Galeria i galeria z komentarzem

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez vulpus Wt, 12 stycznia 2010, 13:58

Nie chce być znów posądzony o jakąś tam ciekawskość dlatego jeśli admin uzna że znów jestem zbyt dociekliwy to niech zamknie ten wątek. Mam jednak pytanie i bardzo proszę o wyjaśnienie. Są galerie uzytkowników bez mozliwości komentowania prac i są galerie z komentarzem. Co dyktuje taki podział? Czy prace wystawione w galerii bez komentarza nie podlegają żadnej ocenie i dlaczego? Nie bardzo znajduję sens w takim podziale więc proszę o wyjasnienie.
vulpus
 

Postprzez Homer Wt, 12 stycznia 2010, 16:10

Są osoby które nie życzą sobie opinii, komentarzy ich prac i to dal nich głównie powstał chyba ten dział.
Avatar użytkownika
Homer
 
Posty: 348
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:32

Postprzez Kate Wt, 12 stycznia 2010, 16:12

Każdy użytkownik wg własnego uznania może sobie stworzyć galerię bez komentarza, galerię z komentarzem albo obie jednocześnie, wg uznania, tak samo wg uznania umieszcza tam wszystkie albo tylko konkretne prace. Galeria bez komentarza jest po to żeby zaprezentować swoje prace, ładnie wyeksponować - czyli zdjęcia prac nie są przeplatane komentarzami i można sobie je spokojnie pooglądać i nie trzeba przeszukiwać wątku. To taka forma wizytówki, galerii - bez, mowiąć kolokwialnie, "zaśmiecania" komentarzami. Natomiast galeria z komentarzem daje możliwość wyrażania opinii o pracach, można tu dyskutować, oceniać, pytać o porady. Więc jeśli interesuje cię opinia na temat pracy, bądź chcesz jakiś porad, dajesz ją do galerii z komentarzem.

Dla mnie to proste
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez vulpus Wt, 12 stycznia 2010, 16:35

Czyli, jesli dobrze zrozumiałem, wstawiam prace do galerii na zasadzie sobie a muzom, patrzcie co namalowałem ale ani słowa o tym, dopiero kiedy uznam, że chcę poddać ją ocenie lub chcę porady wówczas wstawiam ją do galerii z komentarzem. No mozna i tak.
Dziękuję za wyjaśnienie.
vulpus
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 12 stycznia 2010, 16:56

Dociekliwy Vylpusie , mam nadzieję ze Kate wszystko pięknie i jasno ujęła
Gdybyś był pozytywnie nastawiony do naszego forum, to jako człek inteligentny potrafiłbyś sam dojść do sedna sprawy, dlaczego na naszym forum jest tak, a nie inaczej.
Nie jestem politykiem, więc jestem pozbawiona cech dyplomacji i walę prosto z mostu
- Jak nasze forum , a raczej KLUB Twórców Sztuki Tobie nie odpowiada, nie podoba się, denerwują Ciebie zasady tu panujące i jedynie potrafisz szukać dziury w całym, zamiast czerpać przyjemność z obcowania z wspaniałymi ludzmi, którzy tu zawitali i świetnie sie rozumieja i bawia za co ja IM wszystkim serdecznie dziekuję
bo forum , klub , .... tworzą ludzie dobrej woli, a Ty z całym szacunkiem do Ciebie nie wykazujesz takowej
to bez urazy przypominam, iż a ni Ty ,ani nikt nie jest PRZYMUSZON (przymuszony) w nim brać udziału

Jeszcze raz z całym szacunkiem , ale odnoszę wrażenie, jak również nasi klubowicze, że jesteś po prostu typem malkontenta i chyba będziemy musieli ciebie zaakceptować takim jakim jesteś i polubić twoją, krótko mówiąc upierdliwość. ;)

W każdym bądz razie, życzę dobrej zabawy
ps
masz wybór=alternatywę , tu jest prawdziwa demokracja :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez vulpus Wt, 12 stycznia 2010, 20:13

