Nasze FORUM

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Zibelius So, 19 stycznia 2013, 13:21

Od dawna chciałem coś napisać o tym forum :) .Jak tu przyszedlem nie traktowałem tego forum zbyt poważnie.Kazde forum jakie czytałem po Polsku składało sie z większych lub mniejszych awantur i takie awantury i szukanie sensacji przez forumowiczów nakreca wiekszość takich miejsc.Jestem pewny że, właściciele innych forów sami prowokują awantury i tym samym nakrecają sobie jakby ogladalność.TO NASZE FORUM JEST INNE.Każdy pisze w sposób kulturalny.Wymieniamy sie opiniami na temat sztuki i własnej twórczości.Co z tego że, jedni malują tak a inni inaczej.Kazdy z nas jest inny i kazdy ma swoją wrażliwość.Jak wstaję rano zawsze najpierw włączam to forum i patrze co na wystawach a to u Waldka a to Petucha zamieści rewelacyjne światowe zdjęcia.Każdy coś szuka.Kłótnie różne czy sprzeczki i tu bywały ale wycichły.To jakby druga rodzina dla mnie.Tu poznałem wielkiego rzeźbiaza Głucha i człowieka rzeźbiącego piłą.Tu poznałem wielkich działaczy i malarzy jak Lamie.Tu jest Krysia i Jadzia,Jola,Krakusia.Muszka,Grzesiek258,Yoland,Googh,Coś i MPietak mój kolega bliski i brak miejsca żeby wszystkich wymienić.Tu piszą eksperci od ikon jak Evagelia,od farb i chemikali jak Zaphyr czy Grullo.A Adgam krótko na forum a jaka malarka a Anta expert od malowania o chemi malarskiej i Gonieczka uczeń malarskiKazdy znajdzieie prawie wszystkie odpowiedzi o sztuce.JESTEM DUMNY ZE TU JESTEM.To upewniło mnie że internet to najwiekszy wynalazek od czasu wynalezienia koła,ognia i pradu elektrycznego.Napiszcie co o tym myslicie.Dzięki wielkie że, jestescie.Nie wymienionych przepraszam.Andrzej Zibelius Marszand i malarz :brawo: :brawo: :brawo: :-* :-* :-*
Ostatnio edytowano So, 19 stycznia 2013, 21:27 przez Zibelius, łącznie edytowano 4 razy
Zibelius
 

Postprzez Jagoda So, 19 stycznia 2013, 15:39

Zibelius napisał(a):Napiszcie co o tym myslicie.

Andrzeju, ja myślę podobnie jak Ty...ogólnie jest :ok:
Nie jestem bywalczynią forów internetowych, to jest jedyne, byłam krótki czas na fb , ale zdecydowanie nie odpowiadało mi tam, to takie trochę "targowisko próżności" nie chcę nikogo urazić kto tam jest, bo każdy jest tam gdzie mu odpowiada.
W KTS-e jestem już 2lata, różnie bywało, przyzwyczaiłam się , z wieloma osobami znam się w realu, wielu wirtualnie bardzo lubię :) , jestem zadowolona ,że tutaj trafiłam, a to dzięki Ani . Wchodząc na forum , mam wrażenie ,że "wpadam do znajomych porozmawiać " i to jest chyba urok tego miejsca. Nie sposób pominąć faktu,że wielu ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, wymienić doświadczeniami , zobaczyć ciekawe prace. Konkursy wszelakie mobilizują do pracy twórczej, a najważniejsze,że jestem wśród ludzi mających taką pasję jak ja.
Jedna rzecz , trzeba bardzo uważać, co się pisze, do kogo , przewidzieć jak wypowiedź może być zinterpretowana...to nie ukrywam trochę męczy...ale ogólnie , to fajne forum :)
Pozdrawiam Wszystkich :-*
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez MPietak So, 19 stycznia 2013, 17:01

Zibelius napisał(a):.Napiszcie co o tym myslicie.

