książki warte polecenia

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 8 gości

Postprzez olgaannahm Wt, 18 października 2011, 23:38

Ale książkę czyta się cudownie..zresztą jak wiele innych niby-biograficznych. Ja uwielbiam "Udrękę i Ekstazę" a nie wiadomo ile w niej prawdy.... ;)
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez olgaannahm Wt, 18 października 2011, 23:45

O właśnie Krysia ją poleca, teraz przeczytałam, ale nie znam " Bezmiaru Sławy" - zaraz poszukam...
:dance: Uwielbiam czytać, tylko, że czytam dotąd aż skończę i cierpią różne inne zajęcia. Ale cudownie jest przenieść się w inny świat.
Tak jak "O północy w Paryżu" u Woody Allena - widzieliście? Wspaniały...
;)
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez columb26 Wt, 18 października 2011, 23:51

a ja tego nie znam :( nie miałem okazji przeczytac, ale postaram sie nadrobic zaległosci :)
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez Jagoda Śr, 19 października 2011, 17:50

...dzięki dziewczyny, przeczytam na pewno...
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Krysia karo konin Śr, 19 października 2011, 19:02

Jadziu,jak będziesz chciała,to Ci pożyczę "Lisinkę".
Daleko nie masz do Konina.
Zapraszam. :-*
Krysia karo konin
 

Postprzez Beata Śr, 19 października 2011, 19:06

Krysia karo konin napisał(a):Jagoda,będziemy miały tę sama książkę na tapecie.Kupiłam ją dosyć dawno.Czekała w kolejce.Ktoś polecał w klubie,jako ciekawą. ;)


"Skandale i wandale" zawiera wiele ciekawostek na temat powstawania i losów obrazów :ok:

Obecnie czytam "Słoneczniki" oraz "Lot wyobrażni", który też czekał na swoją kolej ;) Czytam na zmianę raz jedną raz drugą...miałam dylemat za którą zabrać sie pierwszą :D

"Słoneczniki" jest to opowieść o życiu Van Goga pisana z punktu widzenia zakochanej w nim prostytutki.
sloneczniki.jpg
sloneczniki.jpg (19.43 KiB) Przeglądane 7483 razy
Inna niż pasja życia, ale czyta się fajnie, takie romansidło Van Goghowe :D


"Lot wyobraźni" - rewelacyjna biografia Leonarda da Vinci, pełno w niej opisów dzieł,fragmentów z Kodeksu Atlantyckiego i przyblizenia miejsc oraz ludzi z którymi miał styczność. Znajdują sie też opisy technik stosowanych przez Leonardo. Książkę zostawiłam w pracy...jutro poszukam i wstawię fragment, który strasznie mnie rozbawił ;)
lot wyobrazni.jpg
lot wyobrazni.jpg (14.29 KiB) Przeglądane 7483 razy
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Krysia karo konin Śr, 19 października 2011, 19:17

Beatko,już sobie spisałam tytuły i autorów.
Żeby zaoszczędzić na książkach,które moim zdaniem są za drogie,zapisałam się do biblioteki.
Udało mi się dzięki temu zaoszczędzić trochę pieniędzy.Zaraz sprawdzę,czy mają na stanie.
Ale są pozycje,które muszę mieć na półce i to w twardej oprawie.Mam fisia na punkcie ładnie oprawionych książek.
Krysia karo konin
 

Postprzez Beata Śr, 19 października 2011, 20:42

Krysia karo konin napisał(a):Ale są pozycje,które muszę mieć na półce i to w twardej oprawie.Mam fisia na punkcie ładnie oprawionych książek.


Też mam taką słabość, lubię też wracać do książek lub pewnych fragmentów, które mnie zainteresowały dlatego są takie które muszę mieć na stałe. Z biblioteki i życzliwych duszek też korzystam ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Beata Śr, 19 października 2011, 20:46

olgaannahm napisał(a):O właśnie Krysia ją poleca, teraz przeczytałam, ale nie znam " Bezmiaru Sławy" - zaraz poszukam...


Rewelacyjna jak wszystkie inne pozycje tego autora :ok:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Krysia karo konin Śr, 19 października 2011, 20:55

Polecam Wam książki z drugiej ręki.Często na allegro można wyhaczyć po dobrej cenie.
Nowej "Udręki"na razie się nie kupi.Szukajcie okazji,są różne wydania.Nawet z ciekawymi zdjęciami.
Krysia karo konin
 

Poprzednia stronaNastępna strona

cron