VI Publiczna Prezentacja Obrazu powstałego w ramach Projektu

tu zapraszamy na różne wystawy i imprezy kultury i sztuki

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

Postprzez malarstwo_amatorskie Śr, 20 czerwca 2018, 03:20

W piątek 22 czerwca 2018 roku w godzinach 15.00 – 18.00 na terenie Galerii Mokotów przy ul. Wołoskiej 12 w Warszawie i w jej najbliższych okolicach odbędzie się VI Publiczna Prezentacja Obrazu powstałego w ramach Projektu Stypendialnego "Malarstwo Amatorskie w Warszawie".

Prezentowany będzie obraz z cyklu dzbanów.

Obrazek
Avatar użytkownika
malarstwo_amatorskie
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2018, 00:27

Postprzez malarstwo_amatorskie So, 23 czerwca 2018, 19:32

Działo się! Chciałem uniknąć problemów, jakie mnie spotkały w podczas poprzednich prezentacji w Arkadii i w Galerii Północnej, kiedy to ochrona mniej lub bardziej grzecznie wypraszała mnie. Tym razem starałem się uzyskać błogosławieństwo dyrekcji Galerii Mokotów. Niestety... beton - dał mi do zrozumienia, że nie będę mile widzianym gościem. Trudno... zrobiłem podobnie jak tydzień temu. Stanąłem w miejscu, gdzie miałem widok na dwa przejścia dla pieszych i główne wyjście. Wpierw na spokojnie rozdawałem ulotki, a potem zrobiłem show. Wyśpiewywałem (dosłownie) przez megafon zachęty do masowego interesowania się moim Projektem.

Obrazek
Avatar użytkownika
malarstwo_amatorskie
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2018, 00:27

Postprzez wakai N, 24 czerwca 2018, 12:55

Determinacji CI nie brakuje :ok: :ok: :ok:
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Postprzez MPietak Pn, 25 czerwca 2018, 21:15

aż tak pozytywnie zakręconym nie jestem by mieć tyle determinacji w samo promocji nie zazdroszczę tego stanu umysłu bo nie umiem go nazwać :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez malarstwo_amatorskie So, 30 czerwca 2018, 20:14

Publiczne prezentacje to podstawowe założenie Projektu Stypendialnego. Sztuka wychodzi do ludzi, zamiast czekać na człowieka w pustych galeriach... Stan umysłu? Mesjański... :ok:
Avatar użytkownika
malarstwo_amatorskie
 
Posty: 25
Dołączył(a): Pt, 8 czerwca 2018, 00:27


cron