druga wystawa KTS

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zalogowanych użytkowników i 11 gości

Postprzez MPietak N, 7 sierpnia 2016, 09:43

Waldemar Jarosz napisał(a): Musiałem szybko szukać artystów na wasze miejsce.Pietak przyjacielu może teraz przeprosisz mnie za obraźliwe słowa pod moim adresem ?!!Ja się wywiązałem z obietnicy zorganizowania wystawy. Wy z udziału nie. Pozdrawiam.

drogi Panie Waldemarze chętnie przeproszę ale choć szczątkowo chciał bym wiedzieć za co ? Zdaje sobie sprawę ,ze mamy różny stopień wrażliwości a swoje wypowiedzi w tym wątku sprawdziłem są na stronach 1,5,6,7,8.i 11,12 jeśli był byś łaskaw wskazać która z nich jest dla Ciebie obraźliwa przeproszę natychmiast :hmm: Tym czasem pozdrawiam i gratuluje operatywności by sfinalizować to czego się podjąłeś :ok: :brawo: jak gdzieś mówiłem na końcu jest zawsze konkretny człowiek oby takich jak ty czy Lamka było więcej . :ok: Brawo Wy ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 7 sierpnia 2016, 23:31

jak to jesteśmy zbyt wrażliwi na krytyke , prawdę, lub ot czyjas opinię. mnie nikt za nic nie musi przepraszać
;)
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz So, 13 sierpnia 2016, 09:51

:D Jesteśmy.Magdo Ty też jesteś. :o
Ostatnio edytowano So, 13 sierpnia 2016, 10:53 przez Waldemar Jarosz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez Waldemar Jarosz So, 13 sierpnia 2016, 10:32

Nasze dyskusje na forum są fascynujące.Jednak dyskutujemy! :ok: .
:brawo:
Wpisy dotyczące wystawy II KTS
Dyskusja zaczęła się 5 września 2015,
Lamka:
Waldemarze
mam propozycje
zrób TY wystawę, odbierz obrazy, rozpakuj, zapisz adresy wszystkich wystawców,
zrób sam aranzacje ,
zamów catering na zimno i ciepło na 30 osób z winami.
zorganizuj spanie dla osób z daleka i z bliska.
zaprojektuj, daj do druku zaproszenia, plakaty
a potem zapakuj wszystkie prace , zanieś na pocztę i odeślij .....
więc jak Waldemarze nie wazne co komu gdzie robisz , zrób wystawę dla KTS u
Waldemar
Ja robię wystawy zbiorowe. I też załatwiam sprawy organizacyjne w miarę możliwości myśląc o zmniejszeniu kosztów ponoszonych przez artystów. Magdo - mogę pomyśleć o wystawie KTS. Ale wtedy musimy zrobić pewną selekcję prac. Boję się ,że nie wszystkim to się spodoba. Sprawa do przemyślenia. Znowu będę tym złym. Porozmawiajmy jak to rozwiązać! Oczywiście myślałbym o wystawie tematycznej.
Pietak: Mnie sie podoba bo dowiedział bym się kto jest tak dobry by podołać rzetelnej oceny innych ? tym bardziej ,ze sam nie mam nic do wystawienia Cenzor brzmi tak samo dumnie jak Wielki Inkwizytor
może ??? zazdroszczę trochę tym co mniemają o sobie ,ze są wyjątkowi a to co tworzą to dzieła
Jagoda: Bez przesady ...myślę,że Waldemarowi nie chodzi o ocenę prac w dosłownym tego znaczeniu i kreowaniu siebie jako "znawcy absolutnego" a jedynie o zrobienie wystawy tematycznej , bo takie miałby założenie...nic w tym złego , a nawet konieczna byłaby taka selekcja . Dobrze ,że są artyści , którzy chcą coś robić w dziedzinie sztuki , bo z samego gadania nic ciekawego nie wynika.
Waldemar: Idea jest fajna. Każdy stara się znaleźć miejsce dla wystawy KTS. Zaczynam się rozglądać.Nie obiecuje Zachęty w Warszawie.
Waldemar Jarosz
Wystawa KTS-Galeria N Koszalin - 15 listopad 2016 godzina 16.00
8 listopada aranżacja wystawy!
Temat wystawy -,,Przemijanie".
Technika dowolna , ale prace muszą być przygotowane do powieszenia ( olejne, akryle, akwarele ,foto itp.). Tak samo płaskorzeźby czy inne formy o których nie wspomniałem. Rzeźby pełne wiadomo muszą stać , leżeć ,ha,ha.
Proszę o deklarację uczestnictwa.Mam nadzieję ,że się nie wycofamy. Ja się wywiązałem z zadania znalezienia miejsca.Galeria jest sympatyczna, atmosfera też. Magda może potwierdzić.Przychodzi dużo ludzi. Mam nadzieję ,że podejdziecie poważnie do tematu. Liczę ,że Madzia mi pomoże .Galeria robi foldery skromne. Daje poczęstunek. Prace wysyłamy na własny koszt jak i też galeria je odeśle na nasz koszt. Chyba ,że poprosimy Naszą szefową o pomoc i pomysł .
Lamka
wtym roku, mam napiete terminy - plenery do października ......

