NOWE POMYSŁY NA NOWE TEMATY

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez MPietak Pn, 10 maja 2010, 18:17

Lamka myślę że to Forum to takie Twoje elektroniczne dziecko i aby sie dobrze rozwijało trzeba o nie zadbać. pomysł jaki Ci podrzucam pokruótce polega na tym; 1sze Założyć galerie Forum z pracami ludzi którzy są zarejestrowani.Każdy do swojej pracy dolączył-by swoją charakterystykę, czy to osobistą ,czy w odniesieniu do pracy.Pozwoliło-by to przybliżyć nieco autora pracy. Galeria Klubowa mogła-by być zwiastunem dla osób odwiedzających Forum i zachętą do zaglądania na Forum,a może i przyłączenia się. Ztej Galeri można-by zrobic zeszyt w którym były-by prace artystów. To proste wystarczy wydrukować na kopiarce kolorowej laserowej wszystkie prace , kazda na innej kartce, zblindować i zeszyt gotowy. Tak jak się szykuje dokumenty na rade nadzorczą.Takie zeszyty moga być wykorzystane na nagrody promując Forum. Wyobrażam sobie tak o to że skoro często uczestniczysz w różnego rodzaju plenerach, to na koniec takiej imprezy kiedy władze Cię juz uhonoruja, Ty w podzięce obdarowujesz takim zeszytem delikwenta. Myślę że może zadziałać psychologicznie i obdarowany już nigdy nie będzie obojetny na sztuke.Włodarze chętnie ogrzewają się w ciepełku Mecenasów kultury .Jeśli pomysł wydaje się głupi napisz wyczyszczę to :hmm:
Ostatnio edytowano Wt, 11 maja 2010, 07:14 przez MPietak, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 10 maja 2010, 19:46

myslałam , że galeria KTS bez komentarza własnie będzie spełniała te rolę
ale jeśli artysta nie chce się ujawniać, ani przedstawić z imienia i nazwiska chce być anonimowy taj jak to jest tu, u nas. Ja tego nie bardzo rozumiem, ale nic nie poradzę, że ktoś chce być znany tylko pod nikiem.
To co proponujesz jest bardzo fajne , ale nie wydrukuje i nie dam albumy np. burmistrzowi z obrazami podpisanymi np. ania18323, to nie wygladałoby powaznie .
(Natomiast juz o tym myślałam i zamierzam wydrukować album naszym artystom z Galerii internetowej, wybrane prace )

a co do Twojego pomysłu to chciałabym aby inni też się wypowiedzieli, zajeli jakieś stanowisko bo ja sama nic nie załatwię ( w galerii digart były takie dyskusję aby się ujawnić i zadecydowali przedstawiać sie na profilu jawnie)

mnie jest obojetne, to jest forum , bo w internetowej galerii kazdy kto chce sie wystawiać musi się przedstawić wraz z adresem
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Wt, 11 maja 2010, 06:48

To co proponujesz jest bardzo fajne , ale nie wydrukuje i nie dam albumy np. burmistrzowi z obrazami podpisanymi np. ania18323, to nie wygladałoby powaznie . Lamka nie wiem czy zwruciłś uwagę ,wszyscy którzy tak bardzo chcą być anonimowi obrazy podpisują swoimi nazwiskami.Jeśli podpisują pseudonimem to ich artystyczne prawo w tym wypadku nie ma mowy o anonimowości N.p. MUSZKA 111 obrazy nie są tak podpisywane,przepraszam Muszkę Ja n.p. podpisuje obrazy MPCieć ale pod takim pseudonimem pracuje. :hmm: p.s. nie umiem przenosić odnośników sory
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 11 maja 2010, 12:25

ja się podpisuje MSciezy haha
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 11 maja 2010, 13:29

założona Galeria klubowa KTS
czyli portfolio artysty , oczywiście nie jest przymusowa
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Wt, 11 maja 2010, 15:17

[quote="Lamka"]założona Galeria klubowa KTS
czyli portfolio artysty , oczywiście nie jest przymusowa[/ :brawo: quote] :brawo:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Indygo Śr, 12 maja 2010, 00:04

czy MPietakowi nie chodziło przypadkiem o prace wszystkich , czy wielu autorów zebranych w jednym zeszycie? Coś na kształt katalogu użytkowników KTS a nie portfolio jednego autora? A może ja coś źle zrozumiałam...
Indygo
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 12 maja 2010, 00:11

własnie tej części nie mogłam zrozumieć, bo gdyby tak było to taki Album miałby ze 1000stron hehe
ale o tym tez mozna pomysleć

czyli tak : kazdy klubowicz wybiera 1 swoja prace jako swoja wizytówkę pisze swoje Cv i wydajemy album Klubowy
kwestia jest ilu jest klubowiczów ... bo jak jedna strona na artystę to 200 str to trochę.. majatek wydania takiego albumu :hmm:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 12 maja 2010, 00:56

hehe temat przyniósł efekty, sa dwie fajne galerie
jedna - artysty portfolio , do druku na pamiatkę jako nagroda
druga - album naszego KTS , do wydrukowania na strony, aby móc dokładać :ok: :ok: :ok:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez krystynka2 Śr, 12 maja 2010, 09:12

bardzo fajne pomysły gratuluję zapału i chęci , jestem por wrażeniem rozmachu w jakim pracujesz Lamka, bardzo ciekawie i miło jest się przyglądać Twojej pracy i jej efektom.

mam jedną uwege tylko jeśli wtrącić moge odnośnie katalogu , powinien on być tematyczny ,np same pejzaże , albo postać, albo sztuka współczesna , albo sztuka ludowa , takie moje przemyślenia :) pozdroffki
Avatar użytkownika
krystynka2
1.

1.
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pn, 8 marca 2010, 22:04

Poprzednia stronaNastępna strona