Rysunek Dariusza Kalety dla Dominika

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 13 gości

Postprzez baggio84 Pt, 14 października 2016, 22:04

no nic, biorę się jednak za wystawienie rysunku, bo tu ani widu ani słychu jakiegoś odzewu, a następnie powrzucam linka do aukcji gdzie się da, także tutaj, mimo poczucia delikatnego 'betonu', na jaki natrafiłem :P więc jeszcze się "usłyszymy" ;)

pozdrawiam
baggio84
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr, 28 września 2016, 17:19

Postprzez MPietak So, 15 października 2016, 09:09

baggio84 napisał(a):no nic, biorę się jednak za wystawienie rysunku, bo tu ani widu ani słychu jakiegoś odzewu,, mimo poczucia delikatnego 'betonu', na jaki natrafiłem

pozdrawiam

nie wiem czego sie spodziewałeś ? występujesz jako osoba fizyczna masz rysunek który chcesz sprzedać jaki ? wszyscy zobaczyli i pewnie wielu akurat tu mogło by sobie sprawić samemu rysując podobny .Mówiliśmy ,że to nie najlepsze miejsce do szukania zainteresowania takimi pracami.Gdybyś występował jako osoba prawna z ramienia fundacji i zwrócił sie o ewentualną pomoc zwracając się do Admina by ogłosiła na forum prośbę fundacji by wesprzeć ją w jakiejś akcji czy to pracami czy wsparciem finansowym mógł byś oczekiwać być może odzewu ,a tak :-?

====================================================================================================

Niestety dzieci potrzebujących pomocy w przyszłości może być więcej za sprawą obecnej władzy tak mi przyszło do głowy i niestety nie wszystkim da sie pomóc. :( mimo to warto próbować
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez baggio84 So, 15 października 2016, 13:47

cały czas troszkę mylnie zostają odebrane moje intencje, bo ja sprzedać go tu nie chce, ani też nie proszę o wsparcie finansowe - mój błąd, teraz już wiem, ze powinienem inaczej podejść do tematu i najpierw zorganizować aukcje (tzn. fundacja ją zorganizuje) a potem ją rozpowszechnić. Dlatego teraz już to zrobiłem i piłeczka po stronie fundacji.

czego się spodziewałem? m.in. wskazówek, troszkę pokierowania, bo sztuka to nie moje klimaty, nie będę ukrywał. Czego się spodziewałem? no mniej więcej choćby tego co właśnie napisałe(a)ś... to już dla mnie dużo i cenna informacja/wskazówka. Niby nic a dla mnie dużo :)
baggio84
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr, 28 września 2016, 17:19

Postprzez baggio84 Wt, 29 listopada 2016, 00:16

Witam ponownie :)

troszkę to trwało ze względów formalnych, ale w końcu udało mi się rozpocząć aukcję charytatywną dla syna, na której licytujemy wspomniany i pokazany powyżej rysunek Pana Dariusza Kalety.

W związku z powyższym moja pierwsza prośba do osób, które tu zajrzą o udostępnianie aukcji - nawet jeśli nikt tutaj obecny nie będzie nią zainteresowany, to może akurat wie, gdzie można by namiary na aukcję udostępnić, by dotrzeć do osób potencjalnie zainteresowanych. Wierzę, że droga pantoflowa może zdziałać cuda :) Z góry serdecznie dziękuję.

A druga prośba do Admina czy byłaby taka możliwość aby moją prośbę/aukcję jakoś wesprzeć - nie wiem osobnym tematem, apelem na forum? Jeśli byłaby taka opcja byłbym naprawdę wdzięczny.

Oto i aukcja:
http://charytatywni.allegro.pl/rysunek-dariusza-kalety-i3824013

pozdrawiam
Artur
baggio84
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr, 28 września 2016, 17:19

Postprzez Beata Wt, 29 listopada 2016, 11:09

Trzymam kciuki :ok: Powodzenia.
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez baggio84 Wt, 29 listopada 2016, 17:48

dzięki Beata :) przyda się i to bardzo...
baggio84
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr, 28 września 2016, 17:19

Postprzez Beata Cz, 1 grudnia 2016, 11:52

baggio84 napisał(a): przyda się i to bardzo...


Przyda się i to bardzo :D Tym bardziej, że sami coś słabo przygotowaliście się do aukcji.

1. Na stronie Dominika brak informacji o aukcji
2. Na FB Dominika brak informacji o aukcji
3. Samo podanie linku nic nie daje. Nie zainteresuje to oglądających po za tym wiele osób w ogóle nie wchodzi w linki. Musisz odbiorcę najpierw zainteresować na tyle, aby chciał kliknąć. Na waszych stronach nawet marnego linku nie ma.
4. Na allegro można sobie polubić albo skopiować link a tu czytaj pt.3


Czas ucieka kilka dni z aukcji przeleciało a Wy nie zrobiliście nic, aby umożliwić innym pomoc w przepływie informacji (czytelnej informacji!). Nie może być tak, że komuś ma zależeć bardziej niż Wam.

Pozdrawiam i powodzenia na które czasami trzeba i samemu zapracować ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez baggio84 Pt, 2 grudnia 2016, 16:19

Przyda się i to bardzo :D Tym bardziej, że sami coś słabo przygotowaliście się do aukcji.

(...)

Czas ucieka kilka dni z aukcji przeleciało a Wy nie zrobiliście nic, aby umożliwić innym pomoc w przepływie informacji (czytelnej informacji!). Nie może być tak, że komuś ma zależeć bardziej niż Wam.

Pozdrawiam i powodzenia na które czasami trzeba i samemu zapracować ;)



Wczoraj miała się tym żona zająć, ale z tego co wiem zrobiła to dopiero dziś... ale postaram się wzbogacić te wątki.

i uwierz mi, że akurat słabego przygotowania zarzucić mi nie można - oczywiście na miarę mojej wiedzy i możliwości w tym temacie (a nie ukrywałem i nie ukrywam, że to dla mnie nowość, a już tym bardziej aukcja jakiegoś rysunku/obrazu). I choć może moich działań nie widać, to 'uderzyłem' w wiele miejsc próbując na ile się da rozpowszechnić aukcję, a przy tym odbiłem się od wielu ścian, nie otrzymując nawet odpowiedzi, czego najbardziej nie potrafię zaakceptować i zrozumieć - bo jak już nawet tu wspominałem, wolę usłyszeć chociażby "SPADAJ".

Dostałem w poście wskazówkę, żeby zorganizować aukcje i najwyżej poprosić Admina o pomoc o jakiś osobny wątek, nagłośnienie tutaj trochę mojej aukcji, więc tak zrobiłem. Ale nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Czy jest jakieś inne miejsce, w którym mogę się do Admina o to zwrócić?

Tak więc naprawdę dzięki za radę i wskazówkę Beata, bo każda jest dla mnie istotna :) w tej kwestii faktycznie nastąpił lekki poślizg. Ale chyba mało komu tak zależy jak nam... uczymy się... i staramy się na to "powodzenie" zapracować.

pozdrawiam :)
baggio84
 
Posty: 11
Dołączył(a): Śr, 28 września 2016, 17:19

Poprzednia strona