...podpis na obrazie

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 16 gości

Postprzez Jagoda Śr, 9 października 2013, 19:35

Moi Drodzy, myślę, że temat "podpis na obrazie" dawno się zakończył a dyskusja wyszła bardzo daleko poza jego granice.
Proponuję zakończyć rozmowy "pod napięciem" :) ...proponuję tydzień ciszy, uspokojenia rozedrganych emocji
i uczuć :) , proponuję przez ten czas coś stworzyć i wstawić na forum...co Wy na to ???? :) ...a teraz zapraszam WSZYSTKICH , na wirtualną lampkę wina i kawałek szarlotki ;) :) :)
Podsumowując dyskusję , stwierdzam,że Świat Art jest bardzo porąbany , dlatego powstają tak oryginalne dzieła sztuki i dlatego tak bardzo jesteśmy nim zafascynowani .
Pozdrawiam WSZYSTKICH :-*
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez zephyr7 Śr, 9 października 2013, 20:05

Wino i ciacho it is,

cheers, Jagódko :-*
zephyr7
 
Posty: 932
Dołączył(a): Cz, 14 czerwca 2012, 19:44

Postprzez Beata Śr, 9 października 2013, 20:49

Spokojnie i bez napięcia ;) aczkolwiek nie mogę przejść obojętnie :) Owe wrzucanie wszystkich do jednego worka, brak komentarzy odnośnie danego użytkownika, gdy galeria z komentarzem stoi otworem. Umiłowanie do czepiania się i ośmieszania użytkowników forum i samego forum. Zaczyna mnie to irytować. Pomijając fakt ciągłego rzucania rękawic i wzywania do pojedynku na pędzle. Chociaż w tym wypadku rzucenie rękawicy przez osobę ze stażem, amatorom malującym od kilku lat jest co najmniej śmieszne :) Drogi Zibelusie za nisko stawiasz sobie poprzeczkę :)

[quote="Zibelius"]Krakusia radzisz nam żebyśmy sobie sobie założyli temat o abstrakcjach i innych dziwactwach.To dlaczego wy sobie nie założycie tematu zamkniętego o realizmach, rysunkach z całego profesjonalnego świata o niuansach wielkiego malarstwa którego zapewne jako amator nie zrozumiem.To już jest normalny szpan.Ale wy profesjonaliści zapewne traficie na spotkanie KTS i pokażecie nam jak to wy profesjonaliści malujecie wasze światłocienie ,laserunki jak rysujecie.Chętnie się przyjrzę z bliska.Nie mogę się już doczekać żeby zobaczyć to mistrzostwo świata i te techniczne rozmowy, te rysunki przy których cierpnie skóra.Obiecuje Ci że, jako marszand zjawie sie niebawem na twojej wystawie z twoimi obrazami i zadam Ci kilka profesjonalnych pytań publicznie ale tylko natury technicznej.Do zobaczenia w realu.A może Lamka podzieliła by na dwie części to forum w jednym byli byście wy PROFESJONALIŚCI a w drugiem my amatorzy.Wchodzili byście sobie na jakieś specjalnie skonstruowane hasła dla inteligentnych których ja bym zapewne nie rozumiał.Wasza wielkość was przerasta co udowodnimy wam z duża radością.quote]

Masz okazję zadać profesjonalne pytania natury technicznej na forum. Czemu tego nie robisz? Liczysz na to, że może będziesz miał okazję publicznie ośmieszyć? Bo zabrzmiało to jak groźba. Litości Zibelusie! Dla ścisłości nie chodzi mi o litość dla Krakusi :) , ponieważ jest ona wybitną artystką i jej prace bronią się same.

Całe szczęście nie ma na tym forum podziałów na profesjonalistów i amatorów i taki laik jak ja może się czegoś od mądrzejszych nauczyć :dance:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Beata Śr, 9 października 2013, 20:58

Kochani nich nas nasza pasja łączy bez względu na to czy chcemy się uczyć czy wystarcza nam radość z samego tworzenia, bez względu na to, jaki kierunek w sztuce jest bliższy naszemu sercu, bez względu czy jesteśmy amatorami czy profesjonalistami. Wspierajmy się! Wszyscy mamy tę samą miłość... :-*
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Grzegorz Tyrała Śr, 9 października 2013, 22:28

Beatko :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Grzegorz Tyrała
2.
1..