wystawa może sie odbyć marzec 2016

bo prawdopodobnie w listopadzie będzie Biennale ZPARP
w maju to ja mam plenery i nie ma czasu na wystawy
MPietak
z wpisów jakie czasem sie pojawiają Waldek wraz ze swoja grupą co jakiś czas robią wystawy by się promować być może wyrafinowane planowanie mają rozpisane na cały rok. Wystawa u Lamki jest spontanicznym odruchem tejże na oczekiwania uczestników forum więc wybrzydzanie nim sie sfinalizuje jest tak samo bezsensowne jak marzenie o życiu wiecznym
Jagoda
Na wernisaż nie przyjadę , listopad to najkrótsze i najciemniejsze dni, a Koszalin to nie Grodzisk do którego mam bardzo dobre połączenie kolejowe a i samochodem też dobry i prosty dojazd, zgłosiłam prace , ale cały czas się zastanawiam czy to ma sens skoro nie będę na wernisażu.
22 grudnia 2015, 10:40
Waldemar
Hej.
Magdo nie wyobrażam sobie wernisażu bez Ciebie. Przecież KTS to Twoje dziecko. Przemyśl sprawę . Czasu jest jeszcze dużo. Może przesuń inne sprawy.
Wesołych Świąt.
Lamka: otrzymałam zaproszenie na wyjazd do Urugwaju, tego nie da sie przesunąć, a jesli mam wybierać miedzy wycieczką do Koszalina , a Urugwajem .....
Jagoda
Wszystko ładnie, zadeklarowałam wysłanie prac .....zastanawia mnie tylko jedno , dlaczego to listopad , najkrótsze i najciemniejsze dni w roku .....nie , nie sugeruje zmiany daty, absolutnie , tylko takie pomysły mnie dziwią ...trochę ....
Waldemar Jarosz Ale będę próbował zmienić termin na wrzesień. Nie obiecuję
Zmiana terminu –Wrzesień zaklepany
przez Waldemar Jarosz
Zmiana terminu naszej wystawy.
Wrzesień
Aranżacja
13.09.2016
Wernisaż
20.09.2016
Galeria „N”
Godzina 16.00
jola
fajnie że 20 wrzesień wernisaż sie odbedzie a ile czasu bedzie wisieć wystawa ?
Miesiąc bedzie wisiała.. Jagoda nie masz wyjścia. Musisz przyjechać. Termin dla ciebie.
Ela Kolodziejczyk: Gratuluje pomyslu trzymam kciuki zeby wszystko Wam sie udalo. I na rany boskie niech ktos z duza sila przekonywania nakloni MPietaka do wziecia udzialu. Jego obrazy rewelacyjne.
Ostatecznie udział w wystawie bierze znikoma liczba artystów z KTS. Nagadaliśmy się.
Lista uczestników ,,Przemijanie”– wystawa KLUB N Koszalin 20 wrzesień, godzina 16.00, 2016
1.Dariusz Skitek– Poznań, Malarstwo(dwie małe)
2. Elżbieta Stankiewicz -Koszalin(jedna duża 100x50 cm)
3.Magda Jankowska Sopot, Malarstwo(dwie małe)
4.Waldemar Jarosz – Koszalin, Malarstwo(jedna)
5. Anna Baran – Rzeszów, Malarstwo(dwie małe)
6.Renata Kowalczyk-Złotów, Malarstwo(jedna)
7.Beata Domańska –Gdynia ,Malarstwo(dwie małe)
8.Marek Jóźków-Koszalin, Fotografia(dwie małe)
9.Tersa Suplicka- Gdynia, Rysunek(dwie małe)
10.Sebastian Stankiewicz – Szczecin Malarstwo, (jedna)
11.Krzysztof Ramocki- Kołobrzeg, Rysunek(jedna)
12.Renata Fenn – Kołobrzeg, Malarstwo(jedna)
13.Zygmunt Jasnoch – Kołobrzeg, Malarstwo(dwie małe)
14.Paweł Galiński-Tczew, Malarstwo, (dwie małe)
15.Małgorzata Buca-Szczecin, Malarstwo(jedna)
16.Marek Kopiczyński-Białogard, Malarstwo(jedna)
17. Urszula Sobotka- Ostrów Mazowiecki, Malarstwo(dwie małe)
18.Łukasz Prządka –Wronki, Malarstwo(jedna)
Ilość prac 27 prac:
9 prac dużych wymiary około 100x70 cm
18 prac małych wymiary około60x50 cm

