WYMIANA OBRAZÓW

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 25 gości

Postprzez Zibelius Cz, 1 listopada 2012, 11:59

:) Mam taki pomysł.A może założyli byśmy taki dział na naszym forum WYMIANA OBRAZÓW W OBRĘBIE KLUBU.Oczywiście jak by się zgodziła Lamka.Można by zamieścić w tym dziale obrazy na zamianę nowo namalowane nie wcześniejsze.Myślę że,stali byśmy się sobie bardziej znani a i pamiątki kapitalne.CO WY NA TO.Ja wiem że, nie wszyscy się zgodzą bo żyją z malowania ale może niekoniecznie była by to ujma dla malującego???? :dance: :dance:
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 1 listopada 2012, 22:03

napisz jak ma to wygladać, na czym polegać i w jakim dziale to widzisz
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Zibelius Pt, 2 listopada 2012, 08:43

Witajcie. :) Wydaje mi się że,kto by miał obraz do zamiany po prostu wstawi go,powstanie taki magazyn .Nazbiera się kilka i w prosty sposób można się wymienić czy wybrać obraz. To da się obgadać żeby było spokojnie i sympatycznie :)
Zibelius
 

Postprzez MPietak Pt, 2 listopada 2012, 09:08

Pomysł sam w sobie nie jest zły można by otworzyć Dział zatytuowany Magazyn KTS zakreślić ramy regulaminu w jaki sposób miała by wyglądać taka wymiana .Jest jeszcze jedna opcja warta przemyślenia Każdy z uczestników oczywiście dobrowolnie przekazał by 1 obraz do tz galerii KTS jeśli była by sporo prac nasza Adminka Lamka mogła by założyć Galerie klubową z którą w ramach krzewienia kultury i sztuki można by sie ubiegać o dotacje i co najmiej raż czy dwa razy w roku robić wystawe wszystkich zebranych prac.To była by promocja nie tylko Forum ale i każdego wstawiającego tam swoje prace . To takie moje myślenie maziaisty ale co tam maziaista nie malarz
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Zibelius Pt, 2 listopada 2012, 09:19

A może takie podarowane obrazy do naszego magazynu stały by się nagrodami w konkursach??? :dance: :dance: :dance: A może wesprzemy aukcje charytatywną?? POGADAJMY :dance:
Zibelius
 

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 2 listopada 2012, 15:40

ja, jestem za.

kiedyś miałam pomysł wydrukowania folderu KTS było juz w dziale galeria klubowa KTS
owszem można wydrukować foldery, ale znajdujace się tam obrazy sa osób które juz nie biora udziału lub ich prawie nie ma i bardzo rzadko zaglądaja , więc po co....
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Pt, 2 listopada 2012, 15:45

Na nagrody, to raczej nie, wolę pamiątkowy dyplom, każdy z nas maluje , więc po co ciągnąć drewno do lasu(może porównanie złe, ale takie mi przyszło do głowy), charytatywnie- jestem ZA, działam w tym temacie w mojej okolicy, ale nie zawsze jest fajnie, ostatnio dałam duży, dobry obraz , w ramce , na aukcję charytatywną, prosiłam organizatora, żeby się odezwał i powiedział jak poszło, niestety, żadnego odzewu, nawet dziękuję...to przykre :( ...ale popieram takie działania mimo wszystko i jeśli ktoś poprosi to dam pracę.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Jagoda Pt, 2 listopada 2012, 15:53

Jeśli chodzi o tzw. pamiątkową wymianę prac, to coś takiego na forum już działa, wiem, bo z Grzesiem wymieniliśmy się naszymi pracami ...i jesteśmy bardzo zadowoleni :) ...przynajmniej ja, bardzo :dance:
Najlepszy jest taki spontan ;)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez jola Pt, 2 listopada 2012, 18:59

Tak uważam że fajny jest spontan - bo wymiana na siłę i jakiś regulamin raczej się na to nie pisze - wysłuchałam kiedyś słów obdarowanego obrazem przez mojego znajomego malarza w tym stylu -dał obraz i co miałem zrobić leży w piwnicy i tu śmiech
A na akcję charytatywne daję corocznie ale niektórzy pozakładali stowarzyszenia, fundacje i są nienasyceni żeby nie mówić napastliwi -daję wg. potrzeb i co roku innemu dziecku
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez Zibelius Pt, 2 listopada 2012, 19:08

O.K.Wycofuję się z tego pomysłu.Macie rację każdy ma swoje życie i niech sobie o nie dba.Po co ja się wychylam przed szereg.Żałuję teraz Przepraszam.
Zibelius
 

Następna strona