Malarstwo "byle czym"

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 1 gość

Postprzez ps1777fin Pn, 28 listopada 2011, 01:34

Chciałbym poruszyć temat rysowania technikami, nazwę to dyplomatycznie - niekonwencjonalnymi. Chociaż w rysunku jestem słaby, wielokrotnie (w szczególności na wykładach lub w pracy) tworzyłem "rysunki" powiedziałbym z marginesu zeszytu. Nie istotne jest to czym rysuję lecz to, że właśnie w tej chwili w mojej głowie szaleje pewien pomysł. I jak go z niej nie wyciągnę to eksploduję. Dlatego często narzędziem jest np. zwykły długopis. Jeśli macie podobne prace chętnie zobaczę ( i pewnie nie tylko ja) wasze nowatorskie i niekonwencjonalne prace.
DŁUGOPIS
Obrazek
DŁUGOPIS ŻELOWY
Obrazek
EYELINER
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
ps1777fin
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pn, 17 stycznia 2011, 18:54
Lokalizacja: Będzin

Postprzez olgaannahm Pn, 28 listopada 2011, 01:41

Przepraszam, ale to ma być SŁABY rysunek????
Jest wspaniały.. ;)
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez ps1777fin Pn, 28 listopada 2011, 01:47

olgaannahm napisał(a):Przepraszam, ale to ma być SŁABY rysunek????
Jest wspaniały.. ;)

...no może udało mi sie pare razy :)
Avatar użytkownika
ps1777fin
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pn, 17 stycznia 2011, 18:54
Lokalizacja: Będzin

Postprzez muszka111 Pn, 28 listopada 2011, 01:52

Świetne te rysunki...to już sztuka a nie bazgroły na marginesach... :brawo:
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Indygo Pn, 28 listopada 2011, 02:01

też bazgrzę ale byłoby mi trudno to gdziekolwiek zamieścic - są to zazwyczaj małe, ba, malutkie formy gdzieś na brzegach notatek, w kalendarzach albo na kopertach bieżącej poczty. Często w tle albo wokół jest odręczne pismo. :)
Indygo
 

Postprzez Irranea Blathin Pn, 28 listopada 2011, 02:08

Podoba mi się ta grafika na twarzy tej dziewczyny. W sam raz na gotycką imprezę. :D Sama próbowałam coś kiedyś namalować eyelinerem na swojej twarzy [brak innego modela]. Aczkolwiek, ja wiedziałam od samego początku, do samego końca, co chcę zrobić. Po prostu chciałam sobie namalować jedną z tak zwanych meksykańskich masek, Santa Muerte. ;) Uwieczniłam to sobie nawet na zdjęciu [niektórzy pewnie widzieli zdjęcie na fb]. Ale to już się nie zalicza do jakichś oryginalnych pomysłów.

Najwięcej takich typowych bazgrołów mam w zeszycie od angielskiego, bo na tym przedmiocie na studiach chyba najbardziej się nudziłam. :D żebym to ja wiedziała teraz, gdzie on leży. Ale w sumie to nic ciekawego, jakieś esy floresy.
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez ps1777fin Pn, 28 listopada 2011, 12:12

Indygo i Irranea Blathin tym bardziej zapraszam do pokazania. Może wydać sie Wam że moje bazgroły nie są z zeszytów ponieważ wyretuszowałem je w photoshopie. Jak tylko znajdę jakieś oryginały to je tu pokaże.
Avatar użytkownika
ps1777fin
 
Posty: 31
Dołączył(a): Pn, 17 stycznia 2011, 18:54
Lokalizacja: Będzin


cron