Platforma promująca kulturę

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 21 gości

Postprzez MPietak Wt, 24 lutego 2015, 08:19

vengo napisał(a):Cieszyć się z antypolskiego filmu ?
To jest dopiero ciemnota.

gdyby nie przyjąć tego co napisałeś za żart :hmm: świetnie byś się wpisał w to o czym mówisz :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez vengo Wt, 24 lutego 2015, 09:12

MPietak napisał(a):

gdyby nie przyjąć tego co napisałeś za żart :hmm: świetnie byś się wpisał w to o czym mówisz :-P


Masło maślane ?
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez wakai Wt, 24 lutego 2015, 13:45

na jakim kanale leją taka ideologię?
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Postprzez vengo Wt, 24 lutego 2015, 15:37

wakai napisał(a):na jakim kanale leją taka ideologię?


Spróbuj się skoncentrować i złożyć myśli w logiczną, spójną całość, bo póki co, to podejrzewam, że nawet sam nie wiesz w związku z czym napisałeś to, co napisałeś powyżej...
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez MPietak Wt, 24 lutego 2015, 16:46

vengo napisał(a):Cieszyć się z antypolskiego filmu ?
To jest dopiero ciemnota.
:lol: :lol: :lol:

by ktoś tak oświecony jak twoja persona mógł zrozumieć powiem jaśniej Sam ten wpis wpisuje Cię świetnie do ciemnogrodu o którym wspominasz .Nie ma tu nic śmiesznego ale godnego pożałowania skoro to nie był jedynie niewinny żart .Pewnie moje wyjaśnienie nie zadowoli twojej inteligencji ale nie wszyscy są inteligentni tak jak Ty ,no ja na pewno nie więc nie spodziewaj się rozumniejszych wypowiedzi od kogoś tak nieskładnie składających swoje myśli jakoś mam trudności z ich formowaniem chyba ? :-P :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Beata Wt, 24 lutego 2015, 17:39

Jak ja lubię jak ludzie we wszystkim doszukują się problemów...

Tak zwyczajnie, po prostu cieszę się z sukcesu rodaków :dance:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez vengo Wt, 24 lutego 2015, 17:42

Chłopaku malowany, kto jak nie ty wypalił o " ciemniakach i antysemitach" w dodatku w poście, który adminka uznała za kryptoreklamę??? Jest grupa ludzi bezkrytycznie znoszących rzeczywistość w taki sposób, jak to przekazują media głównego nurtu. Jesteś w nim - płyniesz na tej fali i świetnie wpisujesz się w ten nurt. Dlatego mam dla ciebie propozycję. Zacznij malować swoje obrazy o dobrych Żydach i antysemickich, złych Polakach. Przestaniesz wtedy płakać, że nie sprzedałeś żadnego obrazu. Nagle staniesz się rozchwytywanym artystą o ugruntowanej pozycji na rynku sztuki malarskiej, o niezliczonej ilości wystaw w niezliczonej liczbie miast i krajów. Będziesz tzw. autorytetem o niesłychanej wrażliwości. Wystarczy, że to zrobisz zgodnie z panującym szkalującym Polaków trendem. Jak twoja "Ida".

Ps. Mam też propozycję, jak to zrobić. Tu masz wskazówki, ucz się od mistrzów :

https://www.youtube.com/watch?v=DSVPYV4bZwI
Ostatnio edytowano Wt, 24 lutego 2015, 17:48 przez vengo, łącznie edytowano 1 raz
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez vengo Wt, 24 lutego 2015, 17:47

Beata napisał(a):Jak ja lubię jak ludzie we wszystkim doszukują się problemów...

Tak zwyczajnie, po prostu cieszę się z sukcesu rodaków :dance:


Pozostaje tylko współczuć takich sukcesów.

Beato, chętnie nakręcę film o twoich przodkach antysemitach mordujących Żydów podczas wojny.
Kiedy mogę przyjechać z ekipą ?
Serio mówię, chcę Oskara 8)
vengo
 
Posty: 95
Dołączył(a): So, 20 września 2014, 11:25

Postprzez MPietak Wt, 24 lutego 2015, 18:03

vengo napisał(a):Chłopaku malowany, kto jak nie ty wypalił o " ciemniakach i antysemitach" w dodatku w poście, który adminka uznała za kryptoreklamę??? Jest grupa ludzi bezkrytycznie znoszących rzeczywistość w taki sposób, jak to przekazują media głównego nurtu. Jesteś w nim - płyniesz na tej fali i świetnie wpisujesz się w ten nurt.

No nie mogłeś się bardziej postarać a nie włazić w wytarte buty polskiego antysemity .Myślałem a wręcz bałem się ,ze mam o to przed sobą kogoś kto mnie zaskoczy swoją elokwencją a tu ???? z tym chłopakiem tez jakoś Ci nie wyszło jeśli już to bardziej mnie pasowało by tak odnieść się do ciebie bo mój syn jest pewnie starszy od ciebie. Nie wiedziałem ,że chcesz mi świadczyć usługi psychoanalityczne ale wybacz nie nadajesz się jestem zbyt skomplikowanym przypadkiem jak dla ciebie Nie mart się o moje malowanie ma się tak dobrze jak ja i nie maluje a maziam a to różnica :-P Co do politycznych wydźwięków nie mam zamiaru się odnosić po za jednym widać ja jestem w jakimś jednym nurcie ? a teraz przynajmniej wiem w jakim nurcie jesteś ty sam mam brata z tego samego co ty nurtu i jest mi za niego wstyd za Ciebie Nie .Linku nawet nie otworze by się przekonać czym się karmisz mogę to sobie wyobrazić :-P :-P :-P trzy jęzory konczą moją dyskusje z tobą
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 24 lutego 2015, 19:23

nie politykujcie, bo sprawa semityzmu jest jak wiary, DO DELIKATNA SPRAWa każdego , film dostał oskara i sie cieszę. a czy zgadzam się z treścią czy nie , to już inna sprawa.
to tak jak by mnie ktoś spytał płacze z powodu Ukrainy - nie nie płacze, bo znam historię ……

tak więc , nie skaczcie sobie do oczu, bo to Nic nie da.
Każdy z Was ma własne na ten temat zdanie i to na tyle
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron