Belgia TEMSE wystawa " Leo i Przyjaciele"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Grzegorz Tyrała Pn, 13 kwietnia 2015, 22:03

Moje gratulacje :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez rudiart Pn, 13 kwietnia 2015, 22:17

Gratuluję :) piękne miejsce, wspaniałe prace, . . to jest właśnie to :)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 13 kwietnia 2015, 22:51

dziekuje
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart Wt, 14 kwietnia 2015, 13:39

Jeszcze raz gratuluję :)

A tak ze zwykłej ciekawosci Magda, pozwolisz ze zapytam bo po prostu nie wiem (ostatnio nie brałem udziału w wystawie za granicą), czy z tej konkretnie wystawy, jeżeli był by ktos zainteresowany, czy może po zakończeniu wystawy, w porozumieniu z twórcą kupić powiedzmy konkretny obraz czy inną pracę ?

W róznych krajach, różnie to jest, . . . w naszej ojczyźnie renomowane galerie organizując wystawe powiedzmy nawet znanemu twórcy nie chce nawet wiedzieć jakie sa ceny aby Boze broń nikt nie posadził ich ze mogą w jakiś sposób pomagac czy pośredniczyć w sprzedarzy udostepniając kontakt czy w inny sposób :(
Tym samym taka wystawa jest wystawą jak to potocznie się mówi , sztuką dla sztuki ;)

O swoich doświadczeniach napiszę może w innym poście i w innym temacie :)
Pozdrawiam :) :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 14 kwietnia 2015, 14:29

w Belgii a myślę że wszędzie , wystawy to głównie po to aby sprzedać pacę, rzadko jest sztuka dla sztuki
Jest zrobiona lista = katalog cen i każdy artysta ma wypisane prace i podane ceny .
Ja mam jeszcze dwie wystawy, więc nie chciałam sprzedawać, bo nie zdążę namalować nowych, ale musiałam dać ceny, więc dałam zaporowe , 1000 i 1500 euro, i mam nadzieję że nikt nic nie kupi choćpowiedzieli że jestem stuknięta ......
wiem że duzo ceramiki się sprzedało, po 200 i 300euro , nie wiem o obrazach , bo Live Dejonghe wystawiła te duze po 8000 i mniejsze po 4000 eu , uważam że to juz musi być amator, ona się ceni , bo była przedstawicielem Belgii na Expo w Chinach , Marc de Boss tez jest znanym i cenionym akwarelista, więc ma podobne ceny .....
mnie było trochę głupio z takimi znakomitościami wystepować, ale opinie są dobre i w gazecie napisali pochlebne opinie szczególnie o ul. Schodkowej .... Co mnie bardzo cieszy,.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez MPietak Wt, 14 kwietnia 2015, 15:40

Gratuluje udanej wystawy uczestnikom :ok: Lamka dobrze ,ze masz prace z którymi sie przemieszczasz ale niestety to się skończy z chwilą sprzedaży czego Ci życzę wbrew Tobie .Będziesz musiała namalować nowe :D :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 14 kwietnia 2015, 18:27

dziękuję, :-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez rudiart Wt, 14 kwietnia 2015, 22:38

Dzięki Magda za odpowiedź, istotnie tak bywa w większosci cywilizowanych krajów, hm, za wyjątkiem Polski ;)
Ale o tym to porozmawiamy może innym razem w innym temacie :)

Zgadzam się z przedówcą , "oby się sprzedały wbrew Tobie" :D chcąc nie chcąc będziesz zmuszona namalować następne obrazy, równie dobre albo jeszcze lepsze :)
Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Jagoda Śr, 15 kwietnia 2015, 09:36

... nie spotkałam sie z tym, żeby nie można było kupić wystawionej pracy :hmm: ...wręcz przeciwnie, galerie zachęcają do kupna , mają ceny podane przez artystów.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez rudiart Śr, 15 kwietnia 2015, 22:10

Jagódko, tak mi przykro ale się nie zgadzam z Twoją wypowiedzią, bardzo mi przykro :(
Galeri komercyjne (sklepy ), oczywiscie tak bo to ich chleb, w "Polsce powiatowej "tez czasem można sie dogadac z organizatorami wystawy ale w większych miastach, renomowane galerie zwiazkowe, miejskie i inne nawet chca opłatę czasmi za udostępnienie sali, foldet własnym sumptem nawet pieniądze aby wysłać zaproszenia co jest dość absurdalne ... to przykre ale tak jest i mogę to udowodnić :( tak jest w Gdańsku, Warszawce, Krakowie , Rzeszowie. . . .To nie znaczy ze wszystkie galerie ale większosć.
To nie jest moja fanaberia czy zwidy ale taka jest prawda najprawdziwsza.
Zniesmacza mnie to i dlatego o tym piszę , dlatego zapytałem Magde jak jest w Belgii, ... w Norwegi wystawiałem i też normalnie sprzedawaem, . . . w Naszym kraju bywa różnie i dlatego o tym piszę.
Ciekaw jestem jakie inni uczestnicy KTS mają doświadczenia w tym temacie.
Pozdrawiam :) :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Poprzednia stronaNastępna strona

cron