smak cierpienia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 22 gości

Postprzez oldmalarz So, 20 lutego 2010, 00:20

No nie zupelnie.. ale takie myslenie moze wyjsc osobie ktora wlasnie tego rozumu nie zawsze uzywa
bardzo szuflatkowa ocena typowa dla kobiety..

. z twoich wczesniejszych wypowiedzi wywnioskowalam, ze myslisz hormonami i emocjami.. tylko tyle.
bardzo daleko wysuniete wnioski i bardzo okrojone..

]

Ja, myslac 'instynktami macierzynskimi ' (to w ogole mozliwe??!) a czy dzieci bocian przynosi..?

wlaze tylko na tego ktory bedzie chcial zbudowac fundamenty do dojrzalego zwiazku :mrgreen:a dojzrały zwiazek na czym sie opiera ;) ..? nie na kasie.. ( nie jest to pzrykre..?) :?


mysle kasa?? a tak sie da? :|[/quote]
........ no własnie
oldmalarz
 

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 lutego 2010, 00:22

chyba jestem zmeczona , bo nic nie kumam
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Natalia So, 20 lutego 2010, 00:30

Ale spokojnie :) forum sie zatrzeslo od tego cytowania. ja odpowiedzialam na wiele twoich zdan dot zwiazkow opierajacych sie tylko na fizycznym kontakcie, Ty natomiast skrytykowales mnie za materializm po jednym zarcie , ktory z materializmem nie mial nic wspolnego :lol:
instynkt to nie myslenie tylko odruch, moj zwiazek opiera sie na milosci, przyjazni, zaufaniu i nieustannym wsparciu z drugiej strony. i uwazam go za dojrzaly, choc kasa nam z kieszeni nie wypada

Lamka, ja to samo, juz stracilam rachube o czym byl post
Avatar użytkownika
Natalia
 
Posty: 13
Dołączył(a): Pn, 1 lutego 2010, 23:03
Lokalizacja: UK, Lancashire

Postprzez oldmalarz So, 20 lutego 2010, 00:32

Lamka napisał(a):chyba jestem zmeczona , bo nic nie kumam


pzreciez to proste faceci sa tacy jacy sa i kobiety sa takie jakie sa idealizowanie której ze stron i udawanie ze jedna jest gorsza a druga lepsza to chyba troche nie tego..
dlaczego piociąg fizyczny ma byc ble a uczucie cacy ..skoro tak jest i juz i tego sie nie zmieni jak swiat swiatem..

dlaczego ma facet kłamac ze interesuje go miłosc jak tak nie jest ....
dlaczego kobieta ma kłamac ze nie ma instynktu maciezynskiego jak tak nie jest ..
i tak jest swiat zbudowany ..
dlaczego artysta ma gadac głupoty ze nie potzrebuje jesć ani pic ..ile tak wytarzyma tydzien miesiac a potem do piachu ..
dlaczegoo mamy okłamywac siebie ze nie potrzebujemy kasy zeby zapłacic za prąd nakarmic dziecko zcy kupic paliwo do samochodu ..
po co oszukiwac siebie i innych skoro nastepstwen tego w pózniejszych latach jest nasze własnie cierpienie..
oldmalarz
 

Postprzez oldmalarz So, 20 lutego 2010, 00:34

Natalia napisał(a):Ale spokojnie :) forum sie zatrzeslo od tego cytowania.

jak w grobie ;) nic sie nie zatrzesło ...to jest spokojna i gzreczna dyskusja ..(choc potrzfie sie wkuzryc o czym wiedza nieliczni) w tym wypadku daleko do tego .. ;) ;)


Natalia napisał(a): instynkt to nie myslenie tylko odruch,

bardzo kosztowny odruch..
Natalia napisał(a): zwiazek opiera sie na milosci, przyjazni, zaufaniu i nieustannym wsparciu z drugiej strony. i uwazam go za dojrzaly,

(celowo zlikwidowłem słowo MÓJ by nikogo nie dotknąć.. )...bo słowo ZAUFANIE jest bardzo mylnym słowem w zwiąku szcególnie jesli dotyczy mężą.. ;)
Ostatnio edytowano So, 20 lutego 2010, 00:42 przez oldmalarz, łącznie edytowano 3 razy
oldmalarz
 

Postprzez Galandir So, 20 lutego 2010, 00:35

tendencyjna pogadanka i same oczywistości plus Oldkowskie morały xD takiego forum to w innej galaktyce dopiero znajdzies xD
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 lutego 2010, 00:35

JA NIE cierpie tego bezpłciowego - zimnego cytowania - chciałam to zlikwidować, ale niestety jest to w systemie i nic nie poradzę . Po co cytuwać- kazdy wie co napisał
Dla mnie cytowanie to takie prokuratorskie miałam na to inne słowo ale mi sie pokęciło ,a w cholere hehe :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 lutego 2010, 00:36

Oldek jak to Oldek , my go znamy i wiemy , a nowi klubowicze musza poznać :o :o :o :o :o :o
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 20 lutego 2010, 00:38

mnie nie jest nic w stanie zaszokować nawet różowy słoń w mojej sypialni :lol:

ups W KUCHNI W KUCHNI

no ale co z tym cierpieniem?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz So, 20 lutego 2010, 00:44

Lamka napisał(a):
no ale co z tym cierpieniem?

wymysł i nadinterpretacja w celu marketingu najogólniej biorąc...i tyle
oldmalarz
 

Poprzednia stronaNastępna strona

cron