Lamio, nie musisz pisać tak wielkimi literami. Oczy mam jeszcze dobre i widzę doskonale.
Natomiast zauważam inną rzecz. Na forum nie powinno zadawać się pytan. Szczegolnie nie powinien robic tego ten, kto na forum jest pierwszy raz i pewnych rzeczy nie rozumie i prosi o wyjasnienie. Wynika z tego że mam jakiegoś pecha bo co pytanie to albo zamknięcie tematu albo taka dziwna reakcja. Ja tylko pytam. Nie robie nic złego, nikogo nie obrażam. Tymczasem stawia się mnie przed jakims wyborem. Jak ci nie pasuje to.... bo jest demokracja. Nie tego sie spodziewalem. Kate i Homer wyjasnili mi sprawe i za to im podziękowałem a twoj wpis sugeruje, że znowu zachowałem się niestosownie. Dalibóg, nie wiem kto zachowuje się dziwniej.
Ja poprostu nie widziałem sensu w funkcjonowaniu dwóch galerii jednocześnie. Wolno zapytać o to czy nie? Otrzymałem odpowiedz, przjałem ją jako zasade forum i o nic wiecej mi nie chodziło. A przeciez dobrze jest poznac zwyczaje srodowiska w ktorym jest się pierwszy raz. Czyż nie tak? Wiec nie rozumiem twojej gwałtownej reakcji. Po prawdzie zaczynam miec dosc. Dwa razy sie odezwałem i dwa razy dostalem po łapach.
vulpus
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 12 stycznia 2010, 20:34

vulpusie masz szansę decyzji na opinię i komentarze , albo nie , jak sobie tego życzysz
nie dostałeś po łapach, bo napisałam ze polubimy ciebie takim jakim jesteś :mrgreen:
więc za bardzo sie tym przejmujesz :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz Wt, 12 stycznia 2010, 20:57

Volpus ..moze dlatego taka reakcja Lami załamująca nastapiła ..bo pytanie było z kategori pytan załamujacych ..
..to tak ja by mnie ktos zapytał po co komu dwa samochody jeden cieżarowy drugi osobowy ..przeciez to jezdzi i to jeżdzi ..nie .. ;) ?
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 12 stycznia 2010, 21:20

tak właśnie :)
ale patrząc z drugiej strony, to fakt - kto pyta nie błądzi -
ja sie trochę podłamałam tym pytaniem , bo jest wytłumaczone pod obiema galeriami o co chodzi 8-)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez vulpus Wt, 12 stycznia 2010, 21:33

Lamio, nie musicie mnie ani polubić ani tolerować. To działa w obie strony. Do forum nie odnoszę się ani z sympatią ani z wrogością, jestem tu zbyt krótko aby kogoś lubić lub nie. Moje odczucia są więc całkowicie neutralne. Natomiast przykro mi że uważasz mnie za malkontenta tylko dlatego że pytam. Nigdy się za takiego nie uważałem, myslałem tylko że jak zadam pytanie to otrzymam odpowiedz i to wszystko. Ale widocznie byłem w błedzie. Widzisz, chciałem napisać kilka słów na temat olejnych prac jednego z uczestników forum ale są one w galerii bez możliwości komentowanie. Te moje uwagi być może pomogły by autorowi pozbyć się kilku błedów jakie widzę ale nie mogłem, bo nie ma tych prac w galerii z komentarzem. Nie mam wiec zadnego wyboru i stąd bylo moje pytanie na temat dwóch galerii i ich sensu. Nie było to wiec ani pytanie bezzasadne ani załamujace. Bo jak mówi przysłowie: "Nie ma niepoważnych pytan są tylko niepoważne odpowiedzi".
Ale nie maglujmy już tego. Dowiedziałem się wszystkiego na temat dwóch galerii i tylko o to mi szło.

Lamka napisał(a):tak właśnie :)
ja sie trochę podłamałam tym pytaniem , bo jest wytłumaczone pod obiema galeriami o co chodzi 8-)


Pytałem o sens istnienia dwóch galerii a nie o to jak funkcjonują bo to sobie przeczytałem.
vulpus
 

Następna strona

cron