Chciałbym rozrysować pokój.

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 15 gości

Postprzez Krakusia N, 6 czerwca 2010, 10:01

Hendrix OK. Marley coś Ci nie wyszedł, byłam kiedyś jego fanką :) Ten uśmiech ma zbyt kobiecy, jakiś taki mało podobny i dredy zbyt się zlewają. Popracuj nad tym. Jakiej wielkości chcesz mieć to malowidło? Napisz proszę.
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez karol16 N, 6 czerwca 2010, 17:25

Oj jakiej wielkości nie wiem dokładnie ale jakoś tak na środku ściany (od lewej i od prawej) Na całą wysokość chyba to będzie jakieś wysokość 150cm, a na szerokość 140cm jeśli nic nie pomyliłem :)
karol16
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 2 czerwca 2010, 10:05

Postprzez Krakusia N, 6 czerwca 2010, 18:28

Cała ściana, czyli duży. To właśnie chciałam wiedzieć.

Według mnie najlepiej będzie jak na całą tą jedną ścianę nakleisz tapetę papierową i będziesz malował zwykłym czarnym tuszem kreślarskim (kosztuje ~5 zł w sklepie papierniczym). Wybór tapety w/g uznania. Może być bała, w drobne wzorki lub np. czerwona. Wybór jest ogromny więc dobrze przemyśl. Możesz także nakleić tapetę zmywalną, ale najpierw sprawdź na małym ścinku czy tusz będzie się jej trzymał. Gdyby tusz zbijał się takie krople (jak oka na rosole) lub gdy chcesz malowidło wielokolorowe to musisz kupić czarną farbę akrylową (oraz potrzebne kolory na sztuki) w sklepie dla plastyków w takiej tubie jak pasta do zębów, kosztuje ok 10 zł (zależy od firmy). Ta farba akrylowa będzie trzymać. Nie używaj farb olejnych np. takich do malowania samochodów lub płotu bo zawierają toksyczne składniki i możesz się zatruć.
Oczywiście najpierw zrób szkic ołówkiem.
Pisz jak masz pytania i czekam na fotorelacje :)
Krakusia
3...
2.
3..

3...
2.
3..
 
Posty: 1013
Dołączył(a): Śr, 28 października 2009, 19:08
Lokalizacja: Kraków

Postprzez karol16 N, 6 czerwca 2010, 20:08

Ok dziękuję bardzo za pomoc. Szczególnie Krakusi ;) Fotorelacja trochę potrwa bo dopiero po wakacjach się tym zajmę jak pokój swój będę miał. Pozdrawiam :-*
karol16
 
Posty: 19
Dołączył(a): Śr, 2 czerwca 2010, 10:05

Postprzez Kate Pn, 7 czerwca 2010, 08:48

eee, to po wakacjach może Ci się jeszcze dziesięc razy odwidzieć:)
Avatar użytkownika
Kate
.
1.
2...
moderator

.
1.
2...
 
Posty: 339
Dołączył(a): So, 31 października 2009, 09:47

Poprzednia strona

cron