Podzieliłeś się z nami własnymi odczuciami dotyczącymi powodu bycia na jak to nazwałeś " Naszym forum" .Rzeczywiście podzielam Twoje odczucie jestem tu bo lubię tych którzy tworzą atmosferę tego miejsca ,ni mniej ni więcej to nasi znajomi często wirtualni ale takie możliwości dał nam Internet który porównałeś do wynalezienia koła. ;) Mógł bym jak to czasem ja rozpisać się ,że koła nie trzeba było wymyślać bo ono zawsze było ale generalnie zgadzam się z taką tezą .Wracając powiem ,że różnie bywało i na tym forum jestem tu dość długo i to co zauważyła Jagoda czasem słowa pisane nawet z najlepszą intencją mogą być opacznie rozumiane.Jesteśmy trochę chimeryczni i miewamy gorsze i lepsze dni to i rozumienie treści odbieramy najpierw emocjonalnie a na końcu rozumem .Spokojnie inne podejście dotyczy chyba tylko flegmatyków :lol: Tu takich nie ma .Był taki moment kiedy miałem zamiar całkowitej rezygnacji z uczestnictwa na forum jakoś po kilku zadymach; delikatnie nawet byłem proszony o zastanowienie się czy aby mój pobyt tu ma sens.To już historia :dance: Pojawiłem się i zakotwiczyłem nie jako od nowa kiedy pojawił sie Zibelius Kto to taki myślałem ? pierwsza praca jaka wstawił Praski most przypominająca mi nieco ruskie klimaty powaliła mnie. Zacząłem czytać co ten pan ma do powiedzenia i okazało się ,ze jest człowiekiem otwartym wiedzącym czego chce na dodatek umie malować .Posiada to wszystko czego nie uświadczysz u mnie .W myśl prostemu prawu fizyki przeciwieństwa się przyciągają ,tak pobieżnie zaczęła kiełkować myślę wzajemna syn patia. By najmniej nie jedyna od początku mojego tu pobytu odbierałem i ogrzewałem się ciepłem Krysi Muszki Beaty może nie wylewnej ale niezastąpionej o ogromnej wiedzy Krakusi jasne że nie sposób wymienić wszystkich z chłopaków I Grzesiek Rafał Gluch i nie sposób wymienić nieobecnego już oldmalarza Oni zawsze mieli i mają wiele krzepiących słów dla każdego zachowując niezależność własnych ocen .Wszyscy ludzie na tym forum tworzą tę wyjątkowość tego miejsca ale możliwe jest to tylko za sprawą Admina i naszej gospodyni .....LAMI .... .Trzeba mieć naprawdę dużo empatii i chęci działania na rzecz innych by wszystkich pogodzić.Przydługo ale od siebie :-* :-P A co ? :hmm:
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez yoland2 So, 19 stycznia 2013, 18:10

:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Dla Lamii za odwagę i stworzenie Klubu Twórców Sztuki :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Wszystko już napisali Szanowni/e Koleżanki i Koledzy .
Tak jak Zibelius zaczynam wł. komputera od strony KTS-u
Dla mnie gdzie mieszkam w małej mieścinie i mam zerowe szanse spotykać osoby o podobnych zainteresowaniach i jeszcze dzielących się swoją wiedzą z takim laikiem jak ja wiele dla mnie znaczy .
Kiedyś na forum poruszono temat innych podobnych forum i ich bezosobowej zimnej atmosfery z ciekawości zajrzałam na 1 lub 2. TAK nic nie pobije KTS-u .
Oprawa graficzna już zachęca aby TU zaglądać to taka wisienka na torcie!
Interesujące Osoby o wielkich talentach tak wiele mogę od Was się nauczyć.
Dla Wszystkich :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez Grzegorz Tyrała So, 19 stycznia 2013, 20:12

