...podpis na obrazie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 12 gości

Postprzez Jagoda Pt, 14 września 2012, 18:59

Beata napisał(a):Nie nawiedzę podpisywać się i najchętniej nie robiłabym tego wcale


...a ja lubię się podpisywać, mam taką umowę "ze sobą" , że podpis , to obraz skończony i już go nie dotykam....umowy "raczej" nie łamię .Lubię wkomponować podpis,żeby nie pchał się do przodu, żeby był dyskretny, zawsze, no może prawie zawsze umieszczam go w prawym rogu pracy( patrząc na obraz), nie zawsze jest czytelny, pisze tylko pierwszą literę imienia i nazwisko i zawsze rok...........i tak mam od kiedy pamiętam. Wyjątki czasem są, np mój autoportret podpisałam inaczej. Na odwrocie jest podpis czytelny i wszystko co należy umieścić.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Beata Pt, 14 września 2012, 19:17

Jakiś czas temu natknęłam się w internecie na malującą Panią Beatkę o tym samym nazwisku co ja. Co zrobić jak są dwie osoby o takim samy imieniu i nazwisku? Są plusy, ostanie się więcej obrazów po nas :lol: Co dwie głowy i ręce to nie jedna :lol:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Gonieczkaa6 Pt, 14 września 2012, 19:18

Beata napisał(a):Jakiś czas temu natknęłam się w internecie na malującą Panią Beatkę o tym samym nazwisku co ja. Co zrobić jak są dwie osoby o takim samy imieniu i nazwisku? Są plusy, ostanie się więcej obrazów po nas :lol: Co dwie głowy i ręce to nie jedna :lol:


Hmmm w takich przypadkach to ksywę dopisać lub jakiś swój własny symbol. :)
Avatar użytkownika
Gonieczkaa6
 
Posty: 259
Dołączył(a): Śr, 5 września 2012, 18:56

Postprzez Jagoda Pt, 14 września 2012, 19:29

Ja też znam malującą Panią o moim nazwisku , tylko imię na I a ja mam na J , czyli blisko, a prace zupełnie nie podobne do moich :) i to jest właśnie to, nasze prace, nasz styl malowania , to nasz znak rozpoznawczy :dance:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 14 września 2012, 23:13

Ja mam taki problem, a w zasadzie stratę, na galerii sprzedał sie obraz Stasia Pełki - plenerowy - wrzosy-
i niestety klient obraz odesłał, bo nie miał sygnatury, Stasiu nie podpisał obrazu ani na wierzchu ani na płótnie z tyłu , nie dopilnowałam . musiałam przelać kwotę za obraz bo go odesłano, ale niestety 3% za płatność online straciłam, bo klient musi dostać całość , a ja musze zapłacić prowizje ..... do bani
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda N, 16 września 2012, 00:03

...to Stasiu nie mógł go po prostu podpisać i wysłać jeszcze raz :hmm:
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez MPietak Pn, 17 września 2012, 16:34

Lamka napisał(a):Ja mam taki problem, a w zasadzie stratę, na galerii sprzedał sie obraz Stasia Pełki - plenerowy - wrzosy-
i niestety klient obraz odesłał, bo nie miał sygnatury, Stasiu nie podpisał obrazu ani na wierzchu ani na płótnie z tyłu , nie dopilnowałam . musiałam przelać kwotę za obraz bo go odesłano, ale niestety 3% za płatność online straciłam, bo klient musi dostać całość , a ja musze zapłacić prowizje ..... do bani

jesli ktoś z takiego powodu odsyła obraz to przyczyna jaką podał nie musi być prawdziwa.Zgadzam się z Jagodą najlepszym podpisem jest niepowtarzalność i żaden podpis nikomu do niczego.To był dupek nie poważny gość któremu spodobała sie praca ,nie lubie takich frajerów :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 18 września 2012, 00:00

no, niestety , jak zwał tego dupka, tak zwał , a obraz wrócil i trzeba było oddać zaplatę , jak sie ustrzec od taki oszolomów
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez saper888 Wt, 12 lutego 2013, 16:02

WLASNIE MAMPYTANIE DOTYCZCE OBRAZOW JESTEM W POSIADANIU 2 OBRAZOW I SA JAKIES PODPISY ALE ZA CHINY LUDOWE NIE MOGE ROZKMINIC KTO TO NAMALOWAL A NA MARGINESIE WSPOMNE ZE SZTUKA I OBRAZY TO NIC NA CZYM BYM SIE ZNAL I CHCIALBYM ALBO PROSIL BYM O POMOC GDZIE LUB W JAKIM DZIALE MOGE DOPISAC TEMAT I DOLOCZYC ZDJECIA BO NIESTETY NIEOGARNIAM. Z GORY DZIEKI ZA POMOC


:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
saper888
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 12 lutego 2013, 14:45

Postprzez MPietak Wt, 12 lutego 2013, 18:18

mamy dział Związane ze Sztuką Prośba o pomoc i to jest właściwe miejsce na pewno nie galerie uczestników forum, te które zmieściłeś w galeriach z komentarzem uczestników forum .....wykasuj....
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia stronaNastępna strona

cron