jakie macie hobby ?

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 9 gości

Postprzez MPietak Wt, 16 października 2012, 06:58

Gonieczkaa6 napisał(a):A kot ma zielone oczka? :)
niekoniecznie moja Mańka ma miodowe ;)co do hobby jestem wierny starym przyzwyczajeniom i ćwicze sobie ciężarkami a co ? jestem stary ale jary :lol: :-P
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez columb26 Wt, 16 października 2012, 19:40

Gonieczka moj ma troszke zeolne, ale bardziej to wpada w zolty. Zmieniają mu się i usze się przyjrzeć :D
Avatar użytkownika
columb26
 
Posty: 613
Dołączył(a): Wt, 23 listopada 2010, 19:15

Postprzez dorotha Pn, 22 października 2012, 18:37

Dzieńdoberek Wszystkim miłym,
Ja pierwszy raz, więc chciałam się przedstawić :-* . Jestem Dorota, a skoro już o kotach i nie-kotach, to przedstawiam również mojego śmietankowo-rudego kocura Bono.
Avatar użytkownika
dorotha
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn, 22 października 2012, 18:10

Postprzez Magdalena Sciezynska Pn, 22 października 2012, 18:40

witaj, ale przedstaw sie w dziale POWITAŃ a kotka tez chcemy zobaczyć
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez dorotha Pn, 22 października 2012, 18:43

Lamka napisał(a):witaj, ale przedstaw sie w dziale POWITAŃ a kotka tez chcemy zobaczyć


Świeżak! Wybaczcie, zaraz naprawiam gafy (tylko znajdę miejsce gdzie się to robi) i zaraz wcisnę tu kota :).
Avatar użytkownika
dorotha
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn, 22 października 2012, 18:10

Postprzez Zibelius Pn, 22 października 2012, 18:50

O Witaj.Pokaż jakieś swoje prace chociaż jedną najmniejszą. :)
Zibelius
 

Postprzez dorotha Pn, 22 października 2012, 19:04

Zibelius napisał(a):O Witaj.Pokaż jakieś swoje prace chociaż jedną najmniejszą. :)


ok. Zostanę w strefie kota (przynajmniej dziś).
Załączniki
dla kota.jpg
dla kota.jpg (8.53 KiB) Przeglądane 5358 razy
Avatar użytkownika
dorotha
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pn, 22 października 2012, 18:10

Postprzez yoland2 Wt, 30 października 2012, 10:03

Witam!!!
Kiedyś lubiłam robić swetry na drutach i dużo czytałam .
Jako rodowita Ślązaczka jednak zawsze bliżej mi było do gór niż nad morze .
Wycieczki szkolne ,kolonie kierunek góry .
Kraków i Ojców czyli Jura Krakowsko-Częstochowska (np.Jaskinia Łokietka)Pozdrawiam Krakusię :-*
Karkonosze czyli Karpacz ,Beskidy - Wisła,Szczyrk itd
W Bieszczadach byłam raz w Sanoku (kolonie) Pozdrowienia dla Ganieczki i Zibiego :-*
Jak śpiewa Eugeniusz ,,Siczka " Olejarczyk z KSU ,,Moje Bieszczady" Oj zazdroszczę Wam tych widoków .
Jakoś nigdy nie było mi dane pojechać w Tatry .
Musiało trochę wody upłynąć (jakieś ze 20 lat :lol: ) i wiele wydarzyć aby mi dane było pojechać do Zakopanego .
W Tatrach zakochałam się od pierwszego widoku!
Chociaż jestem jak : Bączek co podobno nie powinien latać a lata :lol:
Ja chodzę po górach nie są to ekstremalne wyprawy .
Szlak który można pokonać w 2 h ja idę 4 ale nikt nie zabierze mi TYCH cudownych widoków i tego że góry jak w kalejdoskopie zmieniają się z każdą minutą .
Ps
Może kiedyś uda mi się je na malować .Na razie mam mnóstwo fotek zrobionych przez męża więc czasami siadamy wł .TV i DVD pijemy ,,grzańca ,, i wspominamy .

Oboje z mężem mamy jeszcze słabość do owczarków niemieckich do nie dawna dwa ( jednego niestety na wiosnę uśpiliśmy był bardzo chory miał 10 lat bardzo to przeżyliśmy wabił się Apacz ) mam jeszcze Aresa (5 lat ) to owczarek długowłosy.
Załączniki
Moje Hobby 004 zm.jpg
Moje Hobby 004 zm.jpg (41.32 KiB) Przeglądane 5345 razy
Avatar użytkownika
yoland2
 
Posty: 227
Dołączył(a): So, 18 lutego 2012, 11:39
Lokalizacja: Okolice Gniezna

Postprzez Posejdon Śr, 19 czerwca 2013, 14:08

Podróże i gry logiczne.
Posejdon
 
Posty: 4
Dołączył(a): Śr, 19 czerwca 2013, 13:50

Postprzez agness_abstrakcja So, 5 maja 2018, 02:24

I ja postanowiłam coś tu napisać, bo taka cisza na forum, że aż szkoda... :(

Interesuję się malarstwem, rysowaniem i plakatowaniem. Bardzo lubię też technologię komputerową. Do moich zainteresowań mogę też zaliczyć muzykę (pomijając współczesny pop), szczególnie tę starą z dawnych lat (mimo, że jestem osobą dość młodą, ale tak już mam ;) ). Oprócz tego lubię grać w gry strategiczne i przygodowe. Interesuję się także kartami (nie tylko samymi grami karcianymi) :)

Poza tym interesuję się jeszcze polityką, ale już bardzo rzadko (niestety co raz mniej rzeczy mnie w tej dziedzinie ciekawi :dobani: ).

Podobnie jak niektórzy tutaj z forum - nie lubię niemieckiego, ani też rosyjskiego (nigdy nie lubiłam tych języków w szkole i później również nie).

Nie posiadam także nałogów, ani palących ani pijących. Preferuję zdrowy tryb życia, lubię ćwiczyć fizycznie, szczególnie przed malowaniem (często tworzę w nocy, dlatego mój organizm potrzebuje dużo energii) ;)

Lubię najczęściej przesiadywać w domu (jestem właściwie domatorką) i zajmować się sobą. Od niedawna prowadzę bloga o malarstwie abstrakcyjnym.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów :-*
Avatar użytkownika
agness_abstrakcja
 
Posty: 47
Dołączył(a): So, 17 marca 2018, 00:12
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Poprzednia stronaNastępna strona