heloouuu

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

Postprzez oldmalarz N, 7 marca 2010, 01:34

Galandir napisał(a):Oldi ja nie mam czasu na renowacje ram xD poki co xD

rzeczywiscie.. żona, firma ,dwoje dzieci ..obiad w biegu..

ech ..ja o chlebie ty o niebie ..
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 7 marca 2010, 01:40

na prosbe załozyłam bardzo dodry taemat , tóry moze wszystkim potrzebujacym i zainteresowanym pomóc kto ma jakies doświadczenia to prosze!!!
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir N, 7 marca 2010, 02:03

Oldek, pisalem, szukam normlanej pracowni z własnym kontem. i tak musze do konca roku namalowac jeszcze bardzo duzo obrazów by miec coś w zapasie. tym bardziej ze na maj i czerwiec szykuje sie masa regionalnych kiermaszy i jarmarków gdzie towar schodzi. oczywoscie wiesz ze nie bedą to kopie ale obrazy gloryfikujące ziemie lubelskie ( wiesz turysci) zatem bede musial podejsc do tematu bardzo dokladnie itp itd. jesli kiedykolwiek sie nachapie kasiory i doswiadczenia to wtedy pomysle o pięknych najcudowniejszych starych ramach ;) poki co po primo : pracownia, po due primo pracownia i po trzecie primo MUSZE MIEC SPOKUJJJJJJ!!!!
a tak na koniec powiem ze jesli kiedykolwiek zdazy mi się żona i dzieci to wtedy przewartościuje swoje zycie i malarstwo będzie tylko pasją co tez ma bardzo dobre strony :P
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez oldmalarz N, 7 marca 2010, 14:47

oldmalarz
 

Postprzez MPietak Pt, 16 kwietnia 2010, 16:27

Osobiście wykonuje ramy z listew przypodłogowych odpowiednio ich zestawiając by uzyskać głębie obrazu Wychodzi stosunkowo tanio sporo własnej pracy.
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia strona

cron