Proste pytanie prośba o pomoc

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

Postprzez Adgam57 N, 27 stycznia 2013, 16:23

Kobiet nie próbujcie zrozumieć , je ma się tylko szczerze kochać ehe :ok: :-*
Avatar użytkownika
Adgam57
3.
...
3..

3.
...
3..
 
Posty: 274
Dołączył(a): Cz, 29 listopada 2012, 14:35

Postprzez Ela Kolodziejczyk N, 27 stycznia 2013, 19:32

Driller :)
szukasz czegos czego nie ma. Nawet jesli zdarzy sie istota obdarzona dusza piekna i czysta, to aby przetrwac w ludzkiej dzungli, bedzie musiala albo dostosowac sie do regul gry, albo przepasc. Selekcja naturalna ;)

Polecam ksiazke Doris Lessing, pt "Szczelina"
cyt za weltbild.pl:
"Najnowsza powieść laureatki literackiej Nagrody Nobla 2007. Czy przypadkiem mężczyźni nie są młodszym typem naszego gatunku? - pyta pisarka, powracając do tematu, który nurtował ja od zawsze. W opowieści o pradawnej społeczności Szczelin - kobiet, wśród których niespodziewanie rodzi się chłopiec - Doris Lessing snuje niezwykłą wizję początków dwustronnych relacji, tyleż kłopotliwych, c o fascynujących. Pomysłowa i mądra bajka o istotach, które nie chciały żyć razem i nie mogły osobno, zmienia się nieoczekiwanie w całkiem współczesną, pełną refleksji rzecz o potrzebie miłości i sztuce kompromisu"

Polecam, czytalam :ok:
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez yoland2 N, 27 stycznia 2013, 23:16

Być kobietą jak to jest same do końca nie wiemy to magia życia każdy dzień jest inny a niby podobny .........
Poznałam i miałam szczęście poznać kobietę wrażliwą i wspaniałą,otoczoną aura ciepła i dobroci
Przemknęła przez moje życie małymi chwilkami a zapadła w mojej pamięci na lata całe

Pozostały migawki wspomnień
patrze z okna na jej dom ......widzę młoda roześmianą dziewczynę w czapce z daszkiem maluje
więźbę dachową w domu który ,,buduje ,, i moje dzieci biegnące do Niej .....
O pani Renata jest, możemy przyjść do Pani??????
W pracy jakoś tak było nam pisane, pracować razem przez rok i
płaczącą ją po kontach spotkać , nie wiedząc czemu .........??????Czy już wiedziała????? ,czy ktoś jej zrobił przykrość??????
Co pozostało?.... wspomnienia o wspaniałej pełnej ciepła istocie ........
Odeszła nagle w tak radosnym dla nas czasie w kilka dni przed Bożym Narodzeniem diagnoza ,natychmiast
szpital ......już nie wróciła
Żegnał ją cały świat ...........potworne zimno i zawierucha 17 stycznia 2004
Pogrzeb również ikony polskiej muzyki Czesława Niemena
Mąż mój chociaż sam mocno przeziębiony niósł jej trumnę .

Do dziś jest w naszej pamięci nie raz w zimowe wieczory wspominamy JĄ z moją przyjaciółką


Tak widocznie była za dobra aby chodzić po ,,TYM PADOLE ŁEZ,,,
W jej domu ( mama Renaty wdowa była zmuszona sprzedać rozpoczętą budowę córki )mieszka szczęśliwa
rodzina z trójka dzieci .


Tak są kobiety pełne ciepła i wrażliwości i zdania nie zmienię każda z Nas jest taka

ale życie nas uczy być silnymi ,wyrachowanymi ,i zimnymi jak lód

MAMY miliony przykładów dla czego takie jesteśmy

Piszmy jakie ...........

