Czy ktoś wie...identyfikacja obrazu

tu pomagamy sobie wzajemnie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

Postprzez Indygo N, 3 kwietnia 2011, 13:16

szczerze? Nie przepadam za tymi prośbami, wynikają albo z braku pomyślunku albo ze zwykłego lenistwa. Wpisałam w google i proszę : Andrzej. Dulewicz: Słownik sztuki francuskiej. Warszawa: Wiedza Powszechna, 1986, Na pewno idąc jak po sznurku da się znaleźc więcej i po odpowiedniej weryfikacji wybrac to co najlepiej opisuje temat jaki masz opracowac. Biorąc pod uwagę różnicę wieku i obznajomienie przeciętnego młodego człowieka z komputerem, to... ehh szkoda gadac
Indygo
 

Postprzez acquarrio N, 3 kwietnia 2011, 17:11

Przepraszam bardzo ale w słowniku nie ma reprodukcji "ścięcie lady Jane", natomiast jest nota biograficzna tego artysty. A jak już pisałam zależy mi na książce jej tytule gdzie zamieszczony byłby obraz a nie opisie, który jak wiadomo nie trudno znaleźć w internecie...Proszę najpierw czytać uważnie a później komentować..
Ostatnio edytowano Pn, 4 kwietnia 2011, 15:20 przez acquarrio, łącznie edytowano 1 raz
acquarrio
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 3 kwietnia 2011, 11:56

Postprzez Indygo N, 3 kwietnia 2011, 18:09

to powyżej to żart? :hmm: To jednak rzecz nie w lenistwie....Zgadzam się; czytanie ze zrozumieniem jest kluczem do sukcesu. Życzę powodzenia. :)
Indygo
 

Postprzez Irranea Blathin N, 3 kwietnia 2011, 21:03

raczej powodzenia na maturze z języka polskiego z taką umiejętnością czytania ze zrozumieniem. ;)
:lol:
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez MPietak Pn, 4 kwietnia 2011, 07:14

Irranea Blathin napisał(a):raczej powodzenia na maturze z języka polskiego z taką umiejętnością czytania ze zrozumieniem. ;)
:lol:

Irra jesteś Ładna, :) a dlaczego złośliwa? ;) już widzę co? :D
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Irranea Blathin Pn, 4 kwietnia 2011, 10:25

złośliwa jestem od kiedy pamiętam, to raz. dwa, to wcale nie była taka straszna złośliwość, ot mały przytyk. może dziewczyna teraz przejrzy trochę na oczy i weźmie się za naukę czytania ze zrozumieniem? idąc dalej, mogłabym zrobić kolejny przytyk, co do poprawności postów przez nią napisanych, ale po co? ;)

ot, mam alergię na ludzką głupotę i wrażliwa jestem na niepoprawną polszczyznę.
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez acquarrio Pn, 4 kwietnia 2011, 15:34

Irranea Blathin napisał(a):złośliwa jestem od kiedy pamiętam, to raz. dwa, to wcale nie była taka straszna złośliwość, ot mały przytyk. może dziewczyna teraz przejrzy trochę na oczy i weźmie się za naukę czytania ze zrozumieniem? idąc dalej, mogłabym zrobić kolejny przytyk, co do poprawności postów przez nią napisanych, ale po co? ;)

ot, mam alergię na ludzką głupotę i wrażliwa jestem na niepoprawną polszczyznę.


Do kogo niby ta aluzja z czytaniem ze zrozumieniem?? :lol: Radzę przeczytać wątek od początku..ehh
Ostatnio edytowano Pn, 4 kwietnia 2011, 15:44 przez acquarrio, łącznie edytowano 1 raz
acquarrio
 
Posty: 3
Dołączył(a): N, 3 kwietnia 2011, 11:56

Postprzez heirless Pn, 4 kwietnia 2011, 15:37

Moi kochani, nie doradzajcie tak bezwiednego szukania odpowiedzi w internecie, ponieważ jak powszechnie wiadomo niektóre źródła i zawarte w nich informacje nie są zbyt adekwatne do tych, które można pozyskać z innych źródeł materialnych. Kończyłam szkołę tzw. Santos Sebastiano's we Francji, gdzie nabyłam doświadczenia w tejże sprawie. I proszę nie obrażać młodych ludzi oraz nie podważać ich umiejętności czytania ze zrozumieniem, gdyż sami lepiej zapewne nie napisalibyście matury. Mścicie się za swój wiek, każdy z was pewnie oddałby wiele aby cofnąć się do klasy maturalnej.

Ludzie, trochę pokory... Albo radzę wyjście z przyjaciółmi na zewnątrz. To dobra alternatywa dla wrastania w fotel przed monitorem komputera przeglądając forum sztuki.

Z poważaniem,
Sławomira Wielbłądek.
heirless
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 4 kwietnia 2011, 15:29

Postprzez MPietak Pn, 4 kwietnia 2011, 16:08

to miała by być wojna pokoleń wszyscy wiemy, że młodość to piękny czas,niestety mija bezpowrotnie. :dobani: Kurcze nawet nie mam matury :dobani:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Irranea Blathin Pn, 4 kwietnia 2011, 20:30

heirless napisał(a): I proszę nie obrażać młodych ludzi oraz nie podważać ich umiejętności czytania ze zrozumieniem, gdyż sami lepiej zapewne nie napisalibyście matury. Mścicie się za swój wiek, każdy z was pewnie oddałby wiele aby cofnąć się do klasy maturalnej.

nikt tu nic nie podważa. młoda osoba, sama sobie, swoją umiejętność czytania ze zrozumieniem, podważyła. i tak, matury swojej pewnie lepiej bym nie napisała, trudno byłoby mi przebić te 95% z polskiego pisemnego i 100% z ustnego...
i już nie generalizuj tak, że KAŻDY chciałby się cofnąć do klasy maturalnej. ja bym nie chciała, na cholerę mi to znowu przeżywać.


Ludzie, trochę pokory... Albo radzę wyjście z przyjaciółmi na zewnątrz. To dobra alternatywa dla wrastania w fotel przed monitorem komputera przeglądając forum sztuki.

dzięki, właśnie wróciłam, zmarznięta i marzę o kubku gorącej herbaty.
a ja radzę na przyszłość pomyśleć, co się chce napisać, następnie wziąć trzy głębokie oddechy i ponownie pomyśleć. :hmm:
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Poprzednia stronaNastępna strona

cron