2.
1..
 
Posty: 2187
Dołączył(a): Wt, 18 maja 2010, 12:36

Postprzez olgaannahm Cz, 10 października 2013, 01:21

Noo...dopiero dzisiaj przeczytałam te wszystkie posty. Tak- trzeba teraz winko i ciasteczko... ;)
Ale muszę coś od siebie - weszłam do tego forum aby pokazać co robię i czytając wasze uwagi - uczyć się. dzięki galerii z komentarzem zauważam swoje błędy i próbuję je poprawiać. I cieszy mnie to. I widzę, że inni też przyjmują uwagi , nie obrażają się i nie uważają się za wielkich mistrzów :)

Z jednym wyjątkiem - Zibelius zamknął swoją galerię z komentarzem bo ktoś Go skrytykował ? ?
Zarzucasz Zibi , że na forum są same ochy i achy...ale jak komuś nie podobają się Twoje prace - rzucasz się i obrażasz. Uważasz się za znakomitego malarza choć amatora...z drugiej strony nie uważasz ludzi bez szkół ....podkreślasz co to w życiu nie robiłeś, z kim i gdzie to nie malowałeś, jakim wielkim jesteś marszandem itp..itd...a wy maluczcy nie dorastacie Wielkiemu Zibiemu do pięt...nie masz skromności, taktu, obrażasz innych...
Ja nie krytykuję innych, nie obrażam i tego nigdy bym nie napisała, ale czasem kielich się przeleje. I czasem trzeba niektórym uświadomić, że są - delikatnie mówiąc - niegrzeczni... :dobani:
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez ann33 Cz, 26 grudnia 2019, 11:59

Myślałam dowiedzieć się istotnych dla mnie zagadnień a okazuje się, że nawet tutaj kwitnie jarmarczne przekomarzanie. Nie znoszę pseudo artystów, którzy miast dzielić się swoim doświadczeniem, nabytą wiedzą zadzierają nosa i za nic mają raczkujących malarzy. Może to zniechęcić bezpowrotnie. Ja maluję dla siebie, inspiruję się innymi znanymi i mniej znanymi malarzami. Popełniam błędy i dobrze mi z tym. Czytając to forum utwierdziłam się w przekonaniu, że podpisać się mogę jak chcę, czym chcę i gdzie chcę. A i jeszcze jedno do tych, którzy chodzą na wystawy się wymądrzają. Dajcie nam, początkującym i mniej wiedzącym cenne rady i uwagi bez zbytecznego mądrowania. Cenię sobie w każdej dziedzinie i aspekcie życia ludzi, którzy potrafią podzielić się swoją wiedza i umiejętnościami.
ann33
 
Posty: 1
Dołączył(a): Cz, 26 grudnia 2019, 11:48

Postprzez MPietak Cz, 26 grudnia 2019, 21:37

Witaj ! dołączyłaś całkiem niedawno nie przejrzałaś tematów o które Ci chodzi odnośnie porad a wybrałaś temat co prawda w którym rozmawiamy o sztuce ale z perspektywy naszego odbioru i wyciągnęłaś wnioski że artyści czy tez malarze wypowiadający się w tym temacie mądrzą się .Po pierwsze jak zobaczysz temat pokryła pleśń czasu a temperament dyskusji świadczy jedynie o różnym postrzeganiu podobnych tematów .Czy to jest mądrzenie ? Osobiście nie jestem nawet malarzem a sporo mnie w tych dyskusjach ;czy odbierasz mi prawa do nich ? Jest dobre powiedzenie kto szuka ten znajdzie Spokojnie i Ty znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytania wystarczy poszukać -Powodzenia
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Poprzednia strona