plakatowe dyskusje

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 27 lutego 2010, 00:33

post mi zginąła ale powtórzę
Gali uwazasz że bajerki i literki nie załatwia sprawy , no cóż teraz powiem nieładnie
kto z nas ma wieksze doświadczenie w tym jak robić kasę i jak załatwić sprawę ...... bo piszesz ze to sprawy nie załatwia
kto z nas wie lepiej CO....?.......
PRZEPRASZAM NIE POWINNAM , ale w tym wypadku Gali nie zjadłeś wszystkich madrości

jedyne czego bym unikała to kształtów krzyzy
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez oldmalarz So, 27 lutego 2010, 00:37

o czym tu deliberowac ..jerzus pzrynajmniej wzioł sie do działania.. :?

Gali działaj ..!!!!!!!! sprzedawaj!!!!!!! Rob kase!!!!!! a nie pomagaj innym bla bla bla czy cos w tym rodzaju ..
do roboty i liczenia kasy pzryjacielu ..
mów nam tu zaraz ile sprzedałes ile masz amówien i ile wódki na plenerze z tego tytułu postawisz ..a nie tam jakies cos tam.. ;) ;)


avatar masz znowu radosny i podnoszacy na duchu.. ;) adekwatny bardzo do twojej wiary w ludzi.. ;)
Ostatnio edytowano So, 27 lutego 2010, 00:41 przez oldmalarz, łącznie edytowano 2 razy
oldmalarz
 

Postprzez Galandir So, 27 lutego 2010, 00:37

ja napisalem swoje zdanie. a tak sie zlozylo ze czasem pomagam dla znajomej ktora ukonczyla reklame w przygotowaniu folderów i banerów i takie tam ble ble ble. skoro jerzus pytal a mnie sie neguje to pozostaje nic innego jak juz nic nie pisac w tym poście :)


FINE
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 27 lutego 2010, 00:38

Gali , skrytykowałeś moja wypowiedź no to odpisałam
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 27 lutego 2010, 00:39

a ty od razy sie obrazasz
tobie wolno krytykować a jak ciebie ... to zabierasz zabawki .....
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir So, 27 lutego 2010, 00:42

j anie krytykuje tylko wyrazam zdanie bo Jerzus pytał :) a ty mnei atakujesz ze nie mam racji :) ja sie ciebie Lamka nie pytalem tylko jego. gdybym chcial zapytac sie twojej opini to bym zapytal : Lamka a co sadzisz o moim podejściu do tematu ;)

a jesli chodzi lamka o to ze ciebie krytykowalem to wybacz ale cos chyba sie ci pomyliło. ja tylko napisalem NIE NIE NIE.
OLDEK a ty juz zamilcz . awatar mi sie podoba i jest bardzo radosny. jak nie lubisz czarnego chumoru tylko seriale dla mocherów to nie mamy o czym gadać ;)

ps.s nie czuje sie obrazony


I JUZ Q...A nie róbmy syfu na temacie u Jerzusa bo to ma byc pomoc a nie p...... ciągodruty!
Ostatnio edytowano So, 27 lutego 2010, 00:46 przez Galandir, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 27 lutego 2010, 00:45

chyba zacytuje , Oldek czasem ma racje , bo już zapomniałes jak mnie w poscie napomniałeś ze ie mam racji , dlatego to napisałam
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska So, 27 lutego 2010, 00:46

Galandir napisał(a):nie nie nie. mnie odstrasza acz pomysl godny uwagi. trzeba go tylko rozwinąc. Lamio czcionka z bajerami niczego nie zalatwi.



a dlaczego nie ? a skad to wiesz?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Galandir So, 27 lutego 2010, 00:48

to nie byla krytyka tylko moja opinia poparta wiedza przekazaną mi od znawcy i fachowca.
no comment
Avatar użytkownika
Galandir
 
Posty: 729
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 22:07

Postprzez oldmalarz So, 27 lutego 2010, 00:49

Galandir napisał(a):j
i jest bardzo radosny. jak nie lubisz czarnego chumoru tylko seriale dla mocherów to nie mamy o czym gadać ;)
nie lubie seriali dla moherów ani dla mocherów.. czyli co mamy o czym gadac..bo ja lubie seriale dla seksistów i gejów.. ;) ty pewnie też.. ;)

Galandir napisał(a):ps.s nie czuje sie obrazony

no costy nie rób nam tego ..tak sie staramy a ty idziesz w zaparte.. :twisted:

Galandir napisał(a): wiedza przekazaną mi od znawcy i fachowca.

gali jem własnie kolacje chcesz bym sie udławił.. :mrgreen:
Ostatnio edytowano So, 27 lutego 2010, 00:50 przez oldmalarz, łącznie edytowano 1 raz
oldmalarz
 

Poprzednia stronaNastępna strona