Podobrazia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

Postprzez Kate N, 11 kwietnia 2010, 09:56

Miał ktoś z was do czynienia z tymi podobraziami

http://www.allegro.pl/item977245560_pod ... ztuki.html

albo jakie inne możecie polecić, zależy mi żeby były tanie, ale żeby się nie rozpadały no i żeby przy większych zakupach przesyłka była gratis
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez Krakusia N, 11 kwietnia 2010, 13:12

Kate, absolutnie odradzam. Kupiłam raz i nigdy więcej. Drewno lżejsze od powietrza i mokre na dodatek było i jak kurier przyniósł były OK (bo bym oddała) ale po pewnym czasie wszystkie mi się powyginały i są do wyrzucenia. Poza tym maluje się na tym parszywie, wymaga ponownego gruntowania. To było dawno temu, może teraz ma nieco lepsze, tego nie wiem. Ale zraziłam się.
Ja polecam bardzo firmę DeF (polski producent), maja także sklep na allegro. W/g mnie mają najlepsze podobrazia. Ciężkie solidne blejtramy, 3-krotny grunt. Po prostu siadasz i malujesz. Nic sie z tym nie dzieje a zwłaszcza jest to ważne przy dużych formatach.

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... r_id=27944

Kupując tam poza allegro masz 5% zniżki i jak kupisz za 200 zł przesyłka kurierem za darmo. Napisz do sprzedawcy.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kate N, 11 kwietnia 2010, 14:24

a Podobrazia Rampol?

Oldmalarz chyba cos o nich juz kiedys pisal, ale na czacie i sie nie zachowalo.
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Postprzez oldmalarz N, 11 kwietnia 2010, 14:41

mnie akurat takie podobrazie (Rampol) odpowiada...
decydujace czynniki to lekkosc i waska listewka (1,5 mm)..lubie lekkie i waskie blejtramy..
nie krzywia mi sie ani nie fałdują ..naciagniete dosc dobrze..splot ładnie nasladuje fakture płótna
zagruntowane jest na tw "szybkie malowanie" farba schnie na tym gruncie dosc szybko tak jakby mozna powiedzieć grunt z pzrewagą"kredy" jak ja to nazywam ..cholera wie czy wogóle jest to jakis grun..fakt że zachowanie podłoza jest takie szybkoschnące ...
mnie akurat to nie pasuje i nie pzreszkadza gdyz wole sam gruntowac swoimi specyfikami .i tak gruntuje kazde płocienko i tak wiec dla mnie wsio ryba..szlifuje papierkiem gruntuje gessem z barwnikami szarymi albo ugierkowatymi ..wiec kwesja gruntu na tym podobraziu jest mi obojetna..

...na tym podobraziu jest namalowana moja konkursowa "jesień"..
oldmalarz
 

Postprzez jarrybegood Cz, 15 lipca 2010, 11:12

Przy drugim zamówieniu miałem podobne uwagi. Więc albo "olewają" klienta kiedy uznają go za stałego (drugi zakup) albo to była zwykła jednorazowa wpadka. Kiedy się to powtórzy wtedy z nich definitywnie zrezygnuję.
jarrybegood
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 15 lipca 2010, 10:51
Lokalizacja: Szczytniki

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 15 lipca 2010, 11:44

a ja nie lubię lekkich ram, odpowiadają mi 380gr płótno, 3 x gruntowane Phenixa
Windsory są do bani a talensy są krzywe
o, Def Krakusia poleca, są bardzo dobre
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez echium Cz, 15 lipca 2010, 14:42

Malowałam na płótnach Def, byłam z nich zadowolona , mogę także polecić.
Avatar użytkownika
echium
1...
..

1...
..
 
Posty: 199
Dołączył(a): N, 8 listopada 2009, 00:42

Postprzez Krysia karo konin Cz, 15 lipca 2010, 20:07

Kto z Was zna podobrazia LEONARDO?W sumie to jakaś nowość.Sprzedają po 20 szt i dosyć dobra cena.Płótno ma dobre dane.Zamówiłabym ale się trochę boje zamawiać taką ilość,jak nie znam towaru.
Krysia karo konin
 

Postprzez Krakusia Pt, 16 lipca 2010, 11:39

Krysia napisz jak będziesz malowała czy jesteś zadowolona z Leonardów. Nie znam ich i boje się eksperymentować. Ja jestem wierna firmie "DeF".
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Krysia karo konin Pt, 16 lipca 2010, 11:54

Krakusiu,zamówiłam 20 szt 50x70 i 50x60 .Razem 40 i dogadałam się ,że za darmo mi wyślą i dołożą jakieś płótna gratis.Zobaczymy,bo ja też wolę cięższe i grubsze listewki.
Krysia karo konin
 

Następna strona

cron