Zmarł Wojciech Siemion

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 4 gości

Postprzez rudiart Cz, 20 maja 2010, 19:58

Dziekuję :)
Hej! :ok:
Rudi
rudiart
 

Postprzez MPietak Śr, 23 czerwca 2010, 08:41

W SOBOTE ZMARŁA ELA CZYŻEWSKA Aktorka filmowa i teatralna m.i. zagrała Gdzie jest Generał ,Małeństwo z Rozsądku,i wiele innych. Moja starsza koleżanka,była wychowanka Domu Dziecka w Konstancinie skąd ją znam choć dzieliła nas spora różnica wieku. Odwiedziła nasz bidulec gdy byłem już w 7mej klasie a ona była uznaną aktorką.Bardzo ciepło ją wspominam została na zawsze w moim sercu.Dorobek artystyczny jaki po sobie zostawiłaś nie pozwoli o Tobie zapomnieć. CZEŚĆ ELU........................................................ :(
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez szczekan Śr, 23 czerwca 2010, 13:27

MrPietak, nie wiem czy słyszałeś o Bogdanie Łyszkiewiczu liderze grupy Chłopcy z Placu Broni... Właśnie dziś mija 10 rocznica jego śmierci. To był taki polski John Lennon…
Warto się zastanowić nad treścią jego piosenki, którą wklejam… Zdaje się, że nie wszyscy zdają sobie sprawę co oznacza pojęcie

WOLNOŚĆ

http://www.youtube.com/watch?v=iHL_xG_0ZDU

Pozdrowienia dla rozumnych
V
szczekan
 

Postprzez MPietak Śr, 23 czerwca 2010, 13:56

Nie jestem burakiem ale wybacz to nie moje pokolenie w czsie kiedy chłopaki tworzyli ponieważ byłem w średnim wieku walczyłem o byt dla rodziny poza granicą. :o :dobani: PRZYZNAJE ŻE NIE ZNAM TEJ KAPELI.Zyjąc w pośpiechu i ciągłej pogoni niestety omija nas wiele, nigdy nie do nadrobienia. :(
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez MPietak Cz, 1 lipca 2010, 13:30

Dziś znowu przeczytałem wzmiankę o Św.p.Eli ten który pisał o niej nawet nie zadał sobie trudu by dociec prawdy.Zostawił sprawę zamkniętą że Ela wstydziła się swojej rodziny, nie wyjaśniając co mogło być tego przyczyną.Epizod z życia że było się w domu dziecka na zawsze ciąży w pamięci,Ela widać nigdy nie poradziła sobie z tymi emocjami.Zapewne bała się odrzucenia przez środowisko.To pokazuje jak głęboko ten fakt pozostawił na zawsze w pamięci niestrawiony ból i żal.Pismaki jeśli nie stać was na rzetelność przekazu zostawcie dziewczynę w spokoju.Szukajcie pieniędzy w innych tematach.PRZEPRASZAM nie mogłem powstrzymać irytacji. :-x :-x :-x
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia strona

cron