No aleście się rozpisali, nie zostawiając innym już prawie nic do dodania, nieładnie :hmm: :lol:
Dorzucę może tylko że należę jeszcze do kilku innych for, ale to TU jest ta jedyna i niepowtarzalna atmosfera :ok: :ok: :ok: , podobną atmosferę mam jeszcze na pewnym forum rzeźbiarskim, ale jest nas tam garstka i... sami rzeźbiarze, tu można szerzej popatrzeć na... siebie ale tylko dzięki Wam i Waszym opiniom.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez qoogh So, 19 stycznia 2013, 21:15

Poczułem się jak w rodzinie. :dance: Ciepło, blisko i bezpiecznie.
Kultura, szczerość i moc jaka jest w nas wszystkich.
Dziękuję, że mogę tu być. :-*
qoogh
1..

1..
 
Posty: 359
Dołączył(a): Pn, 9 lipca 2012, 20:23

Postprzez Adgam57 So, 19 stycznia 2013, 21:25

To i ja się dołączam do pochwał o forum , jestem tu krótko ale spodobało mi się tutaj , czuć rodzinną atmosferę , nie lubię się rozpisywać więc jak zwykle krótko ale mam nadzieję że na temat ;)
No i bardzo podobają mi się konkursy , dyplom to super pomysł ...mam swój pierwszy dyplom - dziękuje :-*
Pozdrawiam :-*
Avatar użytkownika
Adgam57
3.
...
3..

3.
...
3..
 
Posty: 274
Dołączył(a): Cz, 29 listopada 2012, 14:35

Postprzez Beata So, 19 stycznia 2013, 22:36

Już gdzieś pisałam, że po miesiącach intensywnej pracy zawodowej wracam tu jak bumerang ;) Nawet na moje zajęcia malarskie chodzę tylko ze względu na ludzi których tam polubiłam, ponieważ z tego forum dowiedziałam się o sztuce więcej niż z owych zajęć ;). Można tutaj liczyć na pomoc, dobre słowo i panuje tutaj iście rodzinna atmosfera :ok: Wspaniale jak ludzi w różnych miejscach,w różnym wieku,o różnych charakterach i w różny sposób wyrażających swoją twórczość łączy pasja :brawo: .Buziaki dla wszystkich :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Krysia karo konin N, 20 stycznia 2013, 11:31

Prawie wszystko zostało napisane,dodam tylko,że mnie też jest tu dobrze z Wami.Cieszę się,że poznałam wielu ciekawych ludzi i jednocześnie dobrych malarzy.
Pamiętam pierwszy dzień w klubie i lejący się pot podczas wstawiania ,a może prób wstawiania zdjęć.
Już kiedyś napisałam,że panuje w klubie atmosfera rodzinna,więc jak to w rodzinie bywa są różne sytuacje,ale najważniejsze,że wszystko ,lub prawie wszystko dobrze się kończy.
Dziękuję Wam za to.Pozdrawiam. ;)
Krysia karo konin
 

Postprzez jola N, 20 stycznia 2013, 14:34

Jejku ale stało się wylewnie i fajnie - pewnie też powinnam coś powiedzieć-napisać :) tylko co ja mam zrobić skoro nie potrafię być aż taka wylewna - jasne że lubię tu wchodzić, wchodzę codziennie chyba że nie ma mnie w domu, fakt nie zawsze się odzywam, ale to już sprawa mojego nastroju lub zdrowia.
Pamiętam początki bardzo chciałam być w tym Klubie poznać osoby tu wchodzące i należeć do Tego zespołu ludzi którzy są pozytywnie zakręceni. Obecnie znam już kilka osób z Klubu i jestem z nimi zaprzyjaźniona(tak myślę ) i tęsknie do spotkań z nimi w realnym świecie, wtedy dopiero gadam jak najęta ponieważ lubię rozmówcy patrzeć w oczy jak z nim rozmawiam :lol:

Ojej zapomniałam o najważniejszej osobie -gdyby nie -Lamka-Madzia nie byłoby nas i naszych spotkań - Madziu wielki podziw i Uznanie dla Ciebie :-*
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Następna strona

cron