Zimowy Plener Mlarski ZWIĄZKU PLASTYKÓW ARTYSTÓW RP

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 11 marca 2014, 14:40

:ok: :dance: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Śr, 12 marca 2014, 21:38

aparat na basen, a to bedzie ciekawe :D
a w lato jeszcze kręgle , i może wycieczka fakultatywna do muzeum Rogalin zamknięty ale moze gdzie indziej :D
jak sie uda to co myśle to byłoby super , ale to za wczesnie
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 16 października 2014, 18:48

właśnie sie dowiedziałam, że "mój" plener był do bani, bo na baczność - tak nazwała go Nela….
prosze o szczere wypowiedzi.
Prezes sie z tą wypowiedzią nie zgadza , bo był i widział, ale jakie Wy macie zdanie.?
mnie zrobilo sie przykro.
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Cz, 16 października 2014, 20:14

...Magda , niepotrzebnie zrobiło Ci się przykro...ja mam zdanie bardzo dobre o tym plenerze...i nie tylko o tym,
jeżdżę na plenery malować obrazy, jeżdżę by mieć czas i święty spokój i z tego punktu widzenia je oceniam.W Grodzisku jest super :)
Magda , daj sobie luz i nie słuchaj co ktoś mówi , bo zawsze "ktoś , coś , o kimś itp,itd" , tak było , jest i będzie ;) :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Waldemar Jarosz Cz, 16 października 2014, 21:46

Jagoda ma rację. Każdy jak chce to znajdzie coś dla siebie pozytywnego w plenerach.Przecież ludzie jadą malować a nie marudzić..A Grodzisk taki jest, że zmusza malarza do roboty. Nie słuchaj plotek. Ty robisz bardzo dobrą robotę :brawo: .
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Magdalena Sciezynska Cz, 16 października 2014, 22:42

dzięki, za cudne słowa, bo powiem, że mnie bardzo zabolało, bo staram sie jak mogę, ale musze przestrzegać regulaminu , PROMESSY jak trzeba zamykać drzwi na klucz, to trzeba zamykać, a jak nie wolno palić na terenie budynku , to nie wolno. Co ja poradzę, że tak trzeba. Ale bardzo mi sie przykro zrobiło, że Nela wystawia mi za to zła opinię .
BARDZO WAM jestm wdzieczna za te słowa, bo odechciewa mi sie wszystkiego po takich wiadomościach i zaczynam sie zastanawiać, po co to wszystko, nie lepiej za to pojechać na Maledivy nurkować?….? BARDZO WAm dziekuję, bo już zaczełam wątpić i pytać siebie - po co to robie?
wiem, że - jeszcze sie taki nie narodził……. mimo to smutno, ale ciesze sie że WAM sie podobaja moje plenery, a reszta nie ma znaczenia ( jak to mówicie - zazdrość przez niektórych przemawia )
tylko po co ? i dlaczego? tego nikt nie wie …..
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Pt, 17 października 2014, 12:00

Magda, myślę,że nie tylko mnie i Waldkowi podobają się Twoje plenery... nawet wiem,że artyści którzy byli u Ciebie są pod wrażeniem perfekcyjnej organizacji , Twoje plenery są określane słowem "wypasione" ;) ...ja osobiście nie spotkałam nigdzie takich warunków plenerowych jak w Grodzisku, takiego "wyposażenia" artysty w materiały i "dogadzania" w żarciu ;) :)
Co do regulaminu to jest normalny jak na każdym szanującym się plenerze artystycznym...no chyba, że plener malarski jest tylko z nazwy , a uczestnicy wcale nie przyjechali po to, żeby malować :lol: ;)
Powtórzę za Waldemarem , robisz dobrą robotę i chwała Ci za to .
Co do Neli, to dziwi mnie jej opinia , bo praktycznie "mało była" na tym plenerze, przyjechała później i wyjechała wcześniej, wprawdzie oddała wg. mnie b. dobrą pracę ale nie malowała z nami na sali, nie uczestniczyła w "rozmowach wieczorową porą " :) , a może Ona wcale tak nie powiedziała , może to zwykłe plotki.
Magda, moja rada, nie przyjmuj do wiadomości takich doniesień .
Pozdrawiam :-*
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 17 października 2014, 15:11

:-*
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Poprzednia strona