co sie stało ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Krakusia So, 26 czerwca 2010, 17:27

Za pomocą telefonu komórkowego połaczyła sie z netem ale ma kłopot z pisaniem i bardzo wolno to działa. Ważne, ze dała znać :)
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rudiart So, 26 czerwca 2010, 17:35

Dzięki za dobrą wiadomość Krakusiu ;) :-*
Rudi :ok:
rudiart
 

Postprzez Indygo So, 26 czerwca 2010, 17:40

Krakusia napisał(a):Za pomocą telefonu komórkowego połaczyła sie z netem ale ma kłopot z pisaniem i bardzo wolno to działa. Ważne, ze dała znać :)


To dlatego nie zareagowała na zaczepkę na czacie... Ale była zalogowana, zajrzała, więc idzie ku lepszemu :ok:
Indygo
 

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 26 czerwca 2010, 17:56

ja też się cieszę
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez muszka111 So, 26 czerwca 2010, 19:48

Do mnie pisała dzisiaj w nocy parę e-mail`i...odezwie się jak wróci...a internetu miało nie być u niej parę dni a przeciągnęło sie w miesiące...
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Indygo So, 26 czerwca 2010, 21:05

no i się wyjaśniło, będzie dobrze :ok:
Indygo
 

Postprzez Evagelia Pt, 9 lipca 2010, 00:40

hejj... i dzieki za troske :)
Przepraszam, ze tak nagle i na tak dlugo rozstalam sie z forum. Ogolnie Galandir trafil w sedno, problem z internetem w regionie, Grecja moze i jest bardziej skomputeryzowana od Polski, nie wiem, w kazdym razie nie w moim regionie.. o czym zreszta pisalam juz kiedys na forum, kiedy zamieszkalam tu gdzie mieszkam musialam czekac ponad pol roku na internet.. bo moze to nie jest wyobrazalne, ze w naszych czasach moga byc miejsca w kraju cywilizowanym przeciez odciete od internetu.. ale tak bylo, a jak juz zalozyli net to bezprzewodowy i z bardzo slabym sygnalem, kiedy przestalam sie odzywac to dlatego, ze sygnal zanikl u nas calkowicie.. jesli ktos ma bezprzewodowy internet to wie, ze raz to dziala a raz nie.. ale powieszono blisko naszej miejscowosci antene i bedzie szybko dzialal od teraz, a w miedzy czasie dociagneli do wsi szybkie lacze :) ja obecnie czekam na kuriera, bo mi przywiezie umowe o wznowieniu kontraktu, jak ja podpisze to bede miec neta, mniej wiecej za 2-3 dni :) oczywiscie skoro we wsi brak stalego lacza to i brak kawiarenek wiec nie mialam jak wejsc na neta.. a, ze niestety do nikogo nie mialam nr tel, ani adresu, dlatego tez sie nie odezwalam wcale.
Jeszcze raz wielkie dzieki za troske. W Grecji co chwile cos strajkuje i sa zamieszki co zreszta podaja w tv, ale ja juz na szczescie nie mieszkam w Atenach ale "na koncu swiata" gdzie jest bardzo spokojnie :)
A malowanie mi sie nie znudzilo, tylko nie mam na nie czasu. Duzo roboty mam do szkoly, bardzo intensywnie ucze sie rysunku, skonczylam I rok, a na wakacje mam tyle pracy domowej, ze i tak sie nie wyrabiam.. wiec malowanie ikon to zapewne za jakis rok najwczesniej.
Tesknilam za forum i ludzmi na nim, buziaki i pozdrawiam i wieelkie dzieki za pamiec. Powroce za kilka dni. :)
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez Kate Pt, 9 lipca 2010, 07:54

Ja również pozdrawiam i czekamy na Twój wielki powrót:)
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez Krakusia Pt, 9 lipca 2010, 08:34

Fajnie, że znów będziesz :) Czekam na Twoje rysunki, bo mam nadzieje, ze wkleisz kilka.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez rudiart Pt, 9 lipca 2010, 09:20

Witam Ewagelia, miło ze jesteś ;)
a z "netem" to ja w centrum kraju 70 km od Wa-wy mam" schody" :(
Z braku innych możliwości używam netu bez przewodu, niby wszędzie ale wolno, wczoraj kupiłem jakieś nowe "ustrojstwo"router bezprzewodowy w technologii CDMA (?)
Czekam na powrót znajomego informatyka aby ocenił mój zakup i pomógł "poustawiać" wszystko bo ja jestem zajęty i na dodatek mógłbym coś skopać i odciąć się od netu całkiem ;)
Pozdrawiam serdecznie :) :-* :-* :-*
rudiart
 

Poprzednia stronaNastępna strona