kucharz też artysta??

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

Postprzez Sui Fong Pt, 20 listopada 2009, 23:27

hehe Dobre! :mrgreen:
Podobają mi sie twoje "odbicia piłeczki" 8-)

Ale nie będę oddawał serwa bo nie chce zakończyć gry z byt szybko
Po za tym z pichcenia zaczęliśmy przechodzić w ognie i miecze damsko męskie

W gruncie rzeczy nie mogę ci nie przyznać racji ale wole sie maskować i do tego nie przyznać :P
Element zaskoczenia najbardziej skuteczną bronią ;)
Sui Fong
 

Postprzez Galandir So, 21 listopada 2009, 00:26

powiem ci Jung Sui ze mało co w zyciu mnei zaskoczy nawet nie zdziwi mnie zbytnio kiedy obudze sie z fiutem w tyłku ;) zyjemy w tak dziwnych czasach ze nawet deszcz szczyn mnie nie zaskoczy ;) zatem daruj sobie jkaies wyczekiwania i atak z nienacka bo miszczem partyzantki i ciętej riposty ja tu jestem , no i może Feen :P
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Sui Fong So, 21 listopada 2009, 01:08

jestem wierny swoim zasadom :roll:

Bo to jak odpowiednia porcja soli do zupy której smak osiągam tylko ja ...
Może ty wolisz wlewać litry Magi by była ostra i ze byś mógł poczuci jej smak :twisted:
Ale ja wole wersje Softy ;)
Sui Fong
 

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 21 listopada 2009, 16:05

właśnie zjadłam obiad w Szczyrku hotel Meta - Jezzu , tyle nawalili wszystkiego że bym sie ocieliła gdybym to zjadła
zupa borowilowa z grzankami i żeberka na desce? mogą być na desce - nie zastanowiłam sie dlaczego na desce , tego tyle było ze takich talerzy nie ma . hehe 3 by sie najadło.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez czarna_z_boru So, 21 listopada 2009, 21:41

Powiem ci Galandir ,że "Babe" to masz w nosie... jak dobrze sie tam podrapiesz to ją znajdziesz
Tak wogóle to jestesmy kobiety nie baby....a ty widze ze nalezysz do rangi chłopów jak sam napisałes
nie mężczyzn... :shock: ciekawa jestem kto tobie gotuje? i jeszcze jedno Gali z takim podejsciem
do gospodarki domowej co napisałes to zostaniesz wiecznym kawalerem...a twoje gary sprowadzą sie tylko
do robienia samotnych kanapek !!!!
czarna_z_boru
 

Postprzez Szyszka So, 21 listopada 2009, 22:03

...a ja raczej wystąpie w obronie mężczyzn, którzy są zawodowymi kucharzami i są nawet lepsi w gotowaniu niż niektóre kobiety.
Uważam, że kucharze prowadzący swoje własne restauracje, tak jak i osoby, które zachwycają się ich daniami nie były by zadowolone z takiej opini jaką wyraził Galandir.
Z pewnością żeby przygotować dobry - smaczny, ładnie wyglądający i też samkowicie pachnący - posiłek, trzeba się nieźle napracować i mieć do tego talent, który - wiem z własnego doświadczenia - nie każdy ma.
Także myślę, że przy gotowaniu można się wykazać artystycznie.

P.S. A jakie wrażenie robi na kobiecie facet potrafiący dobrze gotować...
Avatar użytkownika
Szyszka
 
Posty: 11
Dołączył(a): So, 14 listopada 2009, 15:51

Postprzez Galandir So, 21 listopada 2009, 22:25

Czarno z boru: wszystko rozpatrujesz na powaznie i sprowadzasz do starokawalerstwa oraz samotności. nie ukrywam że Bawi mnie to i jestem bardzo kontent slysząc twoje słowa. Czarno z BOru nim poznasz czlowieka należało by pobyc z nim dłużej niżeli tych kilka chwil na plenerze oraz kilka słów i tekstów na necie ;) Moje docinki na temat kobiet mają charakter czysto zaczepny i nie przedstawiają mojego toku myślenia oraz mojego zdania na wasz temat ;) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
a ugotowac umiem: Bigos, jajko, jajecznice usmażyć i czasem cycki :P robiłem także pirre ziemniaczane z bardzo dobrym sosem z mięska wołowego no i surówki z kiszonej kapusty oraz jabłek która wybitnie lubie ;) co jeszcze?? nie wiem co jeszcze bo skoro gotuja to jem , po co sie wychylać.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez czarna_z_boru So, 21 listopada 2009, 23:04

W twoim przypadku Gali rzeczywiscie wiele razy sprowadzam do starokawalerstwa bo
ciągle gadasz jak stary kawaler........ :lol: ...jak bys miał kobiete to bys takich słów nie używał.
Pewne rzeczy w człowieku wyczuje sie po chwili poznania a co tam dopiero mówic po kilku plenerach
i tak tez jest w twoim przypadku Galandirze.Jestes sympatycznym facetem ...i nie mam nic do ciebie
ale twoje podejcie na pewne sprawy zyciowe są z goła dziecinne...i jak sam napisałes bawi cie to ,
zgadza sie Gali cały czas sie bawisz w zyciu ..to widać....a ja mam inne podejscie do zycia
niz ty i mam tez prawo głosno mówić to co myslę i wole osobiscie faców którzy z pewnych rzeczy w koncu wyrastają !!!!
A druga sprawa pytałam kto tobie na co dzień gotuje a nie co umiesz ugotowac? to dwa rózne pytania...
no może kiedys bede miala okazję spróbować twoich przysmaków....jak w koncu bedziesz sie chciał " wychylić" !!!!
czarna_z_boru
 

Postprzez Galandir So, 21 listopada 2009, 23:19

skoro Czarno z Boru uwazasz ze ja sie caly czas bawie w zyciu to zgoła jestes w błędzie i ta rozmowa nie ma sensu ;) po co wchodzić w tematy o ktorych nie ma sie zadnego pojęcia ;) pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 22 listopada 2009, 11:56

WY o wszystkim tylko nie o kulinariach artysty
CO JADA ARTYSTA ? -SHIT
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona