Firma

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

Postprzez Galandir So, 20 lutego 2010, 20:37

panie ale ten artysta zostawil 4 obrazy w galerii we włodawie i nie sprzedał a teraz mieszka w warszawie. ty mi dales do zrozumienia ze jkais co sprzedaje na allgero z włodawy zatem nie rozumiem o co ci chodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 lutego 2010, 20:38

SORRKI Oldek, ja nie mam doświadczenia z rozmówcami co to maja krótka pamięć , tacy co to nie pamietają, co mówili, albo nie chcą pamiętać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir So, 20 lutego 2010, 20:39

nie krutk apamięc tylko brak porozumienia. nie zrozumialem o co chodzi i tyle a ty juz mnei od sklerotyków wyzywasz:P
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 lutego 2010, 20:51

ja???? przeciez to nie ja cytuje hahaha :lol: :lol: :lol: a co do sklerozy , to tylko choroba ;) a jak ktoś ma alzhheimera?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir So, 20 lutego 2010, 20:55

noo jakoś taka niemiecka choroba :| alecenhajmerr.... ołpenhajmerrr.... szopenchałer??
nie wiem naprawde nie pamietam z moim alzchaimerem :|
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez szczekan Śr, 24 lutego 2010, 15:23

Galandir napisał(a):chodzi mi o zasady jakimi kieruje sie czlowiek ktory zaklada jkaas firme.

Moim zdaniem najważniejszą zasadą przy zakładaniu firmy (oprócz znajomosci przepisów prawnych, podatkowych) jest zasada zachowania pędu... Warto o niej pamiętać ;) że gdy na układ ciał działa niezrównoważona siła zewnętrzna, wówczas pęd wypadkowy układu zmienia się. Innymi słowy możemy sie o tej zasadzie przekonać pod prysznicem, gdy ustawiony zostanie na silny strumień wody, doznaje odrzutu i potrafi sam się unosić w powietrzu. Do czasu, kiedy kurek zostanie zakręcony :D
Chodzi mi o to, galandir, że jak juz załozysz własną firmę i zaczniesz odnosic sukcesy, napompujesz się jak balon, to pamiętaj o tej zasadzie, że nadmuchany otwarty balon, gdy zostanie uwolniony, doznaje odrzutu i porusza się do czasu, aż powietrze w balonie osiągnie wartość ciśnienia atmosferycznego... :mrgreen:
szczekan
 

Postprzez Galandir Śr, 24 lutego 2010, 20:59

wsio ok tylko mało jak dobrze pójdzie to od marca ide jednak na staż w domu kultury, mozliwosc zrobienia wlasnej pracowni na czas stały no i nawet prowadzenia zajęc dla dorosłych , to ostatnie jednak wiąże się z pewnymi wymogami ktore bede musiał jak najszybciej wypełnić a co jest do zrobienia ;) zatem otworzenie firmy na razie odkładam na czas nie okreslony (marzec?)
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Kate Śr, 24 lutego 2010, 21:48

Galandir napisał(a):zatem otworzenie firmy na razie odkładam na czas nie okreslony (marzec?)


marzec juz za 5 dni :)
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Poprzednia strona

cron