...zostań na dłużej

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości

Postprzez jola Pt, 3 kwietnia 2015, 14:26

rudiart- przeczytałam Twoją wypowiedź też jestem na różnych forach i są różni ludzie jak mi forum nie odpowiada to też odchodzę nie mam sobie wtedy nic do zarzucenia -wiec nie żałuj byłeś -ale już nie jesteś i ok.
Jeśli chodzi o konkursy to tak sobie pomyślałam, że przecież rzeźba może być również w tematach konkursu malarskiego - rzeźbić też można tematycznie-nie wiem może źle sobie to wyobrażam -ale możesz przecież wyrzeźbić pejzaż, kwiaty, morze, zwierzęta itp.
jola
...
2..
2.
2...

...
2..
2.
2...
 
Posty: 1947
Dołączył(a): N, 12 września 2010, 22:15

Postprzez rudiart Pt, 3 kwietnia 2015, 15:56

Dzięki :) pewnie ze mogę rzeźbić to co chce ;) ale moja propozycja jest skierowana do pozostałych użytkowników.
Każdy twórca może wypowiedzieć się na kazdy temat w swojej dziedzinie , dlatego też propozycja aby Konkursy nie były tylko skierowane do malarzy, . . ale to na prawdę tylko propozycja ;) a czy dobra to może się dopiero okazać "w praniu";)

Poprzednią wypowiedź proszę traktować ot pom prostu jako przedstawienie jak to czasem bywa na serwisach netowych i jak pokrętne bywają ludzkie natury. Nie bez kozery utarło się powiedzenie ze aby poznać drugiego człowieka to czasem zjeść z nim beczkę soli to mało.
Całe szczęście nie wszyscy cierpią na głupotę (choć jest ona wszechogarniająca) czy jakieś patologiczne , negatywne zaburzenia, . . i całe szczęscie :)
Avatar użytkownika
rudiart
1...

1...
 
Posty: 428
Dołączył(a): So, 26 lutego 2011, 10:38

Postprzez Magdalena Sciezynska Pt, 3 kwietnia 2015, 20:03

właśnie , rzeźbisz płaskorzeźby, a tu jest wielkie pole do popisu , KONKURS INTERDYSCYPLINARNY
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Jagoda Pt, 3 kwietnia 2015, 21:41

Ja myślę, że zostać na dłużej to najnormalniej polubić forum, forumowiczów , czuć się na nim dobrze ...ot taka moja prosta recepta ;) :)
Avatar użytkownika
Jagoda
3.
1...
.
..
...
1..

3.
1...
.
..
...
1..
 
Posty: 2663
Dołączył(a): N, 21 listopada 2010, 15:34

Postprzez olgaannahm Pt, 3 kwietnia 2015, 22:26

Jagoda , masz rację, jak nie piszę czegoś tu...to czytam...mam wrażenie, że znam Was wszystkich od zawsze :-*
nie mam ochoty szukać innych forum, FB jest przydatne, bo wiele ciekawych stron tam znajduje, szczególnie z ceramiką, a tu - tu jest jak w rodzinie...uzależniłam się od Was... :-* :-*
Avatar użytkownika
olgaannahm
..
1.

..
1.
 
Posty: 1415
Dołączył(a): Pt, 13 maja 2011, 00:41

Postprzez agness_abstrakcja So, 5 maja 2018, 01:40

Witam forumowiczów zaglądających chociaż od czasu do czasu na to forum (jeśli tacy w ogóle są). Chcę zapytać o to w jaki sposób można skontaktować się z administratorem (czy chociaż moderatorem) forum w sprawie konta, jeśli nie ma się aktywnej opcji wysyłania wiadomości na priv? Czy jest tutaj ktoś taki jak administrator forum, który odpowiada za jego prawidłowe funkcjonowanie? Bardziej chodzi o admina niż moderatora, bo sprawa nie dotyczy łamania regulaminu. Niestety na forumowym czacie osoba, którą o bycie admninem podejrzewam, nie odzywa się. Do kogo więc i na jaki adres (chyba e-mail) napisać? Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
agness_abstrakcja
 
Posty: 47
Dołączył(a): So, 17 marca 2018, 00:12
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Postprzez wakai So, 5 maja 2018, 08:26

http://klub.tworcowsztuki.pl/posting.php?mode=reply&f=52&t=2271
Link do administratora pozdrawiam
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Poprzednia strona

cron