tajemnice farb "RUBENS"

tu pomagamy sobie wzajemnie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 28 gości

Postprzez Krakusia So, 12 grudnia 2009, 13:59

właśnie, też to teraz odkryłam. Wkleiłam (w tym samym co Ty czasie) linka wyżej. Ja miałam wiele razy tą farbę tylko inaczej się nazywała. Może słowo "róż" odstraszało kupujących? Może to taki chwyt reklamowy? sama nie wiem, nie znam się na tym
Ostatnio edytowano So, 12 grudnia 2009, 14:01 przez Krakusia, łącznie edytowano 1 raz
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fen So, 12 grudnia 2009, 14:00

Krakusia ,Detektywie hehehe,duże wino dla Ciebie! Dobra robota Kochana! :mrgreen:
Fen
 

Postprzez Krakusia So, 12 grudnia 2009, 14:40

Fen, te linki co podałaś wcześniej to ja znam te farby, nie wiedziałam, ze to "róże". Ja je nazywałam czerwień... To nazewnictwo jest zagmatwane i zawiłe. Dlatego teraz jak jest taka bogata paleta kolorów i wielu producentów lepiej podawać numery danej firmy.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez oldmalarz So, 12 grudnia 2009, 14:43

no wielkie oklaski dla ciebie Krakusia .. ;)

Krakusia napisał(a):. Ja miałam wiele razy tą farbę tylko inaczej się nazywała. "


jak to miałas ..tylko si inaczej nazywało tzn że co kolorek mials innej firmy czy rembrandta "róz" w srodku tuby a na wierzchu inna nazwa..? ..czyli pisało ze to "oxyd red"..?
oldmalarz
 

Postprzez Krakusia So, 12 grudnia 2009, 14:57

Oldi-nie pamietam juz tych wszystkich oryginalnych nazw, jak będe w Szale sprawdze i podam Ci. Były CHYBA: coś z Red deep...coś tam dalej Winsor& Newton, Van Gogha któreś z numerów 300. Wniosek mam taki, ze trzeba zostawiać zużyte tuby, aby nazwy pamiętać.
Myśle, ze producenci celowo zmieniają nazwy z różowych na czerwone....
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Fen So, 12 grudnia 2009, 15:36

Na tubie "sfoconej" przez Krakusie jak byk napisane przecież róż angielski,to niedopatrzenie sprzedawców ,że tę drugą mniej może popularną nazwą podpisuja ten produkt.Zresztą widać ,że obie nazwy figuruja obok na tubce.
Fen
 

Poprzednia strona

cron