emerytura

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

Postprzez Ela Kolodziejczyk Cz, 17 kwietnia 2014, 00:19

Mamy czas przedswiateczny, dla wielu czas refleksji, takze i dla mnie. I po tym calym ostatnim zamieszaniu na forum, dopelnionym odejsciem na emeryture Andrzeja, doszlam do wniosku, ze nadszedl nowy etap w zyciu KTS. I ja tez zdedcydowalam przejsc na emeryture, tzn. ogranicze sie jedynie do wrzucania obrazow do mojej galerii. Bez Andrzeja-kolorysty, swietnego, dojrzalego artysty, w pelni wierzacemu i oddanemu temu co robi, to forum poszarzalo. Jakos Andrzej byl czescia tego srodowiska, bez niego czegos mi brak.
Kiedy pomysle, ze juz nie zobacze na chacie jego:
pozdrawiam WSZYSTKICH :)

to juz nie chce tam zagladac. Na tym forum jest kilka osob, ktorych osobowosci i tworczosc lubie i podziwiam. Andrzej nalezy do tych osob.
Czas na emeryture.

Przy okazji przesylam zyczenia wesolych swiat :)
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez MPietak Cz, 17 kwietnia 2014, 07:07

Ela Kolodziejczyk napisał(a): Bez Andrzeja-kolorysty, swietnego, dojrzalego artysty, w pelni wierzacemu i oddanemu temu co robi, to forum poszarzalo. Jakos Andrzej byl czescia tego srodowiska, bez niego czegos mi brak.
Kiedy pomysle, ze juz nie zobacze na chacie jego:

Ela oczywiści podpisał bym się pod cały twoim tekstem z jednym wszak zastrzeżeniem o jakiej emeryturce ty mówisz za młoda jesteś i Ty i Andrzej .To miłe ,że wyrażasz się w ciepłych słowach o naszym koledze forumowym bo na to zasłużył swoją osobowością i wiedzą podejściem do tworzenia dał wiele razy zarówno tym co tworzy ale i słowem świadectwo wielkiego zrozumienia dla sztuki. Nie będąc często zrozumianym właściwie ; ponosiły go nerwy dawał sie ponieść emocjom ,ale kto tak nie ma ? zrobił sobie przerwę mam nadzieje jak i ja kiedyś kiedy czułem się zmęczony przepychankami z początku naszej znajomości .Każdy ma wyłącznik z którego musi skorzystać z korzyścią dla siebie rzecz jasna .Ja tam nie tracę nadziei ,ze bedę miał jeszcze okazję pogadać z Andrzejem któremu życzę zdrowego spokoju i nabrania sił potrzebnej do walki z głupotą. :)
Wszystkim uczestnikom Forum za przykładem Eli Świąteczne Życzenia Najlepszego !
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Jagoda Cz, 17 kwietnia 2014, 09:49

Elu, myślę,że nie masz racji :hmm: ...każdy na tym forum ma specyficzną , ciekawą osobowość , wszyscy tworzymy tutaj klimat . Andrzej odszedł na własne życzenie, pewnie, że szkoda , ąle dlaczego zaraz twierdzenie,że forum poszarzało .
Odradzam Ci przechodzenie na "emeryturę" :) ...zresztą na "emeryturę art. " nigdy się nie przechodzi ;) :)
Dyskutujemy, nieraz ostro, ale przecież taka jest specyfika każdego forum , a artystyczne tym bardziej wrze i to normalne , bo tutaj każdy to indywidualista.....gdybyśmy milczeli to nie działał by portal, byłaby to tylko galeria z pracami, sucha, bez ziarenka pieprzu....Ela, przecież tego nie chcesz ;) :) :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Ela Kolodziejczyk Cz, 17 kwietnia 2014, 14:43

