co sprawia ci największa przyjemność ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 6 gości

Postprzez szczekan Śr, 2 czerwca 2010, 18:38

Lamka napisał(a):a nie lepsza by była kochanka, albo dwie ? :lol:
:-*

Jak najbardziej wskazane, szczególnie dla tych, którzy mają z tym problem... W moim przypadku, kiedy jest przerost ego warto się raczej wyciszać, zwłaszcza, że to kobieta z którą mieszkamy formuje nasze ego... Jeśli mieszkamy ze zołzą to nasze ego będzie niestety niskie. Zresztą znamy te sprawy z życia prywatnego o których nie wspominamy publicznie.... Jak moja stara będzie mnie dołować to znajdę sobie trzy kochanki... Ona doskonale wie o tym... Ale jak już mówiłem... Przyjaciół się nie zdradza...
szczekan
 

Postprzez szczekan Śr, 2 czerwca 2010, 18:39

MPietak napisał(a):SZczekan nie czuj się obszczekiwany ja zawsze mówie olewka :ok: aco do spokoju w obrazach Oldmalarza to nie koniecznie chodziło mi o obraz októrym mowa miałem na myśli iten przedstawiający wiosnę. Dla mnie to nie osiągalne nie tylko warsztatowo. Przy moich bochomazach pewnie wszystkie obrazy to oazy spokoju.Twoje prace też.Szczekan zrobimy test wklepie obraz,[ Dziewczyna z pracy] wymęczyłem go okrutnie będziesz mógł wyrobic sobie zdanie czy nie uprawnionym jest moje twierdzenie :hmm: . OLdmalarz wstawił obraz dziewczyny jak porównasz będziesz wiedział o czym mowa.może jutro :ok:

Kumie, jak najbardziej... Słowo "olewka" pasuje mi do gry :ok:
szczekan
 

Postprzez MPietak Pt, 4 czerwca 2010, 20:20

nie aktualne do kogo więc poco
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia strona

cron