jakie macie hobby ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Kate N, 18 kwietnia 2010, 20:26

No właśnie na półwysep helski bym chciała, do chałup najlepiej. Podobno fajne studenckie klimaty. Jedyny minus u nas to ze z pogoda nigdy nie wiadomo
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez Indygo N, 18 kwietnia 2010, 20:31

Kate napisał(a): Jedyny minus u nas to ze z pogoda nigdy nie wiadomo


pogoda będzie w czerwcu i w lipcu ;)
Indygo
 

Postprzez Kate Pn, 19 kwietnia 2010, 09:34

no będzie będzie... pewnie deszczowa i 3 dni słońca:)
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez Judyta Pn, 19 kwietnia 2010, 13:29

o niemieckiego to ja też nie cierpię!! ja za to grywam na harmonijce ustnej bluesowe kawałki. Chciałabym też grać na gitarze, ale uczyć mi się nie chce. Moimi wielkimi pasjami są motocykle i strzelectwo 8-) Jestem fanką żużla ROW RYBNIK PANY!! :P
Avatar użytkownika
Judyta
 
Posty: 155
Dołączył(a): Wt, 8 grudnia 2009, 20:04
Lokalizacja: Krzyżanowice

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 19 kwietnia 2010, 13:58

za młodu interesowałam się żużlem, ale to było za czasów rywalizacji Plicha z Mauserem
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Judyta Pn, 19 kwietnia 2010, 14:43

No teraz to macie się czym pochwalić. Ty jesteś z Wielkopolski prawda? Tam STAL GORZÓW ma trzecie miejsce w speedwayu. Szacun! mój Rybnik spadł do pierwszej ligi. Za to kiedyś też byli górą
Avatar użytkownika
Judyta
 
Posty: 155
Dołączył(a): Wt, 8 grudnia 2009, 20:04
Lokalizacja: Krzyżanowice

Postprzez Indygo Pn, 19 kwietnia 2010, 18:04

Kate napisał(a):no będzie będzie... pewnie deszczowa i 3 dni słońca:)


Nie kracz - 25 czerwca mustruję się i ma byc pogoda!
Indygo
 

Postprzez Cicindela Wt, 20 kwietnia 2010, 12:19

No to po 'pierwsze primo' dołączę do osób nie lubiących języka niemieckiego, aczkolwiek nie wiem czy 'nie lubić' w moim wypadku nie jest eufemizmem;) Na szczęście wyprowadziłam się do Krakowa po 5 latach studiowania we Wrocławiu, gdzie 'charczących' turystów zza zachodniej granicy jest od groma.
Po 'drugie primo' moje większe i mniejsze pasje... no w sumie trochę tego jest, ale niestety często mam słomiany zapał i wiele z tego co zaplanowałam, zostało gdzieś tam na drugim planie. Z tych trwałych to szeroko rozumiana biologia, moim konikiem w tej dziedzinie jest ewolucjonizm!
Jest też duża mania czytania. Co czytam? Dużo i różnej literatury, lubię 'fachową', podróżniczą, ostatnio wkręcam się powoli w SF, na uwagę zasługuję rosyjska, czeska, literatura iberoamerykańska, oczywiście polska. Ale coś dla siebie znajduję w wielu innych krajach.
Od jakiegoś czasu zgłębiam tajniki fotografiki - robiąc zdjęcia, czytając literaturę, przeglądając fora, oglądając zdjęcia innych...takie ukryte marzenia aby kiedyś w pełni świadomie używać tego całego sprzętu jaki obecnie jest dostępny;p
Coś by się tam jeszcze znalazło, ale może póki co starczy:)
Cicindela
.
...

.
...
 
Posty: 175
Dołączył(a): So, 20 lutego 2010, 14:28

Postprzez echium Śr, 21 kwietnia 2010, 21:43

Też należe do grona osób nie lubiący języka niemieckiego. Bardzo lubię fotografować przyrodę, interesuje mnie fotografia macro i dużo robię zdjęć kwiatom, zwłaszcza dzikich.
Botanika - kiedy chodzę na spacery wiem jak kwiatek nazywa się, moim marzeniem znać ich nazwy po łacinie.
Avatar użytkownika
echium
1...
..

1...
..
 
Posty: 199
Dołączył(a): N, 8 listopada 2009, 00:42

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 21 kwietnia 2010, 21:57

hehe Violla jaki to kwiatek?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron