FARBY olej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 18 gości

Postprzez Krakusia Wt, 5 kwietnia 2011, 16:46

Beato - Widziałam te inaczej wyglądające tuby i pytałam w "Szale dla plastyków" bo też byłam zdziwiona wyglądem. Powiedziano mi, ze to to samo tylko w nowym opakowaniu. Ja z tych nowych (60 ml) dokupiłam 2 tuby transparentne, ale numery których jeszcze nie miałam zatem nie mam porównania. Nie wiem dlaczego firma zmienia wygląd tub, podejrzane to hmmmmm
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Indygo Wt, 5 kwietnia 2011, 19:59

Lamka napisał(a):
....a w Indygo jakby oleju nie było jest strasznie chuda
:o Byłam na odsysaniu? Muszę sprawdzic stan konta
.
.

Lamka napisał(a):....biel wyglada jak zważona
to się zgadza, też taką mam - kupiłam taniej w jakiejś promocji.
Indygo
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 8 listopada 2011, 19:56

Rembrandty podrożały , jesu, kto kupi kadmówkę S5 40ml za 65 zł ???? sprawdze w holandii ile kosztuja w sklepie internetowym
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Krakusia Wt, 8 listopada 2011, 20:47

Kobalt tyle kosztował, ale kadmowe mniej. Czyżby aż tak podrożały? Zmartwiłaś mnie bardzo.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 8 listopada 2011, 21:01

niestety od wczoraj , miałam szczęście że w zaszłym miesiacu kupiłam dużo farb teraz najtańsza 40ml S1 -20 zł a
S5 65 zł :(
fakt euro wysoko stoi z czego sie bardzo cieszę

Krakusia masz racje kadmówkii sa tańsze po 49,80
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez windblow79 Cz, 12 lipca 2012, 11:08

Witam,

Nie wiedziałam, czy zakładać nowy temat, czy wpisać w topicu sprzed roku, jeśli tu nie będzie odzewu, stworzę oddzielny ;)

Mam małe doświadczenie z farbami olejnymi, ale chciałabym to zmienić i tu pojawia się problem, bo! Mam jeden zestawik na oku, linka zapodam:.............. . Skusiła mnie w sumie niska cena i spora ilość kolorów w opakowaniu. Czy ktoś z Was miał kontakt z tymi farbami? Proszę o szczere odpowiedzi.

Pozdrawiam (:
windblow79
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 12 lipca 2012, 10:38

Postprzez Jagoda Cz, 12 lipca 2012, 12:32

witam...jest już dużo na tym forum o farbach olejnych, poszukaj i poczytaj, a to , co w tym linku , to badziewie niesamowite, tak pomyśl, czy może być dobra (w miarę) farba olejna , jeśli 12 kolorków po 12ml kosztuje 5,99 ?????.....moim zdaniem , zdecydowanie NIE :dobani:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez windblow79 Cz, 12 lipca 2012, 13:52

Dzięki za odpowiedź.
Daje do myślenia, ale poczekam jeszcze na kilka opinii, muszę sobie to poukładać. Ciekawi mnie, czy ktoś z tego forum z nich korzystał, to by była wtedy najbardziej obiektywna opinia ;)
windblow79
 
Posty: 4
Dołączył(a): Cz, 12 lipca 2012, 10:38

Postprzez MPietak Cz, 12 lipca 2012, 16:37

Powiem tak maluje róznym badziewiem bo robie to dla samego faktu maziania które daje mi radość.Mając za soba doswiadczenie w mazianiu taniochą moge powiedzieć ,że kolory ciemnieją i tracą swą wyrazistość,ja robie to dla zabawy wiec mi to lotto.Gdybym chciał by moje prace przeżyły zastanowił bym się nim poszedł bym w tanizne.Mówiąc inaczej bidaka nie stać na byle jakość jeśli to co robi jest wartościowe. :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Indygo Cz, 12 lipca 2012, 17:26

windblow79 napisał(a): Mam jeden zestawik na oku, linka zapodam:.............. . Skusiła mnie w sumie niska cena i spora ilość kolorów w opakowaniu. Czy ktoś z Was miał kontakt z tymi farbami? Proszę o szczere odpowiedzi.

(:

odnoszę dziwne wrażenie, ze chodzi tu o reklamę sklepu a nie o odpowiedź na zadane pytanie. Mamy tu u nas bardzo dużo wypowiedzi na temat farb, ich różnorakich właściwości, wartości itp. Można sobie poczytac i wyrobic opinię na temat tanich, drogich i najdroższych. Różnych i to obgadanych, rozpatrywanych z wielu punktów widzenia.

Jeśli się mylę, to przepraszam, ale proszę też o nie wstawianie takich linków. Jeśli rzeczywiście zależy Ci na opinii na temat tych farb, wstaw po prostu ich fotkę.
Indygo
 

Poprzednia stronaNastępna strona