camera Lusida..?

tu pomagamy sobie wzajemnie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 20 gości

Postprzez Fen Cz, 14 stycznia 2010, 22:52

Marek obiecał przyjrzeć się konstrukcji tego cudeńka,poczytać i być może zmierzy się z zadaniem...

Powiedział ,że za sto dolców mi zrobi hahaha :lol: :lol: :lol: (żartował)
Fen
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 14 stycznia 2010, 22:54

niech to zrobi a bedziemy rozpowszechniać :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez szczekan Cz, 14 stycznia 2010, 23:40

Fen, urządzenie wydaje sie proste, więc możesz się targować i powiedzieć mu, że za sto dolców to ty jemu byś zrobiła... :D
szczekan
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 14 stycznia 2010, 23:45

no bez jaj , a ja myśle ze warto za to sie wziać, zainwestować i zaoferować np szał art
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez szczekan Cz, 14 stycznia 2010, 23:56

Ja bym to sam dla siebie kupił, ale wersję solidną, nawet kosztem ceny... Ostatnio kupowalem z ojcem stolik pod telewizor i zaproponowałem mu IKEE, ale on wolał pójśc do stolarza bo taniej. Za ten samstolik w IKEI zapłaciłby 400 zł. U stolarza czekał miesiąc i zapłacił 470 zł plus reklamacje i handryczenie za rozpieprzające się zawiaski
szczekan
 

Postprzez Fen Pt, 15 stycznia 2010, 00:02

A jest o co się targować .Przecież o taką "phoenixową" tańszą ,-wykombinowaną z niewątpliwa dumą- wersję hamerykańskiego urządzenia dla leniwców(albo dla kopistów):D :lol:

Tak właściwie,chodzi tylko i wyłącznie o idealne odwzorowanie widzianego tematu ,tak?Ale jeśli już ktoś jest biegły w odtwarzaniu rzeczywistości to na cholerę mu to cudo?
Fen
 

Postprzez szczekan Pt, 15 stycznia 2010, 00:16

No, mnie takie urządzenie by sie przydało, ponieważ zaoszczędziłbym na czasie. Inna sprawa, że moznaby znacznie szybciej narysować postać, ktora się niecierpliwi i nerwowo zerka na zegarek... A jesli chodzi o odwzorowanie rzeczywistości to możesz, po ogólnym zarysie konturów np. martwej natury, odsawić przyrząd i uruchomić pokłady wyobraźni... I przeprowadzić wiele wiele innych kombinacji z tym ustrojstwem. Owszem, ktos powie po co ten przyrzad skoro mozna ze zdjęcia narysować, a drugi stwierdzi, że po co ze zdjęcie skoro mozna z natury, a trzeci, że rysowanie z natury to kopiowanie, wiesz o co chodzi, ilu malarzy tyle zdań...
szczekan
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 15 stycznia 2010, 00:25

jest wielu poczatkujacych, którzy chetnie by z tego korzystali , wiec dlaczego nie? ja jestem za :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez vulpus Pt, 15 stycznia 2010, 12:42

Ciekawe urzadzenie sam bym je z przyjemnoscią nabył. Link Krakusi u mnie nie działa. poszukam w googlach i moze znajdę jakiegoś producenta albo jakies szczegółowe opisy budowy. Jeśli znajdę to wstawie.
vulpus
 

Postprzez Krakusia Pt, 15 stycznia 2010, 12:58

Vulpusie, faktycznie link do sklepu nie działa . Nie wiem czemu, bo przez tydzień działał.

Z tej pechowej stronie sklepu był też film, który zapisałam sobie, więc posyłam linka na sam film:
http://www.youtube.com/watch?v=_8-gSPjrjQY

Na filmie trochę widać jak to jest zrobione.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Poprzednia stronaNastępna strona

cron