje, bo czasem ci co mają krocie chcą zmienić na inną kurę
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Śr, 18 października 2017, 22:09

Pobudka! :)
Wracam do życia(tak mi się przynajmniej wydaje) i mam nadzieję, że czasem odezwie się ktoś do mnie ;)

Po długiej przerwie witam i pozdrawiam starych i nowych bywalców KTS :-*
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Grzegorz Tyrała Śr, 18 października 2017, 22:19

Beatko :-*
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez Waldemar Jarosz So, 21 października 2017, 09:10

Ja jestem czujny. :D Może zorganizujmy wystawę KTS. Mi się nie udało , mimo zdobycia galerii(opór materii artystycznej KTS), może ktoś inny da radę.Wystawy wspólne łączą ludzi. Może to też być recepta na ożywienie forum! :ok: :( :brawo:
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Jagoda Pn, 23 października 2017, 16:59

Witam po dłuższej nieobecności, czasem zaglądam, nie powiem ,że nie, odeszłam bo jeden z forumowiczów zaczął normalnie mi dokuczać i mieć pretensje nie wiadomo o co, teraz wiem,że to norma na forach internetowych, natura ludzka bywa różna....ale było, minęło. Poczytałam sobie o ciszy na KTS-sie i powiem tak, kts jest dużo lepszy niż fb, tylko ta cisza, cisza, cisza niby lepsza od gadania o byle czym, ale zbyt długa wkurza. Jestem na fb , nie odzywam sie prawie w ogóle, a i tak nie raz jest nieprzyjemnie, wstawiam tylko swoje prace bo takie było moje założenie, obserwuje poczynania wielu artystów, poznałam wielu artystów, jestem zapraszana na plenery itp ...i tak sie kręci, niby fajnie , ale nie do końca. Nie myślałam, że fb to typowe forum wzajemnej adoracji, chwalenia sie wszystkim czym sie da, taki trochę "czerwony dywan" po którym to, może każdy dreptać ile wlezie, niekiedy ludzie przechodzą samych siebie w pomysłach "zaistnienia" , parcie na szkło jest w narodzie ogromne :D .
Reasumując, nie jestem zadowolona z fb i cały czas myśle czym to forum zastąpić, wiadomo, malując chce sie mieć kontakt z ludźmi o tej samej pasji, marzy mi sie forum , gdzie mogłabym wyrazić nie tylko moje pozytywne ale i negatywne odczucia i nie byłabym za to :dobani: myślę jednak,że moje marzenia nie są realne :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez MPietak Cz, 26 października 2017, 10:56

Jagoda napisał(a):, parcie na szkło jest w narodzie ogromne :D .
Reasumując, nie jestem zadowolona z fb i cały czas myśle czym to forum zastąpić, wiadomo, malując chce sie mieć kontakt z ludźmi o tej samej pasji, marzy mi sie forum , gdzie mogłabym wyrazić nie tylko moje pozytywne ale i negatywne odczucia i nie byłabym za to :dobani: myślę jednak,że moje marzenia nie są realne :)

parcie na szkło to jakaś plaga a co do FB to jakaś kicha jestem tam tylko dlatego aby komuś napyskować na jakieś czasem idiotyczne memy . O malowaniu czy generalnie sztuce ludzie najczęściej wypowiadają się jedynie lajkami .mam to gdzieś.niewiele maziam to i niewiele wklepuje FB to nie miejsce na którym mi zależy inaczej jak forum ,ale tu cisza odeszło kilkoro ludzi którzy dodawali wyjątkowości temu miejscu .Już nic tak samo nie będzie :dobani:a szkoda To forum tętniło życiem .Jakoś zaskoczony jestem tym co pisze Jagoda ze ktoś czepia sie jej pod byle pretekstem bo tego nie zauważyłem widać inną mamy wrażliwość co u artystów to norma. Daleka droga prze de mną z moją wrażliwością bym mógł uważać się za artystę.

Jagoda głowa do góry -Warto jednak mieć marzenia :hmm: :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 27 października 2017, 23:46

JAK FAJNIE WIDZIEĆ WAS Z POWROTEM
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 30 października 2017, 09:09

Nie ma co narzekać tylko brać się do roboty,ha,ha. :D My sami tu na forum powoli umieramy. Zero propozycji wspólnego spotkania ,rozmów w realu. Internet nie zastąpi kontaktu na żywo. ;( :-?
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Poprzednia stronaNastępna strona