Czy bezmyślnie idzemy za modą

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 10 gości

Postprzez Indygo Pn, 21 marca 2011, 21:25

można na komódce :D a zdjęcia pochodzą ze sklepu Giddy Spinter, możesz je miec za jedyne 60 $ średnio, bo ten magnoliopodobny jest za 72 $ a kolczaste kaktusy i za 25 $ dostaniesz. Ale jako pomysł, do wzięcia, tylko skąd takie szpile pleksiglasowe wziąc....
Indygo
 

Postprzez Beata Pn, 21 marca 2011, 21:46

Indygo napisał(a): tylko skąd takie szpile pleksiglasowe wziąc....


W tym problem ;) może ktoś z forum potrafi coś takiego wykonać ? Roślinkami nie jestem zainteresowana, zależy mi na oryginalnych osłonkach. Jeśli macie jakieś oryginalne pomysły na osłonki,donice, robicie tego typu rzeczy i wystawiacie faktury, chętnie zapoznam się z ofertą ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Irranea Blathin Pn, 21 marca 2011, 21:49

Indygo napisał(a): Ale jako pomysł, do wzięcia, tylko skąd takie szpile pleksiglasowe wziąc....

zajrzyj do pierwszego lepszego gotyckiego sklepu. z bardziej popularnych: http://www.gothicdream.eu/index.php?main_page=index&cPath=21_28
albo na allegro wpisz nazwę heels:
http://allegro.pl/wyjatkowe-sexy-platforma-high-heels-satyna-roz-38-i1511393663.html
http://allegro.pl/s11-platformy-clear-leopard-high-heels-szpile-38-i1483072051.html
:)

typ tych butów jest bardzo popularny w środowisku gotyckim. sama zresztą posiadam jedne z heelsów, aczkolwiek z nieco grubszym obcasem. :)
nie wpadłabym na to, że można z nich zrobić doniczki. :P
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Indygo Pn, 21 marca 2011, 21:55

ale to zwykłe buty, trzeba by znaleźc producenta samych platform. Te ostatnie, Leo, to nawet mają niemal identyczną ;)
Indygo
 

Postprzez Beata Pn, 21 marca 2011, 21:56

te ostatnie to bym sobie kupiła do spódnicy mi pasują ;)

Niestety moje zboczenie zawodowe nie jest związane z obuwiem tylko z roślinami ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Beata Pn, 21 marca 2011, 22:02

Irranea Blathin napisał(a):
typ tych butów jest bardzo popularny w środowisku gotyckim. sama zresztą posiadam jedne z heelsów, aczkolwiek z nieco grubszym obcasem. :)
nie wpadłabym na to, że można z nich zrobić doniczki. :P


nie jestem na bieżąco z modą i nie wiem co noszą w środowisku gotyckim, kupuję co mi w oko wpadnie i mam podobne też na szerszym obcasie -mają cekiny, czaszkę i jakieś nity.... i cały czas zastanawiam się czy w moim wieku wypada w takich chodzić :lol:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Indygo Pn, 21 marca 2011, 22:13

w moim wieku
;) babuniu, jak tworzą klimat, styl z resztą przyodziewku, to wiek nie ma znaczenia. Jak będziesz miała 80, to się zastanowisz czy warto na takim wysokim obcasie chodzic i czaszką w oczy ludziom świecic, chociaż może własnie wtedy....
Indygo
 

Postprzez Beata Pn, 21 marca 2011, 22:29

Indygo napisał(a): Jak będziesz miała 80 ...


jak będę miała 80 to zapewne nie będzie problemu, szpilki odpadają, ale czaszką mogę poświecić :D

No tak moda modą, ale przychodzi taki moment kiedy człowiek zaczyna zastanawiać się co mu wypada. Moja mamuśka przez przypadek kupiła bluzkę z czaszką i chodzi w niej tylko po domu, co i tak przeraziło sąsiada :D
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Irranea Blathin Pn, 21 marca 2011, 22:31

wtedy to by była fajna babunia. zwracałaby uwagę na ulicy. choć ludzie mogliby się dziwnie patrzeć. :D ja się jeszcze nie zastanawiam, czy w moim wieku wypada to i to... [no dobra, raz się zastanawiałam, czy w moim wieku wypada zjeżdżać na zjeżdżalni na placu zabaw dla dzieci, ale to już inna historia :D]. za to zastanawiam się, czy przy moim wzroście wypada zakładać szpile, która podwyższają mnie o 10-15 cm. :lol:
Avatar użytkownika
Irranea Blathin
1...
..

1...
..
 
Posty: 497
Dołączył(a): Cz, 11 listopada 2010, 02:00

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 23 marca 2011, 23:03

nigdy nie patrzyłam na modę,
czachy lubie, mam pasek z czachą, chustę z czachami ( jak ją zakładam do pracy , wszyscy wiedza że muszą się trzymać na baczności , ale to czysty przypadek, że wtedy daje popalić) rajstopy w czachy
ale i tak najwieksze wrażenie robi T-shirt z napisem po angielsku " znam świetny numerek, mam kondom i potrzebuje ochotnika "
hehe
a Piotr ma koszulkę z tekstem,( tłumaczony źle brzmi)
my dad said to me, that I can be everything , so, I became asshole :D
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona