Kuferek/kaseta/skrzyneczka na art. malarskie. Co polecacie?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

Postprzez Evagelia N, 8 kwietnia 2012, 13:15

Witajcie :) Potrzebne jest mi cos do przechowywania artykulow malarskich. To cos powinno zajmowac wzglednie malo miejsca, ale miescic wzglednie duzo, tj. sloiczki z pigmentami, pedzle, olowki, jakies inne buteleczki (oleje, gumy arabskie itp. ) i spraye (werniksy itp.) no i jakies inne narzedzia do mierzenia, ciecia, preferencyjnie i jakies bloki i co tam jeszcze mi nie przychodzi aktualnie do glowy.. :) Musi tez byc poreczne w transporcie. Po za tym jedno z najwazniejszych, zeby sie zamykalo na kluczyk - w domu nie mam miejsca na moja wlasna pracownie a dzieciaki staraja sie dobrac do tych wszystkich moich artykulow malarskich.. no i musze miec mozliwosc pozostawienia tego chocby w salonie, ale tak zeby nie bylo mozliwosci, ze dzieciaki sie do tego dobiora.. :)

Ogladalam w internecie rozne kuferki kosmetyczne, ale nie widzialam ich jeszcze z bliska wiec nie wiem czy ostatecznie beda mi odpowiadac ( ma moze ktos taki aluminiowy kuferek?? solidne to jest??). Rozne kasety na artykuly malarskie tez widzialam, ale to raczej nie to czego szukam, a moze i nie trafilam na nic sensownego. Mozecie mi jakos pomoc? A moze sami sobie zrobiliscie jakies skrzyneczki i podzielicie sie pomyslem, to bym sobie zamowila tez do zrobienia jakas taka drewniana skrzyneczke. Chodzi mi o cos sprytnego, z przegrodkami, szufladkami czy czyms jeszcze innym i absolutnie nie regal z szufladami mam na mysli :D tylko cos co moglabym zabierac tez ze soba w teren :)

Z gory dzieki za wszelkie sugestie :)
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez Krakusia N, 8 kwietnia 2012, 13:49

wpisz sobie po grecku w google: skrzynka narzędziowa, lub zerknij tu:

https://www.google.pl/search?q=skrzynka ... 80&bih=685
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Evagelia Pn, 9 kwietnia 2012, 10:10

Krakusiu bardzo dziekuje za sugestie :) Rzeczywiscie skrzynka na narzedzia to cos o czym jeszcze nie myslalam. Musze pojechac do sklepu i poogladac takie skrzynki z bliska. Podejrzewam, ze wiekszosc jest bardzo ciezka, no ale napewno solidne. Te na kosmetyki kuferki mimo wszystko chyba ladniejsze :D ale pewnie sie w nie nie pomieszcze :hmm: Jeszcze raz dziekuje! :)
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 9 kwietnia 2012, 19:15

kufry fryzjerskie i kosmetyczne, od małego do 3cześciowych na kółkach z szufladkami, przegródkami
http://www.fryzomania.pl/category/kufer-fryzjerski
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Gluch Pn, 9 kwietnia 2012, 19:38

Przyuważyłem , na wielu plenerach , że , im kto bardziej zorganizowany , i ma wszystko poukładane , to słabszy artysta, Ci ... latający w powietrzu, nie ziemscy , nie uporządkowani ... tworzą prace o wymiarze ponad akademickich kanonów ... i tp . Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Postprzez muszka111 Pn, 9 kwietnia 2012, 19:42

Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Waldemar Jarosz Pn, 9 kwietnia 2012, 21:39

Te Fryzjery to maja kasę, takie drogie kufry mają!
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Evagelia Pn, 9 kwietnia 2012, 22:14

Dzieki, dzieki :) Muszko ten co podalas w linku jest rewelacyjny,ten to chyba wszystko pomiescilby i jeszcze miejsca by zostalo! Tylko rzeczywiscie, drogie to :D Ciekawe po ile u nas, moze przy kryzysie i wyprzedazach troszke taniej bedzie.. a jak nie to pozostanie troche poczekac to moze sobie kiedys cos takiego kupie.

Panie Gluch - chec nabycia takiej "przenosnej szafki" nie wynika z niczego innego jak tego, ze w domu nie mam po prostu nawet kilku centymetrow miejsca, w ktorym bezpiecznie moglabym pozostawic moje rzeczy. Ja mam nawet problem z miejscem, w ktorym moge malowac.. nie mam gdzie sztalugi zostawic. Mam dwojke malutkich dzieci i wychowanie wychowaniem, ale dzieciom rozne pomysly przychodza do glowy i moment nieuwagi i moga zniszczyc moje rzeczy, zjesc, wypic, zranic sie a jak wiadomo nie wszystko co do malowania sluzy jest jadalne.. ;) Po za tym mi w malowaniu towarzyszy spokoj i uporzadkowanie mi odpowiada, ale glownie chodzi mi tu o bezpieczenstwo moich coreczek i wygode w malowaniu :) Pozdrawiam :)
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Postprzez Jagoda Pn, 9 kwietnia 2012, 22:24

...przerabiałam wszystkie prawie kuferki, szkatułki i inne duperelki ale tak naprawdę oprócz zwykłego dużego tekturowego pudła wziętego gdzieś tam z "biedronki" nic nie zdało mi egzaminu, muszę mieć możliwość ciągłego grzebania w farbach i nie sposób mieć nic uporządkowane :lol:
...ale w przypadku Evy , wiem o co chodzi , myślę ,że taki fryzjerski , zamykany , zdałby egzamin :ok:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Evagelia Wt, 10 kwietnia 2012, 00:31

Jagoda, u mnie gdyby nawet dzieciaki nie stanowily zagrozenia dla moich rzeczy ( albo odwrotnie - rzeczy zagrozenia dla dzieciakow :lol: ) to i tak pudlo by nie zdalo egzaminu. Ja maluje farbami, gdzie w plastikowych sloiczkach mam pigment w proszku , ktorych to sloiczkow nigdy nie zakrecam bo musze je miec zawsze pod reka odkrecone, dla mieszania barw, takze nie moglabym grzebac w pudle az znajde odpowiedni sloiczek bo by mi sie wszystko wysypalo :D Dlatego tez pudlo i wszelkiego rodzaju inne walizki i torby podrozne odpadly w pierwszej kolejnosci :D Musza byc jakies przegrodki i wszstkie sloiczki na swoim miejscu itp. No i oczywiscie dzieciaki sa realnym zagrozeniem wiec musze to zamykac na klodke :D Ale przy wszelkiego rodzaju malarstwie bez uzycia pigmentow w proszku pudlo jest prawdopodobnie jednym z najlepszych rozwiazan 8)
Avatar użytkownika
Evagelia
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Cz, 29 października 2009, 21:40

Następna strona

cron