Jagoda , Marku :)
napisze tak, na tym forum jest kilka osob ktore wywarly bardzo duzy wplyw na moj rozwoj malarski, i przypuszczalnie nie wiedza, ze gdyby nie oni. to juz dawno pedzle i farby wylecialyby przez okno. Kazdy kto maluje, wie ile to czasem kosztuje frustracji i ile jest kryzysow, znakow zapytania, radosci tez :D Wy oboje, Andrzej, Jola, Beata i kilka innych osob naprawde robicie swietna robote.
Andrzeja lubie bardzo, choc sama czasem nieswiadomie go urazalam, on poprostu wsztystko bierze zbyt doslownie. Natomiast jego malarstwo uwazam za swietne i szkoda ze jego obrazow nie mozna zobaczyc na forum.
Ja maluje dalej, tylko nie bede pisac na forum komentarzy. Taka emerytura od udzielania sie.
Nie bez powodu. Sluchajcie, to forum kiedys bylo inne, przyjazniejsze. Czasem dyskusje byly ostre, bylo obrazanie sie, ale wszystko bylo poparte argumentami, cytatami. Mozna sie z kims niezgadzac i to uzasadnic i jest ok. Nie chodzi o to zeby sobie slodzic bez konca. Ale nie bylo tak, ze ktos obrzucal kogos klamliwymi zarzutami, nie popartymi zadnymi dowodami, tylko dlatego ze mial taka ochote. Kochani, ja tu jestem pod prawdziwym imieniem, powaznie mysle o malarstwie, moje nazwisko zawsze bylo solidna firma. Nie moge sobie pozwolic, zeby ktos czytal sobie na moj temat jakies pomowienia, bezkarnie rzucane przez osobe zupelnie nie bioraca odpowiedzialnosci za to co pisze. W tym momencie to forum niewiele rozni sie od dyskusji na onecie czy interii, gdzie jeden obrzuca miesem drugiego. Jeszcze jedno, przybierajac nick nie jestesmy anonimowi. Tozsamosc mozna skontrolowac. Trzeba sie zastanowic zanim cos o kims napiszemy, zwlaszcza jezeli to jest nieprawda.
Przepraszam, ze musialam napisac ten post, ale nie pozwole sobie wejsc na glowe ;)
Ja w obecnie jestem pacyfistka we wszystkich plaszczyznach i jednego czego pragne to spokoju i normalnosci, uciekam od konfliktow :-*
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez MPietak Cz, 17 kwietnia 2014, 15:18

Skoro odniosłaś się wymieniając mnie to pozwolę sobie na kilka słów ,też biorę za nie odpowiedzialność bo podobnie do Ciebie występuje pod nazwą własną .Nie wiem bo być może nie śledzę aż tak dokładnie co kto i kiedy napisał ale nie zgadzam się na stawianie znaku równości między tym co i jak wyrażamy własne zdanie z tym sianem jakie jest na forach społecznościowych .Nie spotkałem się z obelgami ani też nie czynie takich wobec innych .Normalnym jest ,ze kazdy ma prawo do własnego osądu kazdej sytuacji jaka zaistnieje ale nie każdy potrafi się z tym innym podejściem pogodzić reagując bardzo emocjonalnie.Nie wiem Ela kto chciał wejść Ci na głowę i rzecz jasna nie pozwalaj na to bo nikt nie ma takiego prawa by czuć sie lepszym lub mądrzejszym , choć z mądrości innych warto czasem skorzystać .Jasne ,że chętnie czytałem co Andrzej ma do powiedzenia tak samo zresztą i innych o ile budziło to moje zainteresowanie i nic sie w tej sprawie nie zmieni a zarzut ,ze jesteśmy nudni pewnie cos w tym jest .Może juz nam się nie chce nie czujemy potrzeby spierania sie bo tak naprawde znamy się na tyle by wiedzieć co kto powie a to może być nudne ;) Odpocznij skoro musisz ale wpadaj a jak odsapniesz zaktywizuj się z korzyścią dla wszystkich :-*
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 17 kwietnia 2014, 15:39

co do szarzenia, nie bede sie wypowiadać w skróce trzymam zdanie JAGODY

co do przedstawiania się z imienia i nazwiska jest jak najbardziej ZA dlatego powstał dział poznajmy sie bliżej

tam przedstawiamy sie z imienia i nazwiska.
ja jako właściciel portalu KTS inaczej traktuje osoby , które w profilu podają swoje PRAWDZIWE imiona i nazwiska , adres zamieszkania ( np. potrzebny do wysyłania dyplom) niż osoby piszace jakieś głupoty ……np Nibylandia , Ho no lulu , itp albo pisza Londyn , a IP pokazuje Gdańsk pttk . Ja mam taki sam stosunek do tej osoby jak ta osoba do KTS.

