logika uczuć

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez szczekan Wt, 12 stycznia 2010, 23:43

Niekoniecznie leniwi, bo dziś telewizja i internet pod każdą strzechą... W Polsce możesz przepracować w pocie czoła miesiąc za 500 euro, a ceny wyższe niz tam na zachodzie, gdzie zarobki -za tę sama pracę - niekiedy trzykrotnie wyższe... Trudno więc o entuzjazm w pracy... Ale to problem świadomosci oszukiwanych przez media Polaków, większości, którzy wybierają do polityki socjaldemokratów
Co za 20 lat?... Najprawdopodobniej Unia Europejska zbankrutuje i zamiast Ody do Radości zagrają nam Chopina... Marsza żałobnego
szczekan
 

Postprzez Krakusia Wt, 12 stycznia 2010, 23:49

Jeździłam przez wiele lat służbowo po europie i obserwowałam ludzi. Wieloletnia sytuacja ekonomiczna i polityczna kraju ma duży wpływ na cechy narodowościowe. Polacy są pracowici i inteligentni. Często karygodne zachowanie jednostek daje zły obraz na społeczeństwo. Dlaczego? bo o tym się mówi np. w mediach.

Metafora: ta sama rasa psów inaczej się zachowuje w różnych domach na całym świecie. Pies bity, pies głodny, pies niepewny jutra... zawsze będzie inny niż pies żyjący w dostatku i w spokojnym domu.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez szczekan Śr, 13 stycznia 2010, 00:14

Ciekawe skąd się wzięła ta "zakorzeniona" wyższość narodowa Niemców nad innymi narodami o której oldmalarz wspomina, skoro wystarczy przesledzić historię Niemiec, aby stwierdzić, że Niemcy kolonii nie miały, a granica z Polską przez prawie 600 lat była jedną z najbezpieczniejszych do XVIII wieku. Niemcy dopiero za czasów Bismarcka, czyli w XIX wieku zaczeły się interesować ideologiami ekspansjonistycznymi, co spowodowało, że już w XX wieku do władzy doszedł w demokratycznych wyborach właśnie autor "Main Kampf".
Inna sprawa, że otumaniona piłka nożną Anglia o której oldmalarz wspominał przez setki lat podbijała i niewoliła ludy całego świata, zakładając setki obozów pracy po róznych częsciach świata traktując podbite narody jak niewolników, a mimo to nie zostało jej przypisane, że to rasa panów.

P S Post do ktorego sie odnosiłem został wykasowany... Ja swój zostawię, bo z najnowszych info wynika, że w Polsce PO i PiS traci a zyskuje SLD
I jak tu może być lepiej
szczekan
 

Postprzez Galandir N, 17 stycznia 2010, 12:23

bo waść Szczekanie co te Pierdzistołki przez ostatnie kilka lat zrobili?? figa z makiem. jedynie co zobaczylem to coraz to nowsze kreacje posłanek, coraz bardziej wymyślniejsze słówka panów posłów, afery za aferą no i .... no i ... POlska to kraj multikomisji do spraw wszelakich xD no mozna tu wspomnieć o tendencjach lizodupskich w kierunku USA i EU no i rusofobistyczne dążenia naszego prezydenta jak i calego PIS. czy cos przeoczylem?? za SLD przynajmniej Kwachu nieukrywał sie z piciem i był przy tym bardzo szczery xD. i pisze to ten (JA) ktory glosowal na PO xD teraz mi bardzo wstyd.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 17 stycznia 2010, 18:36

no i pomyśl Gali , jakie uczucia nimi targają hehe
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Cz, 11 marca 2010, 20:09

;)
Ostatnio edytowano Pn, 28 czerwca 2010, 16:57 przez MPietak, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez jura Cz, 11 marca 2010, 22:28

Parlament Europejski się wali .... do piór i pędzli rodacy ..... wszak obojętni nie jesteśmy tacy ...
Avatar użytkownika
jura
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 14 stycznia 2010, 13:34
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez jura Cz, 11 marca 2010, 22:31

KRAKUSIA ..................... ja ten stół chyba na barek lub "BAR" zamienię ,,, już się tytłam .... a może ?
Avatar użytkownika
jura
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 14 stycznia 2010, 13:34
Lokalizacja: Wrocek

Postprzez Krakusia Cz, 11 marca 2010, 22:41

jura, jaki stół? Nie rozumiem o czym piszesz :(
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez jura Cz, 11 marca 2010, 22:44

S T Ó Ł ............... taki sobie .... może być europa .... ja tylko chciałem zobaczyć .... kto aktywny ?
Avatar użytkownika
jura
 
Posty: 26
Dołączył(a): Cz, 14 stycznia 2010, 13:34
Lokalizacja: Wrocek

Poprzednia stronaNastępna strona