co sprawia ci największa przyjemność ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 8 maja 2010, 00:25

myłam dziś moje maluchy, to jest kapałam , nalewam wody do brodziku po czym powoli wkładam do wody kota
on na mnie patrzy ... co mi robisz?... ale nie reaguje , poddaje sie , patrzy na mnie , a potem zamyka oczy , ja go trzymam na ręku zanuzam coraz głębiej, on mi sie poddaje całkowicie , bezwładnie lezy mi na dłoni i czeka na to co ma sie stać nie broniac sie . Pełne zaufanie
nie ma nic bardziej cudownego jak zaufanie zwierzęcia . to uczucie jest lepsze niz sex, nawet sobie nie wyobrażacie pełny orgazm szczęścia.
( jak to różni , mają różne zboczenia)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez muszka111 So, 8 maja 2010, 01:15

No mają Lamka, mają....

dla mnie jedną z wielkich przyjemności oprócz pracy twórczej jest czytanie dobrej książki...dobrej to takiej, która zachwyca ...pieści szelestem kartki...dotykiem papieru...melodią słów...którą się bierze do ręki i z drżeniem otwiera aby zanurzyć się w tajemnicę, klimat, magię słów i niepowtarzalność ...
cudowne przeżycie....

drugą taką wielką przyjemnością jest łąka czerwcowa...pełna cudownego, kwitnącego ziela a nad nią śpiew skowronka...a na niej ja...

trzecią przyjemnościa jest spacer pomiędzy polami zbóż...i ten kąkol...chabry...i maki...i słońce...

i bardzo lubię muzykę...zapach pomarańczy...macierzanki...jaśminu i lawendy...

i ciszę... i stanie na moście...i poezję...i lody...i whisky bez wody...

i...i...i...dużo jeszcze rzeczy sprawia mi przyjemność :dance:
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Krakusia So, 8 maja 2010, 08:57

Muszka, ja w 100% lubię to samo co Ty. Szkoda, ze mieszkasz tak daleko ode mnie.

Od siebie dodam jeszcze, że naj...naj...największą przyjemność sprawia mi uśmiech mojego męża. Uwielbiam kiedy On jest radosny. Wtedy wszystkie trudności życia wydają się takie proste.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Judyta So, 8 maja 2010, 14:35

a ja śpię przy otwartym oknie żeby koło 4tej, 5tej nad ranem obudził mnie śpiew ptaków śpiewających tylko nocą lub wczesnym rankiem. Za dnia takiego nie można doswiadczyć. W półśnie słyszę ten cudny śpiew i wstając rano jestem szczęśliwa. :hmm: muszę to kiedyś nagrać
Avatar użytkownika
Judyta
 
Posty: 155
Dołączył(a): Wt, 8 grudnia 2009, 20:04
Lokalizacja: Krzyżanowice

Postprzez krystynka2 So, 8 maja 2010, 16:14

ja bardzo lubię deszczową pogodę siedzieć na tarasie pod dachem albo zaszyć się w jakieś cichej knajpce i p[patrzeć jak deszcz moczy miasto ...piękna sprawa polecam
Avatar użytkownika
krystynka2
1.

1.
 
Posty: 48
Dołączył(a): Pn, 8 marca 2010, 22:04

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 8 maja 2010, 23:25

a ja zapomniałam o najwazniejszej rzeczy, że mnie sprawia najwieksza przyjemność pomaganie innym i ich radość
Chyba nie ma przyjemniejszego uczucia :)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez pardwa120260 N, 9 maja 2010, 08:06

Przyłączam się do was kochane i tak jak muszka uwielbiam to wszystko i jeszcze pracę w ogrodzie choć nie jest lekka.I też lubię jak mój się uśmiecha,ale ostatnio tak mało tego uśmiechu no jak przyjeżdża nasz wnusio :D W ogóle jest dużo rzeczy które sprawiają przyjemność i na które mam tak mało czasu.Jednej tylko sobie nie odmawiam malowania. A ty Lamio dobrze że jesteś.
Avatar użytkownika
pardwa120260
 
Posty: 60
Dołączył(a): So, 27 lutego 2010, 11:58

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 9 maja 2010, 14:42

a jeszcze sprawia mi ogromna przyjemność jak gadacie sobie na czacie, takie nocne rozmowy .. fajne i kiedy piszecie posty .... i wymieniacie sie doswiadczeniami i przezyciami - fajne
dobrze, że jesteście :) :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 9 maja 2010, 14:44

A biegał boso ktoś po soczystej trawie podczas ulewy? kiedy trawa jest jak gąbka - super zajefajne doznanie
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz N, 9 maja 2010, 16:54

jeden biegał.. ale po rosie i nie na boso ale na nago.. :D
oldmalarz
 

Następna strona

cron