Nasze FORUM

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez olgaannahm N, 20 stycznia 2013, 18:14

Nie jestem miłośniczką internetu, nie włączam się w inne fora, a tu od razu mi się spodobało :dance:
Wszyscy na poziomie, serdeczni, wydaje mi się jakbym znała Was od lat... Grzesia poznałam osobiście ( mam od Niego piękny wałek do gliny... :-* ) , Muszka, Jagoda, Krakusia , Beata, Krysia - ja chyba z Wami konie kradłam???
Wszyscy jesteście wspaniali, Lamka - pięknie prowadzisz to Forum, nie dopuszczasz do zgrzytów i wtargnięcia osób zapisujących się na różne fora aby robić fermenty... :-*
I cieszę się , że poznałam takich wspaniałych i tak różnych artystów....uwielbiam Was... :-* :-* :-*
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez muszka111 N, 20 stycznia 2013, 18:30

No tak samo chciałam napisać jak Olga...jest to jedyne forum na którym nie znudziło mi się bywać po parę razy dziennie... :dance:

jest ciekawe, pełne wiadomości fachowych...nikt się nie sadzi, że nie wiadomo kto on jest...jesteśmy dla siebie prawie jak rodzina...prawie... bo nie wszystkich znam w realu...
Lamka jak dobry duszek nad wszystkim czuwa...dba o nas bardzo...mamy własną galerię...własne plenery... :)

z przyjemnością tu zaglądam od pierwszego włączenia kompa do pory przed snem...

dziękuję, że jesteście tu i mogę z Wami wszystkimi się spotykać każdego dnia... :-*
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Gluch Wt, 22 stycznia 2013, 20:59

....drogi Andrzejku ....wprawiasz mnie w zakłopotanie....do wielkości jest mi bardzo a bardzo daleko.....wręcz przeciwnie...mam duże wątpliwości czy te moje hobby ma jakiś sens....prócz tego , że czasami ubarwia życie i przynosi trochę grosza. Co do forum to Ty jesteś jego perłą, twoja ogromna wiedza na temat sztuki, malarstwa, i cierpliwość żeby o tym pisać zasługuje na najwyższy szacunek i uznanie. Jednocześnie twoje "produkcje" \powstaje ich wiele i szybko\ w 90 % to bardzo fajne prace z klimatem i duszą, nie wspominając o kolorach, całe przesiąknięte Twoją osobowością. ....dobrze że jesteś....... Hej
Avatar użytkownika
Gluch
 
Posty: 223
Dołączył(a): Śr, 25 listopada 2009, 23:02

Poprzednia strona

cron