1 .......Bo pracujemy na 3 etaty a za jeden nam płacą i tak miej niż mężczyznom wykonującym to samo
2 to my codziennie jesteśmy 25 godzin na dobę na pełnych obrotach gdy zmęczony ,,chłop ,, wrócił z roboty po 8 godz, i siada przed TV z pilotem i czeka na obiadek ( zapomnialam wspomniec że pilota podała mu kobieta bo on biedak nie wie gdzie jest????? :lol:
OK!!!!
Pojechałam ..... ale widze to na co dzień mieszkam w małej mieścinie ,nie ubliżając nikomu ale w dużo domach
panuje jeszcze średniowiecze i złe nawyki .
I jak tu nie być twardą jak masz marna pensję i codzienny dylemat co na obiad ???????
To nami się handluje jak mięsem i zamyka w domach pub........
to my jestesmy gwał.......
to my zostajemy z domem na glowie jak ,,chłopu ,,zachciało się pość w długą albo zamienić na
nowszy model .







Młody jesteś 27 lat, tyle to ja jestem z mężem.....
można beczkę soli z kimś zjeść a nie poznać drugiego człowieka .
A TY CHCESZ POZNAĆ KOBIECĄ NATURĘ .......wielu próbowało ........
Zamężna od 24 lat ,dwóch synów .....
z domu pełnym ,,bab,, mama i moje 3 siostry .....
Znikam do 20 lutego ale piszcie proszę o kobiecej naturze temat rzeka
co Nas fascynuje ,co ,,wkurza ,,, co pobudza do działania
Dla męskiej naszej Klubowej społeczności :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Bez WAS było by smutno :)

Moje babskie rozmyślania za i przeciw ;)
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez Jagoda Pn, 28 stycznia 2013, 00:20

Jolu, masz wiele racji, ale nie rozumiem "dlaczego podajemy facetowi pilota od telewizora ( jak piszesz ), bo zapomniał gdzie jest" :lol: .........ja nie podaję , ale czemu są takie co podają , czy aby Same nieświadomie (a może świadomie) dajemy przyzwolenie na takie , a nie inne zachowania mężczyzn wobec Nas Kobiet i czy przypadkiem Same nie chcemy "ogarnąć całego świata" ???????????????
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Beata Pn, 28 stycznia 2013, 12:20

Książka "Kobieta boska tajemnica" pokazująca wnętrze kobiety, dzięki niej mężczyźni będą mogli zrozumieć kobietę :)

Jeszcze przydałaby się książka aby zrozumieć mężczyzn :lol: Czy oby na pewno ten cytat przedstawia ideał kobiety? ;) Marzenie mężczyzny ? Czy mężczyzna potrafi docenić jakim skarbem jest jego kobieta?

Driller napisał(a):Kobieta nie wyrachowana, prosto i idealistycznie pojmująca miłość, delikatna, wierząca w dobro, nie zdolna do 'konkurowania' z kobietami które są wyrobione w oszukiwaniu, podstępach, manipulowaniu, twardszymi, opierającymi swoje życie na kłamstwie i działające w lęku i złości.

staje się przez to skarbem w oczach mężczyzn, którzy potrafią to docenić. Zagubione, fałszywe kobiety są w porównaniu do niej tylko kulą u nogi faceta.

Ta dobra kobieta potrafi sprawić że mężczyzna, zmęczony rozczarowaniami , znowu zaczyna wierzyć w miłość.


Opis kobiety stworzony przez drugą kobietę :lol: Mężczyzna to myśliwy, musi polować, musi zdobywać a my tą swoją dobrocią, podawaniem pilota i kapci zabijamy w nich to co tak naprawdę kochamy a przy okazji swoje poczucie kobiecość. Dajmy im być mężczyznami aby oni mogli nas traktować jak boginie ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Driller Wt, 5 lutego 2013, 01:46

Dzięki za długą odpowiedz Yoland2 i za minki z całuskami. Nie sądziłem że tak trudno będzie znaleźć taka postać, myślałem że to jest znany motyw. Na innym forum podpowiedzieli mi kopciuszek, ale to mi się nie podoba, liczyłem raczej na jakaś postać wymyślona dużo wcześniej, w mitologii czy przed rokiem 1000, owianą bardziej legendą i poważniejszą. Ja też mam masę spraw i pracy na głowie, i czasem myślę że to nie ma sensu, no ale tylko tak jest sens żyć. Co do tej pani która zmarła, to może i nie bądźcie takie dobre jak wtedy będziecie musiały zginąć :( .
Driller
 
Posty: 3
Dołączył(a): So, 26 stycznia 2013, 15:35

Poprzednia strona

cron