lista chetnych na wystawę w 2014 w Grodzisku Wlkp

lista ( zaznacczcie potwierdzenie udziału)

Magdalena Sciezynska
1
13%
ANDRZEJ ZIBELIUS- zibelius
0
0%
ANIA WĄSIKIEWICZ- jola
1
13%
TERESA MUSZAKOWSKA - muszka111
0
0%
JADWIGA POMIANOWSKA - jagoda
1
13%
ADAM KOSTANCIAK - cos
0
0%
ŁUKASZ PRZADKA - jerzus
1
13%
JOANNA PÓŁKOŚNIK
0
0%
GRZEGORZ TYRAŁA
0
0%
BEATA DOMAŃSKA +1
1
13%
WALDEMAR JAROSZ +1
0
0%
MARZENA GRUSZCZYŃSKA
0
0%
RUDOLF MARCINIAK - rudiart
0
0%
.....( ZEFIR7)
1
13%
MIETEK GŁUCH
1
13%
KRYSTYNA WOJTAS - krysti45
0
0%
JAROSŁAW RYMARZ -googh
1
13%
ROMUALD ŁUCZKO -romek
0
0%
PAWEŁ GALIŃSKI - grzeczny
0
0%
RAFAŁ HADALA - rafał87
0
0%
MAGDALENA SKWARA - adgam 57
0
0%
KRZYSZTOF KLOSKOWSKI - klosart
0
0%
 
Liczba głosów : 8

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 7 gości

Postprzez krysti45 Śr, 2 kwietnia 2014, 19:42

Waldemar Jarosz napisał(a):yyyyyy.....Magdzie chodziło o to że jeśli jakiś artysta przyjedzie na wystawę to znajdzie się miejsce na jego prace i musi zmienić aranżację żeby zmieściły się takie oto prace...

Rafał87
Rafał z tego co napisałeś wynika nadal,że na wystawie znajdą się tylko prace tych, którzy przyjadą na wernisaż. A przecież wiem, że prace wszystkich zaproszonych zostały wysłane wcześniej... To ja już nie wiem, o co chodzi i Tobie i Magdzie...
Magda, pewnie nie o to Ci chodziło, ale tak to można zrozumieć - nie przyjeżdżasz, prace nie będą pokazane...:)


WALDII CZY TY ZAWSZE MUSISZ SIĘ CZEPIAĆ. WYSŁAŁEŚ PRACE TO SIĘ CIESZ, ŻE BĘDZIESZ A RACZEJ JUŻ JESTEŚ NA PLAKACIE. RĘCE OPADAJĄ OD TAKICH CZEPIALSKICH LUDZI I NIC SIĘ NIE CHCE ROBIĆ. ZRÓB RAZ TY JAKĄŚ WYSTAWĘ I ZAPROŚ NAS I MADZIĘ. HA,HA,HA. NO MASZ WYZWANIE. :dobani: :-? :(
krysti45
 
Posty: 46
Dołączył(a): Pt, 20 stycznia 2012, 12:17
Lokalizacja: Koszalin

Postprzez Beata Śr, 2 kwietnia 2014, 19:59

Lamka napisał(a):musze zminic aranzacje , bo artysci, którzy poświecą swój i czas środki , aby przyjechać na wernisaz ich prace musza i powinny być wystawione . TAKIE moje zdanie :)


Tak sobie pomyślałam czytając, że jeśli przyjeżdża członek KTS to jak nie na ścianie to na dostawianej sztaludze miejsce mogłoby się znaleźć. Pozytywne podejście :ok: Problem tylko dla Ciebie i tak masz ręce pełne roboty więc jeszcze większe ukłony dla Ciebie za zaangażowanie na rzecz innych :brawo: :brawo: :brawo:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 2 kwietnia 2014, 20:08

tak, masz racje , bo na ścianie tylko jednen zmieszcze , Własciciel obiecał mi udostępnić ścianę przy oknach, tylko tam nie ma zawieszek, jutro robimy. A na sztaludze też musi jeden stać .

Nie wiem czy zefir przyjedżdza, bo jak tak to węzmę dodatkowe sztalugi .
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 2 kwietnia 2014, 20:16

Waldek, teraz mnie zdenerwowałeś - czepiasz się i szukasz dziury w całym wszyscy inni zrozumieli bez problemu o co mi chodziło, a TY chyba nie chcesz. Faktycznie ….. zrób wystawę KTS w Koszalinie zamiast sie czepiać, JA działam , zamiast krytykować innych.

powtórze jeszcze raz - napisałam że MUSZE ZMIENIĆ ARANŻACJĘ,
którego słowa nie rozumiesz?
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Śr, 2 kwietnia 2014, 20:21

...a nie ma możliwości zawieszenia jednego obrazu pod drugim? Robiłyśmy tak jak brakowało miejsc ;) Przyczepiałyśmy na żyłkę ( grubą, ponieważ cienka pod wpływem ciężaru wyciąga się) do zawieszki/gwoździa pod obrazem i w poziomie wieszałyśmy dwa do trzech. Jedyny problem to wyważenie aby zawieszony obraz nie kiwał się...na to też jest sposób...podklejenie taśmą dwustronną ;)
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 2 kwietnia 2014, 20:37

ALE NIE MA PROBLEMU
WZYSTKIE PRACE WISZA JUZ PODWÓJNIE , TYLKO TRZEBA JE POPRZESUWAĆ CIUT GĘŚCIEJ, ale to duzo roboty
zamiast 6 w rzędzie bedzie siedem , ale bedzie tez dobrze
nie chciałam przenosić cześci prac do sali ceglanej, bo rozdzielona wystawa nie byłaby dobra.

jezu, gdybym wiedziala w ogóle nie napisalabym tego tam wyżej , chciałam podreslić trudy bycia komisarzem wystawy :lol: no i mam za swoje, dosyć, że praca fizyczna , to jeszcze .......
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Beata Śr, 2 kwietnia 2014, 20:44

Lamka napisał(a):
jezu, gdybym wiedziala w ogóle nie napisalabym tego tam wyżej , chciałam podreslić trudy bycia komisarzem wystawy :lol: no i mam za swoje, dosyć, że praca fizyczna , to jeszcze .......


:D dlatego ja do takich rzeczy nie nadaję się. Nerwy by mnie zżarły a przy okazji kilka ofiar by było :lol: Jestem pełna podziwu dla Ciebie :ok:
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Beata Śr, 2 kwietnia 2014, 20:49

Na liście artystów nie ma Zibelusa...szkoda :( był pomysłodawcą tej wystawy i Pan Waldemar nie przyjedzie a miałam nadzieję, że poznam. Szkoda, ze nie wszyscy stali bywalcy KTS biorą udział w wystawie :(
Ostatnio edytowano Śr, 2 kwietnia 2014, 20:54 przez Beata, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Beata
.
...
2.
2...

.
...
2.
2...
 
Posty: 2474
Dołączył(a): Pt, 30 października 2009, 14:08

Postprzez Jagoda Śr, 2 kwietnia 2014, 20:51

Wszystkie wydarzenia artystyczne u Magdy w Grodzisku są na najwyższym poziomie, nie rozumiem więc o co chodzi , bo i tak wiadomo , że WSZYSTKO będzie jak należy i profesjonalnie.
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 2 kwietnia 2014, 20:52

NO, nie ma ........
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia stronaNastępna strona

cron