:-*
Ostatnio edytowano N, 14 sierpnia 2016, 11:07 przez Waldemar Jarosz, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez MPietak N, 14 sierpnia 2016, 07:52

:ok: aleś się napracował ale dla jasności chyba było warto ;)
Avatar użytkownika
MPietak
3.
1...

3.
1...
 
Posty: 4203
Dołączył(a): Cz, 7 stycznia 2010, 15:08

Postprzez Magdalena Sciezynska N, 14 sierpnia 2016, 15:13

:ok:
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Rafał87 Pn, 15 sierpnia 2016, 20:53

Mialem urwanie glowy przez kilka miesiecy i zaspalem zapisy na wystawe...chętnie bym cos poslal ale wiem że już pòźno :( dajcie tam czadu ;)
Rafał87
3..

3..
 
Posty: 226
Dołączył(a): Pt, 27 sierpnia 2010, 19:25
Lokalizacja: Muszyna

Postprzez Magdalena Sciezynska Wt, 16 sierpnia 2016, 23:47

no tak ... dadza czadu bez nas
Avatar użytkownika
Magdalena Sciezynska
.
...
1.
2.
1..

.
...
1.
2.
1..
 
Posty: 5051
Dołączył(a): So, 24 października 2009, 23:51

Postprzez Waldemar Jarosz So, 27 sierpnia 2016, 09:18

Koszalin, 25 sierpnia 2016 r.

Koszaliński Klub Nauczycieli
Plastyków – Twórców
ul. Ruszczyca 14,
75-654 Koszalin
kontakt : tel. 500 11 92 36






Drodzy przyjaciele.


Koszaliński Klub Nauczycieli Plastyków - Twórców, zwraca się z gorącą prośbą o dofinansowanie naszej działalności kulturalnej w zakresie wydruku katalogów z wystawy, którą organizujemy we wrześniu 2016 roku. Wystawa będzie miała charakter ogólnopolski pod tytułem „ Przemijanie”.
Nasze wystawy organizowane są w Galerii N w Koszalinie i cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nasza działalność jest społeczna i wszelkie prace członkowie klubu wykonują nieodpłatnie. Forma ta utworzona została przez Sekcję Plastyczną ZNP, która działa przy koszalińskim Oddziale ZNP od 1972 roku. Podstawowym celem organizowanych przez nas wystaw jest integracja artystów i teoretyków sztuki, wymiana poglądów i doświadczeń.
W organizowanej wystawie uczestniczyć będzie 17 osób – artystów z województw : podkarpackiego, pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego, prezentujących 24 prace.
Katalog to nie tylko pamiątka z wystawy, jest to ważnym element dokumentacji wystawy. Zawierać będzie notę biograficzną wystawiającego artysty, reprodukcje jego dzieł, także krótką notatkę o Koszalinie i Galerii N. Katalogi wystaw wydają placówki wystawiennicze, galerie i muzea. Chcemy do organizacji naszych wystaw podchodzić równie profesjonalnie. W naszym katalogu, na plakacie zamieszczony zostanie również znak graficzny Państwa firmy jako sponsora.
Wernisaż wystawy odbędzie się 20 września o godzinie 16.00 w Galerii N w Koszalinie przy ul. Ruszczyca 14.
Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.


Katarzyna Raczkowska
Prezes KKNP-T
kasia_racz@poczta.onet.pl





Dzięki. Zbieramy finanse na katalog.Każda skromna sumka nam się przyda. Nawet najmniejsza kaska nas ucieszy! :-*
:ok:
Avatar użytkownika
Waldemar Jarosz
.
..
2...
3..

.
..
2...
3..
 
Posty: 1283
Dołączył(a): Wt, 17 sierpnia 2010, 08:30
Lokalizacja: Polska

Postprzez wakai So, 22 września 2018, 09:34

chcialbym zainicjowac wspolne spotkanie dla nas okres jesienno zimowy w duzej mierze pozwala na wiecej posiadanego czasu oczywiscie gdzies w polsce czekam na propozycje
Avatar użytkownika
wakai
 
Posty: 856
Dołączył(a): Pt, 27 czerwca 2014, 23:18

Poprzednia stronaNastępna strona