Forum , KTS jest miejscem promującym artystów i tym, którym na tym zależy przedstawiają się: albo w NIku, allbo w profilu, albo w dziale …..

wpiszcie swoje imię i nazwisko w google to zobaczycie ile jest winików z Klubu Twórców Sztuki.
Ja na "emeryture" sie nie wybieram. KTS też nie - to jest pociag do którego ludzie wsiadaja jadą tak długo jak chca , wysiadają , a wsiadaja inni ……………………….
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez muszka111 Cz, 17 kwietnia 2014, 16:41

Lamka ma rację...każdy jest wolny w swoich poczynaniach i swoich fochach...zostają w tym pociągu Ci co umieją innych brać takimi jakimi są...i umieją wprowadzać pokój tam gdzie iskrzy...

jesteśmy wrażliwi i drażliwi...i trzeba nauczyć się z tym żyć...choć ciężko... :-*
Avatar użytkownika
muszka111
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 1832
Dołączył(a): Cz, 17 grudnia 2009, 03:13

Postprzez Jagoda Cz, 17 kwietnia 2014, 16:54

Podoba mi się z tym pociągiem...mam nadzieję , że to "Piękna Helena " ciągnie ten skład :) :) ;)
Ela, daj sobie spokój, ciekawie malujesz, masz prace rozpoznawalne i po co Ci przejmować się "czymś tam", czy "kimś tam".
Nie zgadzam się ,że forum jest nudne. Jest tematyczne i to już gwarantuje brak nudy, skupia osoby zainteresowane sztuką , a ta nigdy nie była i nie będzie nudna. Tutaj są ludzie już "wyselekcjonowani" , oj , może to brzydko zabrzmiało, ale wiecie o co chodzi. Wiemy o czym rozmawiamy, nie pokazujemy "pomalowanych pazurów" co ma miejsce na innych forach typu fb. KTS to "wyższa półka" wśród zalewających internet portali.
Dla mnie to ciekawe miejsce, chętnie tutaj zaglądam........a ,że są czasem dyskusje ostrzejsze , nieporozumienia....ot życie po prostu , nawet w najlepszych rodzinach są ;) :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Ela Kolodziejczyk Pt, 18 kwietnia 2014, 10:36

Odpowiem do Wszystkich zbiorowo.
Z mojej strony to zaden foch.
Nie mam nic przeciwko wolnosci wypowiadania sie (o ile nie pisze nieprawdy), kazdy ma inny charakter i sposob wypowiadania sie. Chodzio co innego. Problem jest w tym, ze zawsze jak ktos pytal, gdzie moze zobaczyc moje obrazy, podawalam ta strone. Sporo osob na ktorych w rozny sposob mi zalezy, zaglada tu, i przykro mi sluchac zapytan, dlaczego np. tak ostro zostal potraktowany post Rafala, o co tu chodzilo? Co mam mowic, ze zadal pytanie i umiescil linka? To nie moje forum, i nie posiadam zadnego prawa ingerowania w zwyczaje panujace na nim, jestem tylko zwyklym uzytkownikiem. Ale czuje sie niezrecznie, i nie chce zeby ktos sobie wypaczal opinie na moj temat.
Mnie tez nie jest wtedy sympaycznie i nie mam ochoty sie tlumaczyc.
Chce jedynie, zeby ktos, kto pisze cos na moj temat, cytowal moje wypowiedzi, a nie dodawal mi cos czego nigdy nie napisalam.
Tyle. Ja tego forum zmieniac nie zamierzam i nie chce. Poprostu wklejalam tu obrazy. Pisze to wylacznie w celach wytlumaczenie sie przed kilkoma osobami wchodzacymi tu goscinnie, zeby zobaczyc moje malarstwo. Ludzie sa rozni, jednym nie zalezy na opinni innych, drugim tak.
Avatar użytkownika
Ela Kolodziejczyk
 
Posty: 574
Dołączył(a): Śr, 19 grudnia 2012, 22:46

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 18 kwietnia 2014, 10:42

Andrzej nie chce emerytury i wraca
tylko nie wiem jak mu przywrócić posty